Facebook Ailesi

Custom Search

29 Mart 2016 Salı

4-10 Nisan 2016 Haftalık Burç Yorumu

Haftalık Yorumlar

Astrolog Filiz Özkol 4 - 10 Nisan 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Yorumu: 

İş ve çalışma ortamlarında yaşayacaklar bu temayı, daha fazla çalışmak ama efektif çalışmak, işi delege etmeyi öğrenmek ve iş arkadaşlarıyla yaptıkları görev dağılımlarını eşit ve hakkaniyetli bir konuma sokabilecekler. Sağlıkları ile ilgilenmek ve daha fazla egzersiz yapmaları gerektiğini görecekler. Yardım ve destek konusunda en fazla iş yaşamında ve günlük hayat düzenini sürdürülebilir, gerçekçi, zaman ve nakit denkleminde mantıklı bir biçimde çözmeyi öğrenmeliler. Emeklerini boşa harcamaya yönelik işleri, rutinleri ve sorumlulukları üzerlerinden atmak veya azaltmak için bir şeyler yapmak ve kararlar almak durumundalar ne kadar öteleseniz öteleyin Haziran sonunda daha etkin bir günlük yaşam ve çalışma düzenine girmek zorunda olduğunuzu göreceksiniz.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu: 


Hayatlarına daha fazla keyif katmak, hobilerine eğilmek, çocuklarının ve kendi geleceklerine yatırım yapmak, aşk ve ilişkiler temalarında olgunlaşmak ile ilgili deneyimler yaşayacaklar. Hayatlarında yer alan arkadaşlıkların, grupların, sosyal toplulukların önemini ve kendilerine nasıl katkıda bulunduklarını veya kendilerine köstek olanları bir kez daha görüp anlayacaklar.
Geleceğe kimlerle ilerleyip kimleri elemek zorunda olduklarını görecekler. Bu yıl bir çok Boğa yeteneklerini geliştirmek için ve bu yetenekleri başarıyla uygulayarak para kazanmak adına neler yapabileceklerini düşünecekler. Geleceklerini kendi emekleri ile sağlama almanın önemini fark edecekler.


İkizler Burcu Haftalık Yorumu: 


Ev, aile , özel yaşam aile bireyleri ile ilişkiler  ve ebeveynlerle ilişkileri, onların sağlığını korumayı ve bir yandan da kendi ev içi düzenlerini ve evde ne kadar mutlu, düzenli ve ev yaşamın ne kadar pratik olduğu konusunda deneyimler yaşayacaklar. Bir yandan da iş hayatının düzenini temelinden değiştirmek belki kendilerine ve özel yaşamlarında daha fazla zaman ayırabilecek kararları ve düzenlemeleri yapacaklar. Çalışma düzenlerini evle veya aileyle ilgili sorumluluklarını da göz önüne tutacakları bir biçimde organize etmek isteyecekler. Bazı İkizler için taşınmak, evi dekore etmek, sadeleşmek ve daha işlevli bir yaşam alanına sahip olmak önemli olacak.

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu: 


İletişim, eğitimler, kısa yolculuklar, ticari faaliyetler, çevre ve mahalle, komşularla ilişkiler ve kardeşlerle iletişimin ön plana çıktığı bir dönem. Çevrenize ve yeni koşullara uyum sağlamak gerekebilir. Bazı Yengeçler taşınmak durumunda kalabilirler. Kardeşlerle sağlık ve günlük düzen ve yaşam rutinleri konusunda konuşmalar yapabilirsiniz. Yakın akrabaların ve her gün gördüğünüz bir arada olduğunuz kişilerin yaşamına karışmak müdahale etmek veya bir arada yeni bir düzene oturmak için planlar yapabilirsiniz. Çevre, mahalle , komşular bu dönemde önemli olacak. Ulaşım ve iletişim aletlerinin korunması yenilenmesi ve sizin işinize yarar hale getirilip rektifiye edilmesi gerekebilir. Ticari fikirler öne çıkabilir bu tema üzerinde yaza kadar planlama iş geliştirme yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu : 


Para , kazançlar, birikimler maddi kaynaklar ve kendinize verdiğiniz değer alanında geçirilecek bu süreçte maddi olanaklarınızı sağlamlaştırmak, kendinize verdiğiniz değeri daha yükseltmek için yeteneklerinizi geliştirmek arzusu duyabilirsiniz. Yaptığınız işte veya para getiren kaynaklarda emeğinizin karşılığını almak vakit nakit dengesini bulmak gerekecektir. Bazı Aslanlar iş aramak yeni bir işe adapte olmak, eski işlerini düzene koymak daha titiz ve detaylı çalışmalarla toparlanmak durumundalar. Birikim yapmak, kaynakları doğru kullanmak ve günlük hayat harcamalarında daha fazla sadeleşmek için kararlar alabilirler.

Başak Burcu Haftalık Yorumu:  


Başaklar bu yıl hayatlarını oldukça değiştirecek ve farklılaştıracak kararlar alacaklar. Öncelikle ilişkiler alanında daha gerçekçi davranmak neyin işe yaradığını neyin işe yaramadığını değerlendirmek durumundalar. Kendilerine daha fazla bakmak, sağlıklarını düşünmek ve dış dünyada daha fazla ne istediklerini bilen ve bunu yansıtan bir tutum benimsemek durumunda olacaklarını görecekler. Kariyer , ortaklıklar ve sosyal hayat içerisinde takındıkları tutumun artık değişmesi gerektiğini belki görecekler. Daha fazla kendine güvenli, atılgan ve cesaretli bir gelecek planıyla ellerini taşın altına koymaları gerektiğinin farkındalığını yaşayabilirler. Adımları hep başkalarının atmasını beklemektense kendileri başlatan rolüne soyunmaları gerektiğini görebilirler.

Terazi Burcu Haftalık Yorumu:  


Beden ve Ruh sağlığının öne çıktığı, biraz hayatın rutin akışından monotonluktan çıkıp kendiniz için bir şeyler yapmak durumunda olduğunuzu hissedebilirsiniz. İş ve çalışma düzeninizi, günlük işlerinizi  ve sağlığınızı isteseniz de hepsini bir arada ele alamıyorsunuz kendinize daha fazla dikkat ve özen göstermeyi başaracağınız  bir yaşam biçimine ve hayat düzenine geçmek gerekecektir. Spiritüel veya psikolojik çalışmalar yapıp, bilinç altını temizleyen ve rahatlatan temalarda size iyi gelecek bu konuların üzerine eğilirseniz iyi olur. Çevrenize çok dile getirmediğiniz koşturmaktan ifade etmeye zaman bulamadığınız  endişe ve kuruntuların üzerine eğilmek ve zihni rahatlatmak bu dönemde şart. Ufak ufak o kadar fazla detaylı işiniz var ki sizi asıl büyük hedeflere ulaşmaktan alıkoyuyor olabilir.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu: 


Arkadaşlıklar,  arkadaşlarla ortaklıklar bunu nasıl ele aldığınız ve sizin için hangi arkadaşlığı sürdürüp hangisini geride bırakmak gerektiği hususunda düşünebilirsiniz, arkadaşlıklarda daha gerçekçi pratik ve pragmatik davranmak gerekliliği ortaya çıkar. Gruplarla yapacağınız çalışmalar, ekip işi, takım arkadaşları ve dernekler, klüpler, organizasyonlar vs alanında üzerinde düşüneceğiniz gelecek projeleri alanında planlar yapabilirsiniz, para işlerini,  muhasebe  ve bütçe analizini iyi yapmalısınız. Emek ve vakit denklemini iyi tutturacak hesapları yapmalısınız.

Yay Burcu Haftalık Yorumu: 


İş ve kariyer alanında emeğinizin değerini, çalışma koşullarınızı, yeteneklerinizin gelişimini ve dış dünyada kendinizi nasıl temsil ettiğinizi düşünüp bu alanda bir değişime farklılaşmaya toparlanmaya ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. İş aramak, iş görüşmeleri yapmak, iş yapma tarzınızı daha verimli işlevsel ve nakit efektif kılmak için harekete geçebilirsiniz. Yaz başına kadar iş ve kariyer alanında sizi gerçekten neyin mutlu ettiğini ne konuda çalışmak istediğinizi veya hangi sorumlulukları artık üstlenmek istemediğinizi düşünerek ev aile ve iş hayatı seçimlerinizi gözden geçirdiğiniz oldukça belirleyici ve 2017 sonuna kadar uğraşacağınız temaların açığa çıktığı bir dönem olacak.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu: 


Eğitimler alabilir, yabancılarla bağlar kurabilir, felsefeler, yeni bir kültüre ilgi durmak veya vizyonu genişletmekle ilgili kararlar alabilir,  trendlere açık olmak ve bunlara uyum sağlamak, daha geniş kitlelere ulaşmak, basın yayın tanıtımlarla büyümek tanınmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Devletle, hukuki süreçlerle, resmi kurumlarla uğraşabilirsiniz. Zihninizin oldukça aktif olduğu ama fikirlerin test edip yanılma yöntemi ile denendiği bir dönemdir. Hayat görüşünüz kişisel olgunlaşma prensibi ile değişime gelişime uğrar daha fazla sadeleşmeye ve mükemmelleşmeye yönelik hedefler belirleyebilirsiniz. Edebi, felsefi ve bir görüş çerçevesinde yazabilir, anlatabilir, eğitimler verebilirsiniz. Ticari anlamda kararlar alabilir ve uygulamaya geçmek isteyebilirsiniz. Ancak dediğim gibi tüm bunlarla ilgili hazırlıklar yaz başından hatta Temmuz 2016 sonundan önce ivme kazanmayabilir.

Kova Burcu Haftalık Yorumu:  


Maddi ortaklıklar, paylaşımlar, kaynakların yönetimi müşterilerden gelen paralar, krediler ve borçlar, sigorta ve miras alanında yer alacak bu gökyüzü hareketleri sizi bu alanda daha hesaplı, temkinli olmaya ve sadeleşmeye yöneltebilir. Maddi anlamda bütçe yapmak, bu bütçeye sadık kalmak, gelirlerinizi güvene almak konusunda adım atabilirsiniz. Ortaklık yapmak veya ortaklarla birlikteliğin ne kadar verimli veya işlevsel olup olmadığını düşünebilirsiniz. Kredi veya borçlar konusunda çok fazla çaba harcamak ihtimali var Mayıs sonundan itibaren rahatlayabileceğinizi düşünerek hareket ediniz.

Balık Burcu Haftalık Yorumu: 


Evlilik, ortaklıklar, sosyal yaşam alanında yer alan Jüpiter ve ilişkiler aksınızda gerçekleşecek tutulmalar sebebiyle bu yıl bu ilişki ve ortaklık temaları sizin için ön plana çıkıyor ve 2017 başına kadar kurduğunuz ilişkilerin niteliğini, sizin tutumunuzu ve bu ilişkilerde aldığınız kararları ve ilişkileri sürdürmek için nasıl davranmanız gerektiğini belirlemenizi sağlayacak. Daha kendinize önem veren, gerçekçi, kendinizden koşulsuz vermeyen, verdiğinizin karşılığını aldığınız, duygu alışverişi sizin istediğiniz formatta olan ilişkiler kurmak isteyebilirsiniz. Evlilik içinde eşin de size de şefkat, sevgi, anlayış ve fedakarlık göstermesini bekleyebilirsiniz. Ortak işleri olan Balıklar ise ortakları ile hizmet ve çalışma emek ve nakit vakit denkleminde daha gerçekçi olmaları gerektiğini görecekler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder