Facebook Ailesi

Custom Search

7 Nisan 2016 Perşembe

Aslan Burcu Haziran 2016 Yorumu

Aslan Burcu Haziran 2016

Aslan Burcu'nu Haziran 2016'da Neler Bekliyor?

5 Haziran 2016 İkizler burcunda oluşan yeni ay, hiç çekilmiyorsunuz bu ay! Egonuz tavan, duygularınız kırılgan ve çok kaprislisiniz. İniziva için uygun bir dönem. Psikolojik ve ruhsal açıdan kendinizi yenileyeceksiniz. Kaygı ve korkularınız yenilenebilir aklınızla değil ruhunuzla hareket etmeye çalışacaksınız.

9 Haziran'da Mars ile Merkür karşıt açı oluşturuyor ; geçmişle ilgili huzursuzluk ve gerginlikler oluşabilir; kendiniz her şeyden soyutlayarak içinize kapanacaksınız. Aynı za manda bilinçaltı korkularınızla yüzleşebilrsiniz.

20 Haziran'da Dolunay yay burcunda; Öncelikle yurtdışı seyahatlerinizde samimi bir aşk ilişkisine adım atarak derin tecrübeler yaşayacaksınız.
Çocuklarımızla ilgili pozitif gelişmeler yaşayabilir ayrıca uzun zamandır ilişkimiz de olumsuzluklar yaşıyorsak bu konuda da düzelmeler olacaktır. Çocuk sahibi olmak isteyen Aslan burçları için doğru zaman..


21 Haziran'da Güneş Yengeç burcunda, arkadaş ve dostlarıyla girdikleri organizasyonlarda zevkli ve eğlenceli zamanlar geçirecekler. İlişkileri çok olumlu ve pozitif yönde hız kazanacak. Para kazanımında hızlı bir artış söz konusu.

Bekar Aslanlar bu ayı söz, nişan, evlilik gibi birlikteliklere imza atabilir.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder