Facebook Ailesi

Custom Search

26 Nisan 2016 Salı

Balik Burcu Ağustos 2016 Yorumu

Balık Burcu

Balık Burcu Ağustos 2016 Aylık Burç Yorumu

2 Ağustos 2016 Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor; öncelikle duygu dünyanızda iniş çıkışlar yaşayarak yeni huylar edinebiliriz. Yeni ortaklıklara veya evliliğe imza atabilir kendimizi güvende hissedeceğimiz bir döneme geçiş yapıyoruz. Kadınlar ile daha olumlu ilişkiler içerisinde olacağız. Annemizle olan ilişkimiz de yenilikler yaşamamız mümkün.

7 Ağustos Merkür Neptün ile karşıt açı oluşturuyor..İş ortamımızda ki becerilerimizde yeni geçişler olacağı gibi aynı zamanda olumlu bir dönemi değerlendireceğimiz için iş yerimizde yeni bağlayıcı adımlar atacağız. Zihinsel güç ve becerimiz artacak. Yaptığımız işlerde olumlu keskin bir süreç içerisinde olacağız. Sağlık açısından yeni, bir diyete başlayabilir aynı zamanda sinir sistemimizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabiliriz.

13 Ağustos 2016 tarihinde Satürn ileri hareketine başlıyor..  Günlük hayatınızda ki sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir ve açık bir şekilde anlaşılamama sorunu yaşayabiliriz. İşimizle ilgili destekleyici sorunlarla karşılaşabilir ya rarlı dialoglar içerisinde bulunabiliriz. Bu dönem kilo almamaya dikkat edelim.


18 Ağustos Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Moraliniz bozuk ve duygularınız kırılgan olabilir. İnzivaya çekilmeniz bu dönem de sizin için daha iyi olacaktır. Yoksa psikolojik olarak kendinize zarar verebilirsiniz. Aynı zamanda bazı yaylar gizli cinselliği yüksek ilişki lere de girebilirler.

30 Ağustos 2016 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor..Geleceğimizi ilgilendiren iş veya ilişkiler için imzalar atabilir yeni taktikler geliştirebiliriz. kısa seyahatlere çıkabilir ortaklaşa atacağımız her adımı iyi değerlendirebiliriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder