Facebook Ailesi

Custom Search

15 Nisan 2016 Cuma

Başak Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Başak Burcu Temmuz 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Temmuz 2016'da Venüs Pluto ile karşıt açı oluşturuyor..Kariyerimizde yeni kararlar alarak önemli iletişimlerde bulunabilir yeni sözleşmeleri bize kazanç getirecek imzalar atabiliriz. İşimize bağlı yapacağımız seyahatlerden uzun vadeli önemli adımlar atılabilir.

4 Temmuz Yengeç burcunda oluşan Yeniay; hiç çekilmiyorsunuz bu ay! Egonuz tavan, duygularınız kırılgan ve çok kaprislisiniz. İniziva için uygun bir dönem. Psikolojik ve ruhsal açıdan kendinizi yenileyeceksiniz. Kaygı ve korkularınız yenilenebilir aklınızla değil ruhunuzla hareket etmeye çalışacaksınız.

20 Temmuz Oğlak burcunda oluşan Dolunay; ailenizde olumsuz ve üzücü haberler alabilme ihitmali yüksek. Duygusal iniş çıkışlar yaşayacağınız bu dönemde iyi ce düşünüp biraz kendi başınıza kalmanızı öneririm. Bu dönemi evde geçirmek size çok iyi gelecektir. Aynı zamanda ailevi tartışmalara dikkat edin.


22 Temmuz'da Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor; arkadaşlarımızla birlikte sosyal alanlarda çok faal olacağımız, hedeflerimizin ve beklentilerimizin üzerinde çalışacağımız bir dönem olacak. Sosyal çevre mizde iletişimimiz ve aktivitelerimiz olacağı gibi yeni gruplara da dahil olabiliriz.

27 Temmuz Merkür Uranüs üçgen açısı, bu süreç sizin için çok faydalı ve şanslı geçecek. Manevi anlamda güçlenmeler yaşayacaksınız. İçsel yönünüzü keşfederek şifalanacaksınız.

29  Temmuzda Merkür Mars ile kare açı oluşturuyor; arkadaş ve dostlarıyla girdikleri organizasyonlarda zevkli ve eğlenceli zamanlar geçirecekler. İlişkileri çok olumlu ve pozitif yönde hız kazanacak. Para kazanımında hızlı bir artış söz konusu.

30 Temmuz'da Uranüs geri hareketine başlıyor.. Yeni bilgi ve beceriler öğreneceğiniz bol bol araştırma yaparak derin düşüneceğiniz özellikle işimizle ilgili seyahatler ve yer değişimşeri yapacağımız ve yakın çevremizle olan iletişmlere sınırlar koyacağımız düşüncelerimizde dengeli objektif olacağımız zekamızı daha etkin biçimde kullanıp eğitimde olumlu ciddi adımlar atacağımız bir dönemin içerisine gireceğiz. Zekamızda derinlik kazanarak becerilerimizi güçlendirebiliriz. Bu süreçte depresyon konularında dikkatli olmalıyız. Pozitif olup yeni adımlar atarsak bizim adımıza iyi olacaktır.

30 Temmuz'da Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor.. Çevremizdeki kişilerin sorunlarıyla ilgilenmek zorund akalacağız. İlişkilerimizde agresiflik yaşayabiliriz. Çok fazla seyahat ededeğimiz zihinsel aktivetimzin çoğalacağı ve enerjimizin duygularımıızn güçlü ve yüksek olacağı bir döneme giriş yaşayacağız.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder