Facebook Ailesi

Custom Search

14 Nisan 2016 Perşembe

Aslan Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Aslan Burcu Temmuz 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Temmuz 2016'da Venüs Pluto ile karşıt açı oluşturuyor. Arkadaşlarımızla birlikte sosyal alanlarda çok faal olacağımız, hedeflerimizin ve beklentilerimizin üzerinde çalışacağımız bir dönem olacak. Sosyal çevremizde iletişimimiz ve aktivitelerimiz olacağı gibi yeni gruplara da dahil olabiliriz.

4 Temmuz Yengeç burcunda oluşan Yeniay, hedeflerinize odaklanacağınız hislerinizle hareket edeceğiniz yapıcı ve şanslı girişimlerde bunacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Hamilelik ve doğum haberleri alabilirsiniz. Olumlu enerjiniz herkese bulaşacak.

20 Temmuz Oğlak burcunda oluşan Dolunay; iş hayatınızda olumsuz kalıplardan kurtularak daha mantıklı ve doğru şekilde adımlar atacaksınız.Negatif baskınız sona eriyor. Yurtdışı bağlantılı iş alanında önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık konusunda sinir sisteminize dikkat etmenizi öneririm..


22 Temmuz'da Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor;  Zihnimizin çok dağınık olacağı konsantre olamadığımız bir süreçten geçicez. Bilinçaltımızda gizli kalmış bazı korku ve düşünceler ortaya çıkabilir. Kendi hakkımızda dedikodular duyabiliriz. Bu dönem problemlerle yüzleşmeyi seçerseniz kazanan siz olacaksınız.

27 Temmuz Merkür Uranüs üçgen açısı, enerjinizin çok artacağı hayatınızda önemli yenilikler yapacağınız ve yeni projelere atılım yapıp hayatnızda olumlu bir döngünün içinde yer alacağınız bir dönem sizleri beklemekte. Kendinize güveniniz çok fazla artacağı gibi davranış kalıplarınızda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Özellikle ikili ilişkilerinizde önemli başarılar elde edeceksiniz.

29  Temmuzda Merkür Mars ile kare açı oluşturuyor; platonik aşklar yaşayarak olumsuz bir süreç içerisine girebilirler. Ayrıca sevdikleri insalara veya çevrelerine yardımcı olabilirler fedakarlıklar yapabilirler. Bazı ko nularda kendilerini psikolojik baskı altında hissedip daralabiliriler.

30 Temmuz'da Uranüs geri hareketine başlıyor. Ev hayatımızla ilgili daha sağlam adımlar atacağımız aile içi sorumluluklarımızın artacağı, özellikle kariyer konusunda sağlam adımlar atacağımız ve eski arkadaşlıklar ve eski aşklarla yüzleşeceğimiz bir döngünün içerisinde olucaz.yeni bir ev alabilir, evlenebilir yada başka bir şehre yerleşebiliriz. Sağlam adımlar atacağız iş hayatımızda da büyük yenilikler yapacağımız bir döneme giriyoruz.

30 Temmuz'da Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor.. Ev ve ailevi konularda enerjiniz artacak. Harcamalar çoğalırken anlaşmazlıklar da olumsuz etkileyecek bizi. Taşınmak ve tamirat gibi konularla uğraşmak zorunda kalacağız.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder