Facebook Ailesi

Custom Search

30 Mart 2016 Çarşamba

31 Mart 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

31 Mart 2016 Perşembe Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ: Görev ve sorumluluklarınızı ciddiyetle ele almanız gereken bir süreçtesiniz. Sizin dışınızda gelişen olaylar sağlığınızı da etkilemiş olabilir, sağlığa önem vermekte fayda var.

BOĞA: Sosyal çevrenizin veya arkadaşlarınızla ilişkilerinizin yenileneceği ama enerjinizde düşüş görülebilecek bir sürece girdiniz. Bu zaman diliminde geleceğinizi ilgilendiren planlar yapabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

İKİZLER: Arkadaşlarınızla ilişkilerinizi güçlendirebileceğiniz, yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz ve arkadaşlarınızla birlikte ortak işlerin gündeme gelebileceği günlerdesiniz.

YENGEÇ: Yeni eğitimlerin gündeme gelebileceği günler. İş hayatınızda ve kariyerinizde kendinizi gösterebileceğiniz günler başlıyor. Yakın çevrenizdeki kişilerin hayatlarındaki gelişmeler sizi de etkileyebilir.


ASLAN: Medya, halkla ilişkiler, hukuk, bilişim, alım-satım, eğitim alanlarında yeni başlangıçlara veya gelişmelere açık günlerdesiniz. Maddi destekler veya yeni iş bağlantıları gündeme gelebilir.

BAŞAK: İlişkileriniz veya işbirliklerinizle ilgili önemli kararlarınızın ön planda olduğu süreçtesiniz. Bugünden itibaren özel hayatınızı bir düzene sokma şansınız artıyor.

TERAZİ: İkili ilişkileriniz ön plana çıkmaya başlıyor. Bugünden itibaren, zamanınızı ve enerjinizi ilişkilerinize harcayabilirsiniz. İş hayatınızda da değişiklikler var.

AKREP: Sevgi temalı ilişkilerinizde sevgi paylaşımlarınızın arttığı, ilişkilerinizin canlanabileceği iki-üç günlük süreçtesiniz.

YAY: Hafta ortasından itibaren, iş hayatınızı ilgilendiren bazı gelişmeler veya iş fırsatları yüzünü gösterebilir. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda beklenmedik gelişmeler yaşıyor olabilirsiniz. Aşk hayatınızda veya çocuklarla bağlantılı konularda adımlar atmak istiyorsunuz.

OĞLAK: Ailenizle daha fazla vakit geçirmek isteyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Yakın çevrenizdeki kişilerin hayatındaki değişiklikler sizi de etkileyebilir. Tanıtım, reklam, halkla ilişkiler vb konularda yeni projeler söz konusu olabilir.

KOVA: Maddi konuların ön plana çıkabileceği, parasal anlamda büyüme sağlayabileceğiniz ama harcamalarınızın da bir o kadar artabileceği süreçtesiniz.

BALIK: Hayatınızda değişim ve dönüşüm enerjisi ön planda. Değişik kararlar gündeme gelebilir. Maddi başlıklı konular ön plana çıkıyor. Parasal anlamda büyüme ihtiyacı sizi bu alanda yeni bağlantılar yapmaya itebilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder