Facebook Ailesi

Custom Search

18 Nisan 2016 Pazartesi

Balık Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Balık Burcu Temmuz 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Temmuz 2016'da Venüs Pluto ile karşıt açı oluşturuyor.. Ailemiz ve evimizle ilgili iletişimde hareketlilik başlayacaktır. Ev değiştirebilir yada evin içinde önemli değişimler yapabiliriz. Aynı zamanda aile mizle geçmiş zamanda kalan sorunların çözümleriyle uğraşacağız.

4 Temmuz Yengeç burcunda oluşan Yeniay;iş hayatımıza odaklanacağımız mantıklı adımlar atacağımız bazen de duygusal olarak kırılgan olacağımız bir sürece giriyoruz. Evimizde bakım ve temizlik gibi durumlar ilgilenebiliriz. İş yerinde değişimler yapabi liriz. Ufak tefek mide hastalıklarına dikkat etmeliyiz.

20 Temmuz Oğlak burcunda oluşan Dolunay; burcunda egolardan arınacağın kendini dinleyeceğin duygu ve düşüncelerine güven duyman gereken bir döneme giriyorsun. Asosyal olabilirsin. Ayrıca ruhani ve mistik konularla fazla ilgileneceğin bir dönem olacak. Yurtdışından edineceğiniz yeni arkadaşlarınızla hoşça vakitler geçirebilir ve çeşitli toplantılara katılabilir ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizde önemli süreçler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde geleceğinize tekrardan bakarak yeni hedefler oluşturabilirsiniz.


22 Temmuz'da Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor.. Aşk hayatımızda faaliyetlerde artışlar olacak. Yeni spor ve sanatsal hobiler edinebiliriz. Yaratıcılığınız çok fazla artacağı gibi özellikle kitap yazma gibi önemli projelerin üstesinden gelebiliriz.

27 Temmuz Merkür Uranüs üçgen açısı, iş hayatımızda ve günlük hayatımızda olumlu gelişmeler fırsatlarla karşılaşıp daha iyi imkanları olan yeni bir işe girebiliriz. Bu iş ortamında kendimizi bulup geliştirebiliriz. Bu dönemde bol spor yapmanızı öneririm çünkü kilo almaya müsait olacaksınız.

29  Temmuzda Merkür Mars ile kare açı oluşturuyor; Aşk hayatımızın yenileneceği güçleneceği ve arzu ve zevklerimizin artacağı bir dönemdeyiz. Hem çocuklarımız ile hem partnerimiz ile olumlu ve yaratıcı faaliyetler içerisinde bulunabiliriz.

30 Temmuz'da Uranüs geri hareketine başlıyor..Hayatın anlamını zor yollardan öğrenerek yasal zorluklar yaşayacağımız inançlarımızı yeniden belirleyeceğimiz yolculuk eğitim kitap yayınlama gibi konulara odaklanacağımız yeni eğitim programlarına katılarak kariyerimiz için hazırlanacağımız bir dönem içerisine gireceğiz. Bu süreçte ufkumuzu ve kendimizi genişleteceğiz ve yabancılarla iletişimimizde başarılı olacağımız bir süreçte olacağız. İnançlarımız test edilecek. Bu konuda mantıklı olursal başarılı olacağız. Hırslarımızın ve gayretlerimizin meyvelerini toparlayacağız. Bu süreçte hukuki problemlerle karşılaşabiliriz.

30 Temmuz'da Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor..Eğitim ve hukuksal konularda hem aktif hem de zorlanacağımız bir döneme geçiyoruz. Beklenmedik sorunlarla karşılaşma ihtimali çok yüksek. Özellikle yurtdışı bağlantılarınızda yaşayacağınız aksilikler sizi olumsuz etkileyebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder