Facebook Ailesi

Custom Search

16 Nisan 2016 Cumartesi

Akrep Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Akrep Burcu Temmuz 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Temmuz 2016'da Venüs Pluto ile karşıt açı oluşturuyor.. Finansal konularda yeni ortaklılar ve yeni projelerle uğraşabilir radikal kararlar vererek önemli değişimler yaşayabilirler. Kredi çekme borç ödeme gibi konularda olumlu süreçler yaşayacaklar. Zihinsel £ anlamda güçlü olacaklar.

4 Temmuz Yengeç burcunda oluşan Yeniay; Kariyer hayatınızda daha çok sorumluluk alacağınız ve yeni işlere olumlu şekilde adım atacağınız bir dönem. Toplumdaki yerinizde kalıcı adımlar atıyorsunuz.

20 Temmuz Oğlak burcunda oluşan Dolunay; bu dönem şehir dışı iletişiminiz yolculukları çok fazla olacağı gibi üniversiteye hazırlanan teraziler şehirdı-şı-ülke dışında bulunan üniversiteleri kazanabilirler. Aynı zamanda çevremizle olan iletişimlerimizde duy gusal tepkilere önem verelim.

22 Temmuz'da Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor; yabancı ülkeler eğitim gibi konularla iletişimde yeni aktiviteler içersinde olacaklar. Yeni fikirler ve yeni bakış açıları geliştirerek geleceğe önemli adımlar atacaklar.


27 Temmuz Merkür Uranüs üçgen açısı, kariyerinizde çok  olumlu ve önemli fırsatlarla karşılaşıp sosyal imkanlarınızın artacağı çok şanslı bir dönem içine giriyorsunuz. Profesyonel anlamda büyük başarı ve fırsatlar sizleri bekliyor. Ayrıca yapacağınız evlilik sizin için başarılı olacaktır. İş dolayısıyla uzun ve faydalı seyahatlere çıkmanız da mümkündür.

29  Temmuzda Merkür Mars ile kare açı oluşturuyor; özellikle aşk ve sanatta kendilerini geliştirecekleri farklı bir dönem içerisinde olup ufuklarını genişletecekler. Eğlenceli keyifli uzun seyahatleri olabilir. De neyimlerini zenginleştiren teraziler bu dönemde ken dilerine çok değer katacaklar.

30 Temmuz'da Uranüs geri hareketine başlıyor..  kendimizi geliştirerek aktif çalışacağımız kişiliğimizi geliştireceğimiz kendimizi daha iy tanıyıp ifede edeceğimiz geçmiş kalıplarımızı kıracağımız kişisel görünümümüze önem vereceğimiz fiziksel enerjimizin bazen azalacağı sağlıklı yaşam adına yeni adımlar atacağımız bir dönemin içerisinde olucaz.Kararsızlıklarımız endişelerimiz sona erebilir. Artık kendimize konsantre olup yeniden yapılanacağımız için hayatımızda yeni bir döngü oluşmaya başlayacak. Kişisel yeteneklerimizin farkına varıp kendimizi bulacağız.

30 Temmuz'da Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor.. Enerjiniz çekiciliğinizin artacağı cesaretle atacağınız adımlarda başarı sağlayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Yalnız her türlü kaza ve yaralanmaya açık bir süreçtesiniz. Çok gerekmedikçe ameliyatlardan kaçının. Yeni ilşkiler kurabileceğiniz gibi uzun süredir devam eden ilişkinizde problemler oluşabilir.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder