Facebook Ailesi

Custom Search

23 Nisan 2016 Cumartesi

Akrep Burcu Ağustos 2016 Yorumu

Akrep Burcu

Akrep Burcu Ağustos 2016 Aylık Burç Yorumu

2 Ağustos 2016 Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor; ay çok sosyal olacağınız yeni arkadaşlar edinip yeni toplantılarda bulunacağınız aktif ve güzel bir dönemin içerisine giriyorsunuz. Bu dönem uzun zaman dır arzu ve isteklerinize kavuşma ihtimaliniz çok yüksek.

7 Ağustos Merkür Neptün ile karşıt açı oluşturuyor. Kariyerimizde yeni kararlar alarak önemli iletişimlerde bulunabilir yeni sözleşmeleri bize kazanç getirecek imzalar atabiliriz. İşimize bağlı yapacağımız seyahatlerden uzun vadeli önemli adımlar atılabilir.

13 Ağustos 2016 tarihinde Satürn ileri hareketine başlıyor.. Parasal konularda güzel ve yararlı ve kazançlı bir dönem içine giriyorlar. Mesleki anlamda dikkat çekici bir süreçte olacaklar. Aynı zamanda iş konusunda çevre değişik liği yaşayabilirler.


18 Ağustos Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor; bulunduğunuz şehrin dışında ev satın alabilirsiniz. Güvenliğinize çok önem vereceğiniz bir süreçten geçeceksiniz. Aynı zamanda uzun zamandır uzakta olan ailenizle yapacağınız paylaşımlardan mutluluk duyacaksınız..

30 Ağustos 2016 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor..Arkadaşlarımızla birlikte sosyal alanlarda çok faal olacağımız, hedeflerimizin ve beklentilerimizin üzerinde çalışacağımız bir dönem olacak. Sosyal çevremizde iletişimimiz ve aktivitelerimiz olacağı gibi yeni gruplara da dahil olabiliriz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder