Facebook Ailesi

Custom Search

9 Nisan 2016 Cumartesi

Akrep Burcu Haziran 2016 Yorumu

Akrep Burcu Haziran 2016

Akrep Burcu'nu Haziran 2016'da Neler Bekliyor?

5 Haziran 2016 İkizler burcunda oluşan yeni ay, Pozitifi rahat iyimser yeni duygular içerisinde ruhsal yeni adımlar atabilirsiniz. Yurtdışı seyahatinizle ilgili yenilikler yaşayabilir uzun zamandır A.B.D. gibi çok uzak ülkelere gidebilir burada huzurlu vakitler geçirebilirsiniz.aynı zamanda kendinizi güvende hissedeceğiniz heyecanlı fikirlerle yeni adımlar atacaksınız.

9 Haziran'da Mars ile Merkür karşıt açı oluşturuyor; yabancı ülkeler ve konularla ilgili aksiliklerle karşılaşacaksınız. Aynı zamanda daha önce kaçırdığınız eğitim fırsatını yakalayabilirsiniz. Hukuksal acıdan aksamalar olabilir: acele kararlar vermekten ve borçlara girmekten kaçının.

20 Haziran'da Dolunay yay burcunda; finansal konuların ön planda olacağı gibi para harcama konusunda kendini kaybedebilirsiniz.
Bu dönem alacağın bir araba bir ev seni biraz maddi sıkıntıya sokabilir. Biraz daha beklemen adınıza daha iyi olacaktır. Ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelecek teklif parasal kazancına değer katacaktır.

21 Haziran'da Güneş Yengeç burcunda, miras prim vergi gibi konularda uzun zamandır elde edemediklerini alabilirler. Cinsel bakımdan çok ateşli olabilirsiniz. Partnerinizi telefon görüşmelerini cezp edebilir cinsel boyutunuzu hareketlendirebilirsiniz. Yeni bir ilişki ye başlayan akrepler için ilişki yoğun geçecektir. Eşinizden ve ortağınızdan maddi destek görebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder