Facebook Ailesi

Custom Search

17 Nisan 2016 Pazar

18 Nisan 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

18 Nisan 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları


Koç
Belli anlaşma ya da düzenlemelerin gerçekte neye dayandıklarını anlamaya çalışmak dahi mücadele gerektirebilir. Doğru soruları sorsanız bile, doğru cevapları alacağınızın garantisi olmayabilir. Dolayısıyla, araştırmacı olmalısınız.

Boğa
Mevcut durumunuzda değişikliğe gitmeniz ve geçmişte değil şu an nerede durduğunuzu göstermeniz gerekiyor olabilir. Ancak, herkes sizin kadar esnek olmayabilir. Bilmenizde fayda var.

İkizler
Bir zamanlar iyi bir fikirmiş gibi görünen durumları, farklı bir gözle değerlendirmenize neden olabilecek olaylar yaşıyabilirsiniz. Karışık durumlar su yüzüne çıkmak üzere olabilir.


Yengeç
Bazı kişiler size oldukça mantıksız görünen adımlar atma veya açıklamalar yapma eğiliminde olabilirler. Bırakın herkes kendi derslerini kendisi alsın. Uyarmak için kendinizi çok fazla yormanın faydası olamayabilir.

Aslan
Belli bir plan ya da programa bağlı kalma konusunda ısrarcı olmanın faydasını görmek zor olduğu kadar belli kayıplara neden olma olasılığı olduğunu da aklınızda tutmanızda fayda var.

Başak
Belli açıklamaları olsa da, insanların gerçekte ne planladığını, ne hissettiğini veya ne düşündüğünü anlamakta zorlanılabilecek bir gün. Zira, fikirler sürekli değişkenlik gösterebilir.

Terazi
Harekete geçilmesi gereken konular ve bu konuda harekete geçmesi gereken kişilerin seçtiği yol ya da yöntem birbirinden tamamen farklı olabilir. Bambaşka konulara inatla bağlı kişileri, tamamen farklı bir alanda ikna etmeye çalışmak sizi zorlayacaktır.

Akrep
Bazı kişiler bazı sorulara cevap arıyor olabilirler ya da iki gün boyunca bazı konuların kendilerine etkisini sorgulayan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Siz bu konuların dışında kalmaya çalışmalısınız.

Yay
Uzun zamandır kendinizi adadığınız bir duruştan veya savunduğunuz bir görüşten uzaklaşmanız sizin için zor olabilir. Bazı konularda belli bir dirençle karşılaşıyorsanız ya da karşılaştıysanız dahi, bahsettiğim başlıklarda yine de gayret göstermenizde fayda var.

Oğlak
Bazı konularda ne demek istediğiniz ve neyin üzerinde durmaya çalıştığınız tam olarak anlaşılmıyor olabilir. Bu kişiler aslında yetersiz noktası çok olmasına rağmen kendi kuramlarının, planlarının veya yollarının doğruluğu konusunda ısrarcı olabilirler. Ne yapalım? Sabır en büyük erdemdir!

Kova
Bugünlerde, bazı konularda elini bile kıpırdatmayan kişiler, yardımcı olmaktan uzak tanıdıklar veya asistanlar sizi şaşırtabilir. Ama aslında, herkesin bildik ve alışıldık yollardan gitmek istediği günlerde olmamız, insanların farklı şeyler denemesini engelliyor.

Balık
Sözlerinizin oluşturacağını düşündüğünüz etki ve insanların algılama biçimi tamamen birbirinden farklı olabilir. Belki de umursamaz veya hiçbir şey anlamamakta kararlı kişilere konuşuyorsunuz ama yine de daha dikkatli konuşmaya çalışmanızda fayda var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder