Facebook Ailesi

Custom Search

21 Nisan 2016 Perşembe

22 Nisan 2016 Günlük Burç Yorumu

22 Nisan 2016 Cuma Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ: Sanatsal işlerde, maddi başlıklı konularda veya başarılı işbirlikleri noktasında ibreler size dönüyor. Ancak sizi endişelendiren konuları yine de bir kenara bırakmamanız lazım.

BOĞA: Yaratıcılık gerektiren veya aşk hayatınızı ilgilendiren işleriniz açısından olumlu bir dönemdesiniz. Önünüzde hedeflerinize ulaşmanızı engelleyebilecek hiçbir şey bulunmuyor.

İKİZLER: Önemli problemlerin çözülmesini sağlayacak gelişmeler sizi şaşırtabilir. Bu durum gerçekleşmese bile, her halükarda işleri yoluna koyabilirsiniz. Unutmayın.

YENGEÇ: Bugünlerde uzun vadeli planlarınızı destekleyen gelişmeler söz konusu olabilir. Ancak olası problemlere odaklanıp zaman kaybetmek motivasyonunuzu düşürebilir.


ASLAN: Maddi konuları çok fazla ön plana almamayı tercih etseniz de, yapacağınız anlaşmalarda kendiniz için en iyi koşulları ve zamanı belirlemeniz yerinde olur.

BAŞAK: Alışkanlıklarınızın veya günlük rutininizin dışına çıkabilirseniz size yardımcı olabilecek, asistanlık edebilecek veya yol gösterebilecek kişilerle karşılaşma olasılığınız yüksek.

TERAZİ: Çok yakında doğru zamanda, doğru yerde olduğunuzun farkına varacaksınız. Dolayısıyla o gün gelene kadar planlarınızı olumsuz etkileyebilecek hareketlerden kaçınmalısınız.

AKREP: Belli başlı ilişkilerinizi gözden geçirebileceğiniz ve yeniden yapılandırma şansı bulabileceğiniz günlerdesiniz. Duygu ve düşüncelerinizin bilinir olmasını sağlamanızda fayda var.

YAY:İş hayatınızı, maddi durumunuzu veya ortaya koymak istediğiniz planları ilgilendiren konularda harekete geçmeniz durumunda karşılığını görebileceğiniz günlerdesiniz.

OĞLAK:Rutinin ve sizi sınırlayan şeylerin dışına çıkmak isteyeceğiniz ve zincirlerinizi kırıp cesaretle ileri atılacağınız günlerdesiniz. Olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

KOVA: Evinizi ve işinizi ilgilendiren konularda yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu düzenlemelerin, herkese olduğu kadar size de uyum sağlaması gerektiğini unutmamalısınız.

BALIK:Girişimlerinizin istediğiniz şekilde ilerleyebileceğini görebileceğiniz günler. Önümüzdeki birkaç gün, birlikte hareket ettiğiniz kişileri iyi tanımanın faydasını görebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder