Facebook Ailesi

Custom Search

29 Nisan 2016 Cuma

30 Nisan 2016 Günlük Burç Yorumu

30 Nisan 2016 Cumartesi Günlük Astroloji Burç Yorumu


Koç: Cesaret ve enerjinizin yenilendiğini hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde cazibenizin artacağı bu dönemde liderlik vasıflarınızı da ortaya koyarak yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Boğa: Sanatsal çevrelerde ya da hayır kurumları için arkadaşlarınızla bir araya geleceğiniz bir dönem olabilir. Gönüllülük esası ile kendinizi ortaya koyacaksınız. Özel projeler başlatabilirsiniz.

İkizler: Sosyal hayatınız ivme kazanıyor. Eski, yeni tüm arkadaşlarınızla bir araya geleceğiniz; sanatsal ve sportif aktivitelere katılacağınız ve telefonunuzun hiç susmayacağı bir dönem başlıyor.

Yengeç: Kariyerinizde yeni girişimler ve yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir dönem başlıyor. Yurt dışı seyahat planlarının ön planda olacağı bugünde beklediğiniz finansal haberleri alabilirsiniz.


Aslan: Maceracı ruhunuz iş başında. Uzak seyahatler, yabancı kültürler ve kişiler ilginizi çekebilir. Uzun zamandır beklediğiniz medya çalışması için fırsat bulabilirsiniz. İletişim aşkta önem kazanıyor.

Başak: Gelir dışı kaynakları kullanarak yeni bir girişime imza atmak için harika bir dönem başlıyor. İlişkilerinizi kullanarak bir kredi alabilir ya da finansal yatırımcı bulma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Terazi: Aşk hayatınızın canlanacağı bir süreç başlıyor. Cazibenizin artacağı, ikili ilişkilerde denge ve uyumu yakalayabileceğiniz bu dönemde karşınızdaki kişiye yakınlaşmak için daha cesur hissedebilirsiniz.

Akrep: Günlük işleriniz ve iş yerinizde yeni bir sayfa açmanın tam zamanı. Yeni ayın ardından iş yerinizde aktive olan enerjinin çalışanlar arasında ilişkileri yumuşattığı ve dengeyi sağladığını görebilirsiniz.

Yay: Aşk lazım aşk aşk! Hoşlandığınız kişiye açılmanın tam zamanı olabilir. Kendinizi kıpır kıpır, adeta bir çocuk gibi heyecanlı ve hayatın tadını çıkarmaya niyetli hissedebilirsiniz. Anı yaşamalısınız.

Oğlak: Eviniz ile ilgili değişiklikler için kendinizi motive hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Dekorasyon değişikliği, bahara hazırlık yapmak için hazırlıklara başlayabilirsiniz. Sanatsal objeler alınabilir.

Kova: Kısa seyahatler, eğitimler ve kendinize yapmak istediğiniz yatırımlar için hareketli bir dönem olacak. Sportif, aktif ve girişken olabilirsiniz. Yeni bağlantılar kurabilir; yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Balık: Maddi konularda risk almaya açık olacağınız bir dönem başlıyor. Lüks ve konforunuz için alış veriş yapabilir; sanatsal objelere yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçının.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder