Facebook Ailesi

Custom Search

21 Mart 2016 Pazartesi

Zeynep Turan 21-27 Mart 2016 Haftası Burçlar

Zeynep Turan

Astrolog Zeynep Turan 21 - 27 Mart 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; özel hayatına soktuğun insanlar konusunda önemli değişiklikler yapacağın sürecin başlangıcını kapsıyor. bugünlerde hiç birimizin hayatında tutarlı gelişmeler gerçekleşmiyor. İnsanlar hakkında karar vermeden önce bunu da bir düşün derim.

Karşıt burcunda yaşanan Ay tutulması ilişkilerine damgasını vuracak!

Uzun zamandır bitirmek istediğin ancak sürekli bir şans daha vermeye devam ettiğin dostlukların ya da romantik ilişkin bu hafta kopma noktasına gelebilir. Bu ilişkiler hakkında geçen haftalarda vermeye cesaret edemediğin, sürekli ertelediğin radikal kararları önümüzdeki günlerde vereceksin. Bu hafta içinde çok yoğun bir enerji var, ve bu enerjiyi nasıl kullanacağın tamamen senin elinde.

Geçmiş defterler tekrar açılıyor…

Bu hafta yine Ay tutulmasının etkisi ile çözüme ulaşmış, kapanmış defterler yeniden açılabilir ve geçmişte yaptığın hatalarla tekrar yüzleşebilir, etrafındakiler tarafından bu hataların ile yargılanabilirsin. Açılacak bu geçmiş hesaplarının aileni ilgilendiren bir konu olması oldukça olası.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; şartlar kendine dair, ilgilenmen gereken konuları gündeme taşıyabilir. Sağlığına ve günlük rutinini ilgilendiren konularda önemli ve işlevsel değişiklikler yapabilirsin.

Bu hafta işlerine odaklanmada sorun yaşayabilirsin...

Çarşamba günü 6. evinde etkili olacak olan Ay tutulması ile haftaya başlıyorsun. Ay tutulmasının etkisiyle yerinde duramayacak ve her zamankinden daha tahammülsüz bir ruh haline bürünebilirsin. Özellikle de iş yerinde! Eğer çalışan bir Boğa burcuysan, bu hafta süresince işyerinde her zaman yerine getirdiğin günlük rutin görevlerin sana her zamankinden daha ağır ve sıkıcı gözükebilir.

Sakin ol ve derin derin nefes al!

Bu hafta bir Hava burcunda gerçekleşen Ay tutulması, emin ol senin de havanı değiştirecek! Bu Ay tutulması, geçmiş defterlerini tekrar açıyor. Sağlığı yöneten 6. evinde etkili olan bu açı, geçmişte yaşadığın bir sağlık sorununun tekrar nüksetmesine sebep olabilir. Dikkatli olmanı tavsiye ederim.


İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; sosyal çevren ve aşk hayatındaki insanlar sana sürprizler yaşatabilirler. Hazır ol!

Her zamankinden daha cesur olduğun bir haftaya merhaba de!

Çarşamba günü flört, eğlence, aşk, cinsellik, sanat ve hobileri temsil eden 5. evinde gerçekleşecek Ay tutulması ile bu konulardaki duygu ve düşüncelerini çok daha açık bir biçimde gözlemleyebilecek ve dışarıya yansıtabileceksin. Eğer bekar bir İkizler burcuysan, bu hafta kalbini aniden birine kaptırabilirsin!

Sosyal ortamlarda adından bahsettiren kişi sensin!

5. evinde etkili olan Ay tutulması ile sadece bu hafta değil, tüm bir ay boyunca sosyal ortamların gözdesi sen olacaksın! Oldukça dışa dönük olduğun bu dönemde sürekli arkadaşlarınla dışarda gezmek, aktiviteler düzenlemek isteyebilirsin. Üzerindeki bu pozitif enerji ile arkadaş ortamlarının da aranılan kişisi olacaksın!

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; maddi konularda kaynaklarını daha iyi yönetebileceğin bir süreç başlıyor senin için. Zor günler için birikim yapmak adına eline daha çok fırsat geçmeye başlıyor önümüzdeki günlerde.

Aileni ve evini mercek altına alıyorsun…

Terazi burcunda yaşanacak Ay tutulması ile aile hayatını ve yaşadığın alanı adeta mercek altına alacaksın. Duygularının her zamankinden daha yoğun olduğu bu dönemde, özellikle yaşadığın alan ile ilgili kendi içinde ciddi sorgulamalar yaşayabilirsin. Ev düzeninde değişiklikler yapabilir, yeni eşyalar almak isteyebilir, hatta evinden memnun değilsen ani bir kararla yeni bir eve taşınmak bile isteyebilirsin!

Duygularına söz geçirmek hiç bu kadar zor olmamıştı!

Bu hafta yaşadığın duygu yoğunluğu, aynı zamanda kendi etrafında ördüğün duvarların da yıkılmasına sebep olabilir. Korkularınla yüzleşecek, onlarla baş etmekten başka çaren olmadığını kabul edebilirsin.Üzerindeki bu hassasiyetle hayattaki konumunu, seçimlerini, ilişkilerini, korkularını kısacası her şeyi masaya yatırırken, etraflıca düşünebilirsin.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; Göz ardı ettiğin meseleler toplanıp üstüne gelmeye söz birliği etmişken, hazırlıksız yakalanmış hissediyor olabilirsin kendini. Merak etme, hep böyle sürmeyecek. Hatta yüzünü güldürecek fırsatlar kara bulutların her birini yok etmeye yetecek.

Bu hafta muhalif yönün baskın!

Terazi burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması, özellikle yakın çevrenle senin aranda yaşanabilecek sorunları vurguluyor. Bu tutulmanın hem öncü hem de hava grubu burcu olan Terazi burcunda yaşanması, senin için işleri daha da zorlaştıracağa benziyor. Kardeşlerin, yakın akrabaların ya da komşularınla hiç olmayacak sebeplerden ötürü tartışabilir, onları kırabilirsin.

Duygusal ilişkilerinde otoriter bir tavır sergiliyorsun…

Aile ve yakın arkadaşlık, komşuluk ilişkilerinin yanı sıra, Çarşamba günü gerçekleşen Ay tutulması duygusal ilişkilerini de yakından ilgilendiriyor. Tutulmanın etkisiyle otoriter ve muhalefet yanının baskın olduğu bu günlerde duygusal olarak bağlı olduğun insanların hayatına daha fazla müdahale edebilirsin...

Başak Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; yüksek bir enerjiye sahip olduğun, koşturmanın bol olduğu ve bir yandan da mücadele etmeyi öğrendiğin günler seni bekliyor olacak. “Neden şimdi?” diye soracak olursan, yılın ilk günlerinden beri arı gibi çalıştığını kendine hatırlatmanı isterim. Artık beklemene gerek.

Bu haftanın gündemi: finansal konular!

Çarşamba günü Terazi burcunda yaşanacak olan yılın ilk Ay tutulması, finansal konuları yine gündemine taşıyor. Bu süreçte maddi destek aldığın bir aile üyesiyle, ya da aranda çıkar ilişkileri bulunan bir iş partnerinle çıkar çatışmaları yaşayabilirsin. Ay tutulmasının etkisiyle sinirlerin her zamankinden daha çabuk bozulabilir

Yakın ilişkilerin cesur sınavlara tabi tutuluyor!

Bu hafta etkisinde olduğun Ay tutulmasının hem bir öncü burç hem de hava grubu burcu olan Terazi burcunda gerçekleşmesi, sana ilişkilerin hakkında yeni bir bakış açısı sunuyor. Tüm dengelerin değişebileceğini tekrar tekrar vurgulayan bir gökyüzü söz konusu…

Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; tazelenmeye başlıyorsun. Hayatında ait olduğun her alanı, her kalıbı, her insanı bir gözden geçir. İşte bunların her biri önümüzdeki günlerde güncellenmeye başlıyor.

Bir değişikliğin zamanı sence de gelmedi mi?

Kişiliğini temsil eden 1. evinde gerçekleşen bu tutulma, hem dış görünüşün hem de kişiliğinle ilgili yapacağın yapıcı değişimlere işaret ediyor. Zaten aynalarla barışık, cazibesine güvenen bir insansın. Bu hafta yaptığın stil değişiklikleri ile de adından çokça söz ettireceksin.Bu tutulmanın sana getirdiği değişim ise sadece dış görünüşünden ibaret değil. Kişisel tüm eşyalarını kapsayan bu değişim sürecinde, yeni bir araba alabilir ya da yeni bir eve taşınabilirsin.

Bir olgunlaşma dönemine giriyorsun…

Bu Tutulma, benlik duygusunu kavram olarak yeniden ele almana neden olabilir. Önceliklerini düşünmene neden olacak etkinin senin burcunda yaşanıyor olması aynı zamanda bir süredir ihmal ettiğin duyguların yeniden canlanmasına neden olabilir.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; son 2 yıldır üstünde durduğun, önemsediğin bir çok konuda refaha çıkıyorsun.

Önümüzdeki günlerde odak noktan ailen…

Bu haftanın gündemini Terazi burcunda gerçekleşecek yılın ilk Ay tutulması oluşturuyor. Bu tutulmanın etkilerini en çok ailen hakkındaki hislerinde göreceksin.  Aile ilişkilerinde aşırı duyarlı olduğun bu dönemde küçük sorunları gözünde gereğinden çok daha fazla büyütmeye meyillisin.

Duygularına söz geçirmekte zorlanıyorsun...

İki yıldır üzerinde emek verdiğin uğraşlarının bir çoğunun karşılığını aldın, fakat bu hafta kendi başarılarını ve vermiş olduğun kararları sorgulayabilir, “Bunun için mi bunca zaman uğraşmışım?” diye düşünebilirsin. İstediğin sonucun aslında bu olmadığına karar verebilir ve duygularının çok yoğun olduğu bu dönemde büyük karamsarlıklara kapılabilirsin.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; seni harekete geçirecek olan yeni kazançlar ve güncel sorumluluklar olacak. Üstüne düşüneceğin konular artarken, ara sıra zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyebilirsin bile!

Eski “sen” ile yavaş yavaş vedalaşmaya başla!

Çok uzun bir süredir ailen ve sevdiklerinin işleri için koşuşturmaktan, özverilerde bulunmaktan kendine dönüp bakma zamanın olmamıştı… Bu hafta ise Çarşamba günü Terazi burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkisiyle kendi içine dönüyor, davranışlarını ve alışkanlıklarını sorgulamaya başlıyorsun.

Ay tutulması sana çevreni sorgulatacak!

Bu hafta kendini biraz huzursuz hissedebilirsin özellikle de içinde bulunduğun çevre konusunda… Çevrendeki insanların benmerkezciliği seni rahatsız ediyor ve bir birey olarak fikirlerinin önemsenmediğini hissediyorsun.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; önümüzdeki günler hayatına aşkı ve biraz da eğlenmeyi yeniden hatırlatmaya hazır. Hemen göz ardı etme. Belki de uzun zamandır yaşadığın boşluk ve belirsizlikleri toptan unutturacak gelişmelerle karşılaşırsın. Bir şans ver hayata!

Şöhret zor iş!

Çarşamba günü Terazi burcunda yaşanacak olan Ay tutulması senin de 10. evinde gerçekleşiyor. Bu da bu tutulmanın en çok kariyerini etkileyeceği anlamına geliyor! Özellikle çalıştığı alanda belli bir üne sahip bir Oğlak burcuysan bu hafta hareketlerine her zamankinden daha çok dikkat etmelisin.

Peki bu sosyal sorumluluklar ne anlama geliyor?

Bu haftaki sosyal sorumluluğun, senin görünümünü etkileyen, insanlara senin hakkında konuşmaları için malzeme veren davranışlarını törpülemek olacak. Bu şekilde kariyerindeki itibarını koruyabilirsin. Kişisel detayları vermeyi aslında sevmesen de kendini yeni tanıştığın birine tüm hayat hikayelerini ve sırlarını anlatırken bulman oldukça olası!

Kova Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; Ay tutulması ile birlikte, bu 2 yıldır üzerine yük olan birçok konuda olumlu gelişmeler yaşanacağı bir rahatlama dönemine giriyorsun.

Yılın ilk Ay Tutulması sende karamsar bir etki bırakabilir…

Ay tutulmasının kendini henüz haftanın ilk günlerinden hissettirmeye başladığı bu haftada kendi bıkkın, yılgın ve yorgun hissediyorsun. Ruh halindeki bu olumsuzluklar sağlığını da etkileyebilir. Her ne kadar güçlü bir bünyeye sahip olsan ve kolay kolay hastalanmasan da, bu dönemde özellikle baş bölgenle ilgili sağlık sıkıntıları yaşaman olası.

Bu haftanın gündemi: arkadaşlık ilişkileri ve kariyer!

Bu hafta arkadaşların arasındaki rolün terapistlik olabilir! Özellikle evli olan arkadaşların, seninle evlilikleri ile ilgili, daha önceden hiç bilmediğin büyük problemlerini paylaşabilirler. Bu haberlere ilk etapta her ne kadar şaşırsan da bu şaşkınlığını gizleyip arkadaşlarına olgun tavırlarınla destek olacak, onlara kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayacaksın.

Balık Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; “aklıma gelmeyen, başıma geldi” deyimini hatırlatacak bir gündem karşılıyor seni. Uzun zamandır aklının ucundan bile geçmeyen konular bir anda gündem maddesi haline gelirken, önceliklerini yeniden belirlemeye başlayabilirsin.

Bu hafta odak noktan; para, para, para!

Çarşamba günü gerçekleşen ve 8. evinde etkili olacak olan Ay tutulmasının etkisini hayatında en çok maddi alanda hissedeceksin. 8. evin, çalışmadan kazanılan paralar ve ödüllerin yanı sıra nafaka, vergiler, borçlar, ailenin ve eğer evliysen eşinin parasal durumunu da temsil eder. Dolayısıyla, 8. evinde yaşanılan bu Ay tutulması seni güncel maddi durumunu sorgulamaya itiyor.

Fevri kararlara dikkat!

Bu hafta gerçekleşen Ay tutulmasının kariyerin dışında yakından etkilediği bir başka konu daha var: aşk.  Hala aşkı bulamadım diyen bir Balık burcuysan, ruh ikizini girdiğin arkadaş ortamlarında ya da çıkacağın seyahatlerde bulman mümkün...

Diğer Yazılar;


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder