Facebook Ailesi

Custom Search

28 Mart 2016 Pazartesi

Zeynep Turan 28 Mart-3 Nisan Haftalık Burçlar

Zeynep Turan

Astrolog Zeynep Turan 28 Mart - 3 Nisan 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; haftanın ilk günlerinden itibaren yeni bir aya hazırlık yapıyorsun. Kendini bir yorgun bir enerjik hissetmenin nedeni bundan. Toplantılar, karşılaşmalar ve yeni hedefler çok hareketli günleri işaret ediyor. Dinlenmeye ve sosyal ortamlarda yer almayı da ihmal etmiyorsun.

Aşkına sahip çıkıyorsun!

Ay’ın yönetici gezegeni Mars ile kavuşumu, yönetim bazlı işlerde eleştiriyi açık olman gerektiğine işaret ediyor. En iyisini yapmak için sende çabalıyorsun, hedeflerini belirlerken aslında kariyer planını şekillendirebileceğini işaret ediyor, gökyüzü. Bu hafta başından itibaren ilişkilerde empati kurmak çok kıymetli olacaktır. “Aşkta hayal kırıklıklarına artık son demek” istersen, sevgine ve sana kıymet verene sahip çıkmalısın.

Haftasonu programın yoğun

Haftanın son günleri, Merkür Uranüs kavuşumu ile şölene dönüşüyor. İletişimi yüksek, fikirlerin rasyonel hale dönüşebileceği fırsatlar ve toparlanması gereken aile işleri, ortaklıkları temsil ediyor. Yoğun ve çabuk geçecek haftasonu farklı sosyal aktiviteleri de katılabileceğini işaret ediyor. Yakın dostluklarına birkaç gün önem veriyorsun.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; yaratıcı uğraşlar için gökyüzü seni destekliyor. Maddi açıdan kaygılarını toparlamak için farklı arayışlara girebilirsin. Adaletsizliğe uğradığını düşünüyorsun ama bununla ilgili sessiz kalmak niyetinde değilsin.  Sezgilerin ve mantığını bir arada kullanabileceksin. Aklından ne geçiyorsa sanki bu dönem olacak gibi hissediyorsun!


Yönetici gezegenin Venüs ile Şiron kavuşumu, hayattan ne beklediğini ve amaçlarının ne olması gerektiğini düşündürtüyor. Sana haksızlık yapacak insanlar karşına çıkacaktır ama önemli olan bununla nasıl baş etmen gerektiği... Hafta ortasına doğru yaşadığın birkaç olay üzerine sağlıklı fikir geliştirebiliyorsun. Hayatı kendin için ciddiye alman gerektiğini fark ediyorsun bu yüzden hiç birşeyi büyütmemeye karar verebilirsin.

Ay Kova burcunda, sezgilerine bir fırça darbesi gibi gökkuşağı katarken, zevk aldığın alanlarda profesyonel işler yapabileceğini işaret ediyor. Marjinal bir bakış açısına yönelmen yakınlarını şaşırtacaktır ancak ailenden ve sevdiğin kişiden bu dönem yeteneklerin ile ilgili destek görüyorsun.

İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; kişisel yorgunluklarının üzerinde durmak istemiyorsun. Haftaya enerjik ve yapıcı bir etki ile girmen işlerine dört elle sarılmana neden oluyor. Önce kendin için istemenin gerekliliğini bu günlerde fark edebilirsin. Farkındalığın oluştukça insan ilişkilerinde pozitif etkiler gerçekleşiyor.

Ay Merkür 45’lığı, fonda çalan hafif bir müzik gibi seni eskilere götürebilir. Yüzleşmesi bol birkaç gün geçirme olasılığın var.  Ancak bazı konuların açığa çıkması olumlu geri dönüşlere işaret ediyor. Geciken işlerin takibini yaparken kaygılarını kontrol etmen gerekir. Emeklerinin boşa harcanmasını istemiyorsun sorumluluk vermelisin.

Ailen her şeyden önce geliyor

Özellikle çocuklarınla geçireceğin zamanın kaliteli olması için elinden geleni yapıyorsun. Ayın konumu hızlı ve eğlenceli uçuk kaçık bir potansiyel kazanmanı sağlıyor. Sevdiklerinle geçireceğin günlerin kıymetini biliyorsun. Uzaklardan gelen haber ilgilendiğin kişi ile bir şeyler olabilme ihtimalini kuvvetlendiriyor. Heyecan dorukta bu hafta sonu!

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; Mart ayı boyunca dostunu, düşmanını gördün. Bu haftanın genelinde aldığın kararların ne kadar doğru olduğunu bir kez daha görüyorsun. Fiziksel olarak değişimin  herkes tarafından konuşuluyor artık senin için yeni bir dönem başladı. Sosyal içerikli konulara ve girişimlere daha çok zaman ayırıyorsun.

Haksızlığa gelemiyorsun…

Yönetici gezegenin ile Ayın 45’lık açısı, beklendiğin haberde gelişmelerin olmasına vesile oluyor. Yeni projen hakkında fikir almak istediğin birileri vardı ancak bu dönem için erken bir atılım olarak görülebilinir. Şimdilik beklemenin doğru olduğuna sende ikna olabilirsin.  Sevgilin tarafından yanlış anlaşıldığını düşünüyorsan, biraz konunun özüne dönmen gerekebilir. Bu hafta bu konunun uzamaması için aranızda samimi bir konuşma geçebilir.

Sanatsal yönünü ortaya çıkartıyorsun!

Haftanın sonlarına doğru tempon artıyor. İlginç insanlar, farklı kültüre ait organizasyonlar yaratıcılığına ve estetiğine neşe katıyor. Jüpiter ile Ayın 120’lık açısı başarıyı vaat eden iş birliklerini işaret ediyor. Yeni bir aya adım atarken ilkbaharın sakinliği sana da huzur veriyor. Bir arada olmaktan keyif aldığın insanlarla birlikte zaman geçirmek istiyorsun. Ailedeki sorunların devamı, bir süreliğine onlardan uzak kalmana neden olabilir.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; İnsanların ne düşündüklerine değil ne yaptıklarına dikkat ediyorsun. Her bildiğin doğru kabul edilmeyebilir, bu yüzden yüzleşmelerden kaçmıyorsun. Hafta ortasından itibaren yeni başlangıçlara ve ilişkilere zaman ayırmak isteyebilirsin. Yeniden seyahat dönemin başlıyor, sıra dışı karşılaşmalar yaşayabilirsin.

Ruhunun beslenmeye ihtiyacı var!

Ayın Yay burcundaki konumu, keyif yapacağın alanları belirlemende faydalı oluyor. Girişimlerini yatırıma dönüştürürken risk almak isteyebilirsin. Ancak bu dönem güven duyacağın insanlardan öneri almalısın. İlgi görmek istediğin bir dönemdesin, sınırlarını aşarak sevgi konusundaki açlığını yakınlarına gösteriyorsun. Sevgilinden bu dönem ekstra ilgi görebilirsin.

Güneş çocuksu bir heyecan katıyor!

Ay Uranüs 90’lığı, Mart ayını kapatırk

Nisan ayının ilk günlerine rehberlik yapıyor. Bu geçiş sürecinde cesaret edeceğin ve atak olacağın konular hareketlenebilir. Yeniden yollara revan olabilirsin. Çantan sürekli hazır nazır kapının önünde bekliyor olabilir ama yaşam senin elinden kayıp gitmiyor. Gireceğin ortamlar ve tanışacağın kişiler renkli bir dünyanın kapısını açıyor.

Başak Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; yeni bir aya hazırlanırken gökyüzünün gündemi yine hareketli. Ancak motivasyonu yüksek bir havası var… Her ne kadar bu günlerde kendini yorgun hissetsen de haftanın ortasından sonra kendini toparlıyorsun. Yeni sözleşmeler ve farklı sektörde pozisyon arayışların devam edebilir. 

Yönetici gezegenin Merkür ile Ayın bulunduğu konum, aynı platformda uyum sağlamaya çalışıyor. Kimseye haksızlık yapılması taraftarı değilsin ancak egona yenilirsen farkında olmadan birilerini inceltebilirsin. Mücadele edeceğin alanların arasında aile düzenin ya da birlikteliğin yer alıyor. İlişkilerdeki cesur atılımları Marsın etkisine bağlayabilirsin.

Yürekli işler yapmak zamanı!

Merkür Uranüs kavuşumu, yeniliklere açık bir dönemi işaret ediyor. Cuma gününden itibaren kendini daha özgür ve olumlu bir yapıda hissediyorsun. Bu durum çevrene yansıyor. Sosyal hayatın içinde kaybolmak yerine seçici olacağın bir dönem. Nisan ayının bu güzel ilk gününü sıcak bir tebessümle karşılıyorsun. En yakın arkadaşının dertlerine çözüm bulmak için çalışablirsin.

Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; fiziksel ve ruhsal rahatlamaya çok ihtiyacın var. Bulunacağın sosyal ortamlar hem iş hem de özel hayatına farklılık katacaktır. Gündelik hayatın sıkıntılarından kurtularak uzun zamandır aklında olan eğitim konusunda araştırmalar yapıyorsun.

Ayın yumuşak yüzü Merkür ile buluşuyor!

Çalışma hayatında bu hafta önde olman gereken konular var. Ancak haftanın ilk gününden itibaren nereye koşturacağını şaşırıyorsun. Zamandan kazanmak için profesyonel desteğe ihtiyacın olabilir. Yaşam tarzında yapacağın ufak değişiklikler pratik olmanı sağlayacaktır. Eşin ve ailesi bu dönem gündeminizi meşgul edebilir. Aracı olmak için elinden geleni yapıyorsun. Eğer bekar bir Terazi isen ortak arkadaş vasıtası ile tanıştığın kişi ilgini çekecektir ancak sana ilgisinden emin olamıyorsun.

Beklentilerini yüksek tutmalısın!

Ay Satürn 90’lığı, somut kararlar alman için bazı fırsatları önüne getiriyor. İsteklerini tek başına yapabilecek güçte değilsen ailenden yardım alabilirsin. Özellikle eğitim, seminer ve konferans gibi konularda yaptığın araştırmaların bir marka olmasını istiyorsun. Haftasonu, şehir dışında olmak için planlar yapabilirsin.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; kişisel değerlerin bu dönem ön planda. Sahip olduğun her şeye, sorumluluklarına sıkıca tutunuyorsun. Kariyerin için elinden geleni yapmaya hazırsın. İnsanların bu dönem haksız rekabetlerine konu olabilirsin ancak mücadelen birilerini hayal kırıklığına uğratabilir.

Yönetici gezgenin ile Merkür, kıskanılacak derecede başarıların olabileceğini işaret ediyor. Mart ayının mücadele ile geçen günlerini ayın sonlarına doğru kazançla kapatıyorsun. İlişkilerde beklentilerin yükseliyor, eşinin sana karşı daha anlayışlı olmasını talep edebilirsin. Bekâr bir Akrep burcu isen yeni biri ile tanışmak seni heyecanlandıracaktır. Sana bu kişi birini hatırlatıyor ama maziye değil ileriye bakmak istiyorsun!

Hayatında yeni bir düzene başlıyorsun.

Haftanın ortasından itibaren gelişen olaylar seni kariyer anlamında cesaretli hissettiriyor. Potansiyelini fark eden birilerinin olması ayrıca huzurlu başlangıçlara işaret edecektir. Sosyal ortamda kazanacağın kimlik ve statü beklide yeni bir yaşam anlayışı oluşturman gerektiğine vurgu yapıyor. Hafta sonu yorgunluğunu dışarda,  dostlarınla bir araya gelerek geçiriyorsun.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali;  ev düzenin, aile meselelerin ve gelecekle ilgili alacağın kararlara öncelik veriyorsun. Bir süredir ihmal ettiğin ilişkilerine zaman ayırmak herkese iyi gelecektir. Görevinin bilincindesin, atacağın adımları belirlerken sağlam sözler alıyorsun, bu da sana cesaret veriyor. Sağlığına eskisinden daha çok önem vermelisin. Miden ağrıların artabilir.

Ay burcunda ilerlerken, sonunu kestiremediğin sosyal ilişkilerine bir çırpıda el uzatmak istemiyorsun. Bu dönem önünü görmek senin için çok önemli olacak. Kaygılarını dikkate almadığın sürece başarılı işler yapıyorsun. Düşüncelerine hayran kaldığın birinden etkilenebilirsin. Tesadüf aşklar senin için şaşırtıcı değil ama bu sefer turnayı gözünden vurmuş olabilirsin.

Baharın artık resmi olarak gelmesi ruhunda çiçekler açtırıyor.

Karamsar ve olumsuz düşünen insanları yanında istemiyorsun. Eğlenmek ve keyif yapmak için hayata geldiğini düşünüyorsun. Bu enerji ile haftanın sonunu çılgın gelebilecek tekliflerle değerlendirmekten yanasın.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; arzularını tartarken hırsların ile karşılaşabilirsin. Seni bazı yüzleşmelere tabii tutan Mart ayından ders çıkartmadığını kimse söyleyemez. Yeni şeyleri de beraberinde getirmişken eskilere sarmanın hiçbir anlamı olmadığını bu hafta bir kez daha görüyorsun.

Ay Mars ‘la birlikte haftanın ilk gününe merhaba diyor. Heyecanlı bekleyişler, yeni bütçe çalışması sonuçlanması gereken işlerin bu haftaya yığılmasına neden oluyor. Mesleki olarak aşama kaydedeceğin görüşmeler yeni bir terfi durumunun habercisi olabilir. Özel yaşamında birilerine kendini ispat etme caban yorucu olacak. Bunun yerine zamana bırakman gereken bazı kararların olacaktır.

Hâkimiyet koşulsuz sende!

Hafta sonuna doğru özel isteklerini ön planda tutuyorsun. Başkaları için koşturmak yerine kendine zaman ayırmak istiyorsun. Yalnız kalma isteğin yakın çevren tarafından nasıl karşılanır pek umurumda olmayacak. Ay Satürn 60’lığı hâkim olman gereken bazı konuları işaret ediyor. Yönetici gezegeninde oluşan bu etki sayesinde aile içinde söz sahibi olacak gelişmeler yaşıyorsun.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; özgürlük hissin bir o kadar yükseliyor bu hafta. İstediğin yerde ve kişi ile olmak için elinden geleni yapıyorsun. Üzerinde garip bir yorgunluk hissi var Nisan ayına hızlı adım atarken biraz ayak uydurmada zorluklar yaşayabilirsin ancak işler senin istediğin gibi gitmeye devam ediyor.

Kendi şansını yaratıyorsun!

Bu günlerde kendini farklı konularla savaşırken bulabilirsin. Ancak bu senin için zorlu bir aşama olmayacaktır. Haftanın ilk günlerinde Ay’ın konumu seni daha da sosyalleşirken, elinde olmayan nedenlerle gelişen aksaklıklar canını sıkıyor. Hak ettiğini düşündüğün mevkii ve özel hayatındaki değeri caba göstererek yeniden elde etme peşindesin.

Ayın burcundaki yükselişi aşka dair düşünceleri yeniden şekillendiriyor. Heyecan arayışın doğru tercihler yapmanı engelleyebilir. Ancak mantığını devreye sokmadan kimseye gönlünü kaptırmıyorsun.

Balık Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; Tutulmaların ardından artık rahat bir nefes alabilirsin. Bu süreçte o kadar çok şey öğrendin ki kendini bir parça yorgun ve mutsuz hissettin ancak tüm bunlar geride kaldı. Motivasyonun yüksek, ileriye doğru bakmak istiyorsun. Geçmişte kalan ilişkilerinden geri dönüşler oluyor ama “ bana hiçbir faydası olmaz”  rahatlıkla diyebilirsin.

Haftanın ilk günü Ay Merkür 45’lığı, bazı konularda yüzleşmelerin olabileceğini ifade ediyor. “Tüm eski defterleri kapattım oysa” diyebilirsin ancak bu konuşma senin kariyerin açısından çok önem kazanacaktır. Haksızlığa uğradığın bir konuda sevinç gözyaşı dökebilirsin. Eşin ya da sevgilinle gecikmiş bir konuşma gerçekleşebilir. Yapıcı olmaktan yana olursan karşındaki kendini ifade etmek konusunda zorlanmayacaktır.

Işıklar üzerinde bir yıldız gibi parlıyor…

Fikrine inandığın, güvendiğin biri ile ruhsal dünyanı paylaşmak isteyebilirsin. Ciddi bir öğrenme ve değişimden geçtiğini kabul etmelisin, ilişkilerini birkaç günlük süreçte sorguluyorsun. Başına gelenlere şaşırmaktan vazgeçmeyi becerirsen aslında ne kadar şanslı olduğu görebilirsin.

Toplum önünde yapacağın işler, konuşmalar ya da organizasyonlarla dikkat çekiyorsun. Hafta sonuna doğru planlarını oturtuyorsun ve hemen gidip kendine bir spor merkezi buluyorsun. Kendin için zaman ayırmaya çok ihtiyacın var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder