Facebook Ailesi

Custom Search

16 Nisan 2016 Cumartesi

17 Nisan 2016 Günlük Burç Yorumu

17 Nisan 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları


Koç
İyi niyetli tavsiyeleri bir kenara bırakıp, talep ve isteklerinizi artırarak yola devam edebilirsiniz. Bu durum sizi daha fazla hızlandırmasa da, sizi istediğiniz hedefe ulaştırabilir.

Boğa
Neyi hedeflediğinizi veya neyin peşinde olduğunuzu kafanızda oturtmanız ve bu hedeflerinize ulaşabilmek için akıllı planlar yapmanız gereken günler. Bu esnada dikkatiniz dağılabilir, ama plan yapmaya devam.

İkizler
Az rastlanır türde bir olay maddi durumunuzla veya özel yaşamnızla ilgili planlarınızda ya da rutininizde değişikliğe neden olabilir.


Yengeç
Yerinize getirmeniz gereken sorumluluklarınız olması yaratıcı işlerle uğraşmanızı zorlaştırabilir. Yoğun koşuşturmalar içinde olabileceğiniz bir gün.

Aslan
Bazı plan veya programları uygulama veya yetiştirme çabası içerisinde olmanız bazı uyaranları gözden kaçırmanız anlamına gelebilir. Aleyhinize gelişmelere, olumsuz sonuç verebilecek anlaşma ya da pazarlıklara veya bu uyaranlar sizin hayatınızda ne olabilirse o kısma dikkat etmenizde fayda var.

Başak
Bugünlerde bazı görev veya sorumluluklarınızı başkalarına yükleyebilir ya da iş bölümü yaparak rahat etmek isteyebilirsiniz. Her şekilde her şey yolunda gideceğe benziyor.
Terazi
Çoğu zaman belli öneri, teklif veya davetleri değerlendirmeye alırken çok fazla açıdan inceliyorsunuz. Bugün için bu tür bir öneri ya da davet söz konusu olursa çok da incelemeden onay vermenin faydası olabilir.

Akrep
Farkında olmasanız da bazı kişiler size iyilik yapmış olabilirler. Dolayısıyla, bu kişileri sorgulamayı bırakıp, rahatça yollarına devam etmelerini sağlamanızda fayda var.

Yay
Ticari, finansal, sağlıkla veya özel yaşamınızla ilgili konularda bağırmak zorunda dahi olsanız, çözülmesi gereken şeyler olabilir ve siz bu alanda başarılı olacaksınız.

Oğlak
Belli bir konuyu açıklığa kavuşturmak, istediğiniz noktanın anlaşılmasını sağlamak, mesaj vermek veya isteklerinizin yerine gelmesi için konuşma yapmak istiyorsanız elinizden geldiğince kibar olmaya çalışmalısınız. Aşırı tepkiler haklı olduğunuz halde haksız duruma düşmeniz anlamına gelebilir.

Kova
Belli konulardaki sınırlarınızı, kırılma noktanızı veya şartlarınızı bir süre önce gözden geçirmiş ve karşı tarafa anons etmek için doğru zamanın gelmesini bekliyor olabilirsiniz. Sanırım, o zaman aralığında bulunuyoruz.

Balık
Gözler üzerinizde. Dolayısıyla, daha sakin ve olaylara hakim görünmenizde ve bazı kişileri görüşleriniz hakkında bilgilendirip yanınıza çekmenizde fayda var. Bu sayede daha fazla ilerleme kaydedebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder