Facebook Ailesi

Custom Search

22 Nisan 2016 Cuma

Aslan Burcu Ağustos 2016 Yorumu

Aslan Burcu

Aslan Burcu Ağustos 2016 Aylık Burç Yorumu

2 Ağustos 2016 Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor.. Finansal konularda hareketli olumlu gelişmeler içerisinde olacak. Yeni pahalı taşınır taşınmaz mülk satın alabilir. Manevi değerlerinize de çok önem vereceği niz bir süreçtesiniz.

7 Ağustos Merkür Neptün ile karşıt açı oluşturuyor. Kendimizle çok fazla zaman geçireceğimiz fikirlerimizin çoğalacağı zihinsel olarak aktifleşeceğimiz bir dönem. Kısa mesafeli yolculuklar da artışlar gözüküyor. Önemli anlaşmalar yaparak faydalı bir süreç içerisinde olacağız.

13 Ağustos 2016 tarihinde Satürn ileri hareketine başlıyor. Kendilerine ve özel bakımlarına çok para harcayacakları bir süreç içerisine giriyorlar. Aynı zamanda çevreyle uyumlu bir süreç yaşayacaklar. Çıkacakları tatilde bütün göz ler üzerlerinde olacaktır.


18 Ağustos Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor; ilişki anlamında çok fazla sosyalleşeceği ve kendini partnerine daha fazla ifade edeceği bir süreç içerisinde olacaklar. Yurtdışı veya yurtiçi seyahatlerinde tanışacakları biriyle öenmli bir ilişkiye bir adıam atıp uzun zamandır duygusal anlamdaki boşluklarına son verebilirler. Ortak lıklar konusunda öenmli bir döneme geçiş yapacaklar.

30 Ağustos 2016 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor. Finansal konularda kazançlarının artacağı aynı zamanda pratik çözümler üretecekleri bir dönemde olacaklar. İş konusunda girişimlerinden olumlu yönde kar sağlayacaklar.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder