Facebook Ailesi

Custom Search

22 Nisan 2016 Cuma

Başak Burcu Ağustos 2016 Yorumu

Başak Burcu

Başak Burcu Ağustos 2016 Aylık Burç Yorumu

2 Ağustos 2016 Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor; hedeflerinize odaklanacağınız hislerinizle hareket edeceğiniz yapıcı ve şanslı girişimlerde bunacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Hamilelik ve doğum haberleri alabilirsiniz. Olumlu enerjiniz herkese bulaşacak.

7 Ağustos Merkür Neptün ile karşıt açı oluşturuyor. Zihnimizin çok dağınık olacağı konsantre olamadığımız bir süreçten geçicez. Bilinçaltımızda gizli kalmış bazı korku ve düşünceler ortaya çıkabilir. Kendi hakkımızda dedikodular duyabiliriz. Bu dönem problemlerle yüzleşmeyi seçerseniz kazanan siz olacaksınız.

13 Ağustos 2016 tarihinde Satürn ileri hareketine başlıyor. platonik aşklar yaşayarak olumsuz bir süreç içerisine girebilirler. Ayrıca sevdikleri insalara veya çevrelerine yardımcı olabilirler fedakarlıklar yapabilirler. Bazı konularda kendilerini psikolojik baskı altında hissedip daralabiliriler.


18 Ağustos Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor;iş hayatınızda olumsuz kalıplardan kurtularak daha mantıklı ve doğru şekilde adımlar atacaksınız. Negatif baskınız sona eriyor. Yurtdışı bağlantılı iş alanında önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık konusunda sinir siste minize dikkat etmenizi öneririm..

30 Ağustos 2016 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor. Kendimizle çok fazla zaman geçireceğimiz fikirlerimizin çoğalacağı zihinsel olarak aktifleşeceğimiz bir dönem. Kısa mesafeli yolculuklar da artışlar gözükü yor. Önemli anlaşmalar yaparak faydalı bir süreç içerisinde olacağız.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder