Facebook Ailesi

Custom Search

15 Nisan 2016 Cuma

16 Nisan 2016 Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2016 Günlük Burç Analizleri

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Cesur hissedeceğiniz; özgür olmayı istediğiniz bir gün. Sıra dışı işlere adım atmak; dış görünüşünüzde şaşırtıcı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda da ani gelişmelere hazırlıklı olun.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Dinlenmek ve zihninizdeki farklı fikirleri toplamak isteyebilirsiniz. İçinizden bir ses özgür olmak istediğinizi söyleyebilir. Aile büyüklerinden biri ile ilgili şaşırtıcı bir sır ortaya çıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              

Sosyal organizasyonlarda ya da arkadaş gruplarında beklenmedik olaylar karşınıza çıkabilir. İsyan bayrağını çekmek yerine inovatif çözümlere odaklanan bir liderliğe soyunmanız faydalı olacaktır.


Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili orijinal bir fikri hayata geçirmek ya da sıra dışı bir projenin liderliğini yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Üstlerinizin beklenmedik çıkışları da söz konusu olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün farklı felsefeler, orijinal kültürler tanımak için beklenmedik uzak bir seyahate çıkabilirsiniz. Kendinizi özgür hissetmek için sınırlarınızı aşma arzunuz yüksek olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelir dışı kaynaklarınız olan miras, sigorta, bonus, kredi, vergi vb konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Kendinizi ailenizle ortak gelirlerinizden özgürleştirmek isteyebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İkili ilişkilerde şaşırtıcı gelişmelere açık bir gün. Bir ortaklık ya da evlilik teklifii gelebileceği gibi; beklenmedik isyan çıkışları da yaşanabilir. Esnek ve sürprizlere hazır olmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün kendinizi enerjik ve motive hissedebilirsiniz. Günlük rutininizin dışına çıkmak, sıra dışı  bir aktiviteye katılmak; yaşadığınızı hissetmek, özgür olmak isteyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aşk yaşantınız elektrikleniyor. Sürprizler, spontan programlar ile hoş bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Ancak şaşırtıcı her zaman eğlenceli olmayabilir. Çocukla ve ilişkilerde esnek olmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Ev ya da aile yaşantınız ile ilgili beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Ailenizle birlikte yaşıyorsanız; kendi evinize çıkmak isteyebilirsiniz. Aile kurmak vb cesur adımlar atılabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün kendinizi spontane bir kısa seyahate çıkma ya da orijinal bir eğitime katılma modunda hissedebilirsiniz. Sıra dışı fikirler, kişiler, programlar ilginizi çekebilir. Ani değişikliklere hazır olun.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Teknolojik bir iş ya da beklenmedik bir sipariş ile nakit akışınızda sürpriz değişiklikler olabilir. Kendi inovatif fikirleriniz ile yeni bir satış ya da gelir kapısı yaratmak isteyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder