Facebook Ailesi

Custom Search

22 Nisan 2016 Cuma

23 Nisan 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları


23 Nisan 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları


KOÇ: Eğlenceli aktivitelere ve eğlenmeye zaman ayırmanız gereken bir gün. Sizi üzen ufak tefek durumlar oluşsa da, olumsuz tavırlar geliştirmemelisiniz.

BOĞA: Günü hareket halinde geçirmeniz, stresli durumların veya gerilmenize yol açan kişilerin yaratabileceği olumsuzlukların hafiflemesini sağlayabilir. Maddi anlamda aşırılıklara kaçma riskiniz var.

İKİZLER: Eski tanıdıklar veya geçmişle bağlantılı kişiler tekrar yüzünü gösterebilir. Başkalarına yardım etme veya destek olma biçiminizde değişiklikler yapmanız işleri karıştıran kişileri engelleyebilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.


YENGEÇ: Duygularınızı gözden geçirmeli ve kontrol altında tutmalısınız. Yaratıcılığınızı gösterebilmenizi, yeni kültürler tanımanızı veya hayal gücünüzü geliştirmenizi sağlayacak projelere odaklanmalısınız.

ASLAN: Liderlik özelliklerinizi ön plana çıkarmalısınız. İnatçılık etmeniz durumunda karşıt görüşlü kişilerle karşılaşabilirsiniz. Kendi işlerinize odaklanın, ilerlemeniz kolay olacaktır.

BAŞAK: Yeteneklerinize güvenebilirsiniz. Yapacağınız değişiklikler, sizi pek çok anlamda koruyacaktır. Taşınmak veya uzun vadeli yatırımlar yapmak türünde gelişmeler söz konusu olabilir. Fikir ve görüşlerinizi ilgili kişilerle paylaşmanız, faydalı bilgiler edinmenizi sağlayabilir.

TERAZİ: Hayatınızda önemli bir yer kaplayan kişiler sizi üzebilir. Bazı kişiler şikayet etmeye başlamadan önce sorumluluklarınızı yerine getirmenizde fayda var. İlişkilerinizde dengeler değişebilir. Eşitlik ilkesi önemli!

AKREP: Odaklanmanız durumunda halledilmesi gereken her konunun altından kalkabilirsiniz. Size ilham verdiğini düşündüğünüz kişilerle vakit geçirmelisiniz. Olumlu diyaloglardan fayda sağlayabilirsiniz.

YAY: Kısa mesafeli bir yolculuk ya da bir süredir görmediğiniz bir kişiyi ziyaret etmek size iyi gelebilir. Paylaşılan veya tartışılan fikirler, yaşam tarzınızda olumlu değişikliklerin yolunu açacaktır.

OĞLAK: Olmayacak veya yapılamayacaklara değil, olabilir ve yapılabilir şeylere odaklanmalısınız. Evinize odaklanın. Bazı değişiklikler sıkıntılı diyaloglara neden olabilir. Ufak tefek kazalara karşı tedbirli olun.

KOVA: Gelirlerinizi artırabilir, ek gelirler elde edebilir veya bazı alışverişlerden kâr elde edebilirsiniz. İş fırsatlarını kaçırmamanızda fayda var. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanacak.

BALIK:Olayları bir kenara bırakmak yerine, elinizden gelenin en iyisini ortaya koymak için çaba sarf etmelisiniz. Disiplinli olmanız durumunda sizi yavaşlatmaya ya da engellemeye çalışan kişilerin cesaretlerini kırabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder