Facebook Ailesi

Custom Search

12 Nisan 2016 Salı

18 - 24 Nisan 2016 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

Astrolog Filiz Özkol 18 - 24 Nisan 2016 Haftalık Burç Yorumları

Değişim ve dönüşüme zorlandığımız bir süreçteyiz yine. Bu hafta boyunca ani gelişmeleri, beklenmedik olayları gündemimize taşıyabilir.Benzer etkileri nisan ve ekim aylarında da yaşamıştık. Bu seferki olaylar, o dönemlerde yaşananların çok daha hafif bir yansıması.
Yangınlar, sakarlıklar, kazalar, uzayla, elektrikle ya da havayla bağlantılı olaylar, icatlar, keşifler, bilimsel ve teknolojik gelişmeler gündeme gelebilir.

Kendi hayatlarımızda ise "ilerlemek ve değişmek istiyorum ama engeller var" şeklinde hissetmemize neden olacaktır. Kapana sıkışmış hissi yaratır ama aynı zamanda hayatlarımızdaki pek çok yeniliği tetikleyen de bir açıdır. Yoğun bir Perşembe günü. İlişkiler veya işbirlikleriyle ilgili ani gelişmeleri veya sürprizleri akla getiriyor. Ay ve Satürn arasındaki sert açı ise daha ciddi ve karamsar olabileceğimizin altını çiziyor. Ancak, akşam saatlerinde tamamlanması gereken işleri tamamlamak için uygun olacağız.

Hafta sonu ikili ilişkilerimizde sıcak ve soğuk duş etkisini bir arada yaşamamıza neden olabilir. Harika olan gelişmeler bir an da diğer yöne dönebilir.
Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın...

KOÇ: Aslında bazı güzel şeylerin yolda olduğunun siz de farkındasınız. Ancak birkaç gün için zorlayıcı, mücadele gerektiren durumlarla uğraşmanız gerekebilir. İyi bir plan uğruna kendinizi feda etme pahasına çabalamayı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak konunun diğer muhatapları üzerlerine düşeni yapmayabilirler, bilmenizde fayda var.

BOĞA: İnsanlarla iletişim kurarken, aslında iyi niyetli olmanıza rağmen tuhaf yollardan ilerleyebilir veya hoşlarına gitmesi zor kelimelerle diyalog kurabilirsiniz. Bu duruma dikkat edin.
Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda fazla çaba göstermenizde fayda var. Çabalarınız bazı olayların önüne geçmenizi sağlayamasa da en azından büyümesinin önüne geçebilir.

İKİZLER: Kafanızda türlü düşünceler olabilir. Karar alma aşamasında olabilirsiniz. Düşüncelerinizi farklı bir çerçeveye oturtmanız, daha yararlı sonuçlar almanızı sağlayabilir.Çözümlenmemiş sorunlar bir anda sizin yararınıza sonuçlar doğurmaya başlayabilir. Ama şimdilik, hiçbir şeyin farkında değilmiş gibi olayların çözümü için uğraşmalısınız.

YENGEÇ: Enerjinizi ve zamanınızı size keyif verecek iş, plan, ilişki veya projelere harcamalısınız. Zira, siz farkında olmasanız da aralarından bazıları gerçekten uçuşa geçmek üzere.Yaşanan baskılara rağmen sakinliğinizi korumalısınız. Karşınızdaki kişilerin hareketleri hoşunuza gitmeyebilir ama tepki vermek için birkaç gün beklemelisiniz.

ASLAN: Size bir fayda sağlamayacak işler için gereğinden fazla enerji harcıyor olabilirsiniz. Bazı konularda neden bu kadar gayret sarf ettiğinizi sorgulamanızda fayda var.Sizi sinirlendirmeye çalışan kişiler olabilir. Bu kişilere tepki vermek yerine ne söylediklerine kulak vermelisiniz. Bu sayede, ufak problemlerin büyümesini engellemiş olursunuz.

BAŞAK: Belli konularda fazlasıyla gayret gösterdiniz ya da üzerinize düşeni yaptınız. Hak ettiğiniz sonuçlar da yüzünü göstermek üzere. Artık geriye yaslanıp derin bir nefes alabilirsiniz. Bugün olan biten bazı olayları görmezden gelin. Aksi takdirde, sözlerinin arkasında durmayan ve olayların karışmasına neden olabilecek kişileri kendinize çekmiş olursunuz.

TERAZİ: Belli konularda ilerleyip ilerlememe arasında gidip geliyor olabilirsiniz. Detaylara odaklanarak bir yol haritası oluşturmanız, daha yararlı bir yola girmenizi sağlayabilir.Bazı kişiler yolunuza taş koyma çabasında olabilirler. Ancak, sizin hareket kabiliyetinizi kaybetmemeniz için yine de her şey yolundaymış gibi davranmanız gerekiyor.

AKREP: Hangi konularda beklenti içindeyseniz, kavuşmak üzeresiniz. Aniden ortaya çıkan para, aşk gibi konularla uğraşırken ani tepkiler vermek yerine sakinliğinizi korumalısınız. Bazı kişilerin size sadakatlerini test etme arzunuzla başa çıkmakta zorlanabilirsiniz. Ancak, olayların iyi taraflarına odaklanmanızda ve iyi davranmaya çalışmanızda fayda var.

YAY: Belli başlı konularda hangi tarafta olduğunuzu, olayları nasıl yorumladığınızı anlatmaya çalışırken konuları dağıtabilir, iletişimi zorlaştırabilirsiniz. Sade anlatımlar seçmekte fayda var.Belli başlı ilişkilerinizde veya işbirliklerinizde zorlanabilirsiniz. Bu kişilerin kendilerinin neden oldukları rahatsızlıkları görmelerini isterseniz, tepkilerini çekebilirsiniz.

OĞLAK: Ağzınızdan çıkan sözlerle yaptıklarınızın birbirini tutması gereken günler. Bir süredir sizin için problem yaratan durumlar varsa, o konularda harekete geçmeniz gerekebilir. İşinizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda önünüzde açılan yolda yürümeniz gerekebilir. Rekabetten kaçmayacağa benziyorsunuz.

KOVA: Size artık eskisi kadar hitap etmeyen konu, işbirliği, plan ya da ilişkileri gözden geçirebilir, bu konularda hassas davranmaya çalışmanın sizi yorduğunu fark edebilirsiniz.Bazı arkadaşlarınızın sizin yardımınıza ihtiyaçları olabilir. İnsanlar sizdeki özel ve yardımsever tarafı unuttuğu an da bu tür özellikleriniz ortaya çıkmaya başlıyor malum.

BALIK:Bazı konularda değişiklik yapmak kolay gibi görünse de, aslen hazır olmayan, verimli görünmeyen oluşumların içine girmek sıkıntı yaratabilir. Bunu akılda tutmakta fayda var.Bazı yaptırımlarda bulunmanız, emirler vermeniz veya yerine getirilmek üzere notlar bırakmanız durumunda karşınızdaki kişilerin benzer hareketleriyle karşılaşabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder