Facebook Ailesi

Custom Search

26 Nisan 2016 Salı

2-8 Mayıs 2016 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta oluşan olumlu açılar kalıcı işlere başlamak önemsediğimiz konularda önemli kişilerle görüşmek açısından farklı olanaklara açık bir günde olduğumuzu gösteriyor. Faydalı randevular, destekleyici kişiler, anlaşmalar ve fikir alışverişleri yoğun gün.  Çarşamba günü, yanılmamak veya yanıltılmamak için dikkatli hareket etmeliyiz. Perşembe günü öğleden sonra kendinizi isteksiz, dalgın ya da kararsız hissederseniz, bunun geçici olduğunu aklınızdan çıkarmamalı ve işleri akşamüstüne ertelemelisiniz. Pazar günü sabah saatleri, yanlış anlaşılmalara veya ufak tefek münakaşalara açık görünüyor. Sevgi ile kalın...

Astrolog Filiz Özkol 2 - 8 Mayıs 2016 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: Bugüne ait gelişmeler sizi iyi hissettirebilir, hatta kendinizi günün kahramanı gibi hissedebilirsiniz. Eğlenceye hazır olun.Durumunuzu doğru değerlendirmeli, hangi şekilde ilerleyeceğinizi daha fazla düşünmelisiniz. Başkalarının size yol göstermesi konusunda çok fazla beklentiye girmemelisiniz. Kendi başınıza ilerlemeniz gerekebilir.

BOĞA: Yeterliliğinizi ispat edebileceğiniz, yeteneklerinizi gösterme şansı bulabileceğiniz fırsatlar yüzünü gösterebilir. Sabırlı olun, doğru zaman geldiğinde hamlenizi yapabileceksiniz.Her şey yeterince açık olmayabilir, dikkatli olmalı, derin düşünmelisiniz. Daha fazla dinlemek ve anlamaya çalışmakta fayda var. Günlük işlerden çok daha ilginç işlere zaman ayırabilirsiniz.


İKİZLER: Plan, proje veya fikirlerinizi paylaşmak istiyorsunuz ama şu an için çevreye daha temkinli bakmakta fayda var. Her ne kadar başarılı olacak bir yola çıksanız da, bunu tüm dünyaya anons etmeye henüz zaman var sanırım.Bazı konularda yapacağınız hamleler, istediğinizi almanıza yardım edecek. Sizin için önemli olan bir konuda, ortağınızın veya eşinizin desteğini görebilirsiniz. Rekabet içeren konular gündeme gelebilir.

YENGEÇ: Maddi, romantik ya da yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda, kendinize güveniniz tam ve geleceğe umutla bakıyorsunuz. Dolayısıyla, bu enerjiyi planlarınızın düzeltilmesi gereken yerlerinde uyarlama yaparak kullanmanız doğru olacaktır. Bugünlerde gözlerinizi dört açın, en ufak bir boşlukta kaleye gol yeme ihtimaliniz var! Yaratıcı olmalı ve tartışmalı ortamlardan, rekabet içine çekilmekten kaçınmalısınız. Baskılar sıkıcı olabilir.

ASLAN: Yaratıcılık gerektiren işlerinizde, aşk hayatınızda veya finansal başlıklı konularda risk alma ya da maceraya atılma isteğiniz artıyor. Aslına bakarsanız gezegenler de bu anlamda yanınızda görünüyor.İmajınızı yenileyebilir, önemsediğiniz konularda daha ilgi çekici olmanızı sağlayabilecek değişiklikler yapabilirsiniz. Kendinize güvenmeli, öfkelenmekten kaçınmalısınız. Kendinizi boşu boşuna üzmeyin.

BAŞAK: Yapmak istediğiniz değişiklikler var. Şu an için bu cesarette olmayabilirsiniz ama bunun için gerekli enerji yakında yüzünü gösterecektir. Şimdilik elinizdeki şeylere odaklanmalısınız.Duygusal davranmanız nedeniyle garip bir durumda kalabilirsiniz. İleriye dönük düşünürseniz, sonraki adımı planlamanız kolay. Aşk hayatınızda ilişkilerinizi geliştirmenizi sağlayacak fırsatlar yakalamalısınız.

TERAZİ: Özel hayatınızı veya iş yaşamınızı ilgilendiren konularda şoför koltuğuna geçip yönetimi ele almak isteyebilirsiniz. Bu esnada, daha bağışlayıcı olmak ve geçmişi unutmak doğru olacaktır.Risk alma eğiliminde olabilir, evde sorun yaratabilecek konulara dahil olabilirsiniz. Aşırı iyimser öneriler, fazla güzel görünen teklifler ya da destekler kafa karıştırıcı olabilir. İyi düşünmelisiniz.

AKREP: Bir süredir ya da bugün, her açıdan ele aldığınız, üzerinde uzun uzun düşündüğünüz bir konuda, sonunda bir karar almanız gerekebilir. Bir adım atma gereği duyabilirsiniz.Rekabet ortamları, yeni bir yol çizmenize neden olabilir. Yeteneklerinizi veya bilginizi kullanarak ekstra para kazanmanın yollarını bulabilirsiniz. Bazı işbirlikleri nakit akışınızın hızlanmasını sağlayabilir.

YAY: Çok önemli destekler, yardımlar ya da gelişmeler söz konusu olabilir. Bu gelişmelerin eninde sonunda, sizi belli konularda çok ileriye taşıma ve yükseltme olasılığı yüksek!Sizi rekabet ortamlarına çekmeye çalışan kişiler olabilir. Mücadeleden kaçmazsanız, bu ortam sizin kazanan taraf olmanız için zemin hazırlayacak. Evle ilgili olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

OĞLAK: Belli konularda önemli adımlar atabileceğiniz veya gün bittiğinde elinizde kutlayacak şeyler olabilecek bir gün. Ancak, önemli gelişmeleri paylaşmadan önce, netleşmesini veya resmileşmesini beklemekte fayda var.Paranızı veya sahip olduğunuz şeyleri korumanız gerek. Evinize ve ailenize odaklanmalı, başkalarını değiştirmeye çalışmaktan kaçınmalısınız. Başkalarına yardım etmeye çalışırken sıkıntı doğabilir.

KOVA: Belli konularda görüşlerinizin bilinmesini ya da durumunuzun görülmesini istiyor olabilirsiniz. Neyse ki, karşınızdaki kişiler bu konuda oldukça açık fikirli ve sizi dinlemeye hazırlar.Uzun zamandır görmediğiniz kişileri görebilir, geçmişi gözden geçirebilirsiniz. Eskiyi hatırlamak eski hedeflerinizi de anımsamanıza neden olacak. Aslında hâlâ bir şeyleri yeniden başlatma şansınız var.

BALIK: Maddi konularda olumlu gelişmeler açık bir gün. Gelişmeler nakit akışınızda rahatlama, işe yarar şekilde bütçe yapabilme ya da yeteneklerinizi paraya çevirme türünde etkileri olabilir.Fikir alışverişlerinde bulunmak, ilerlemenize yardımı olacak kişileri ziyaret etmek, yararınıza. Kendi yapacağınız işler varken diğerlerine yardım zaman kaybı olabilir. Kaldırabileceğinizden fazla yük almayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder