Facebook Ailesi

Custom Search

11 Nisan 2016 Pazartesi

Balik Burcu Haziran 2016 Yorumu

Balık Burcu Haziran 2016

Balık Burcu'nu Haziran 2016'da Neler Bekliyor?

5 Haziran 2016 İkizler burcunda yeni ay gerçekleşiyor. Bu dönemde aşk hayatına odaklanacağız. Yeni ilişkiler içerisine giripo gerçekten bizi mutlu edecek yeni hsiler tecrübe edebiliriz. Hamile kalmak isteyen balıklar hamile kalabilir ve sağlıklı doğum yapabilir.

Aşk hayatı kötü giden balıklar pozitif gelişmeler yaşayarak yeni bir maceraya adım atabilirler. Bu dönemde adım attığınız ilişki çok sağlam ve kalıcı olacak. Aynı evi paylaşmaları mümkün.

9 Haziran'da Mars ile Merkür karşıt açı oluşturuyor; aşk hayatınızda istem dışı kayıplarınız olabilir. Karar vermeden önce mutlaka düşünmeniz gereken çocukları olan balıklar onlarla ilgili olarak geçmişten kalan bazı konularla uğraşabilirler ve geçmişte kalan bir aşkınız tekrar ka şınıza çıkabilir.


20 Haziran'da Dolunay yay burcunda; iş kariyer alanında kontrolde olacağınız ve iyi bir çalışma ortamı yaratacağınız bir dönemdesiniz. Sizden yaşça olgun yabancı uyruklu bir kadından alacağınız destek sizin adınıza çok elverişli olacak. İş arkadaşlarınızla yaşaya cağınız duygusal patlamalara dikkat edin.

21 Haziran'da Güneş Yengeç burcunda Hem evimizde hoş güzel vakitler geçireceğiz hemde ailemizle huzurlu ve sakin bir döneme geçiş yapacağız. Evimizi dekore edebilir pratik çözümler üretebiliriz. Sindirim sistemi mize de ayrıca dikkat etmemiz gerek bir dönem.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder