Facebook Ailesi

Custom Search

20 Nisan 2016 Çarşamba

Boğa Burcu Ağustos 2016 Yorumu

Boğa Burcu

Boğa Burcu Ağustos 2016 Aylık Burç Yorumu


2 Ağustos 2016 Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor; bu dönemde aşk hayatına odaklanacağız. Yeni ilişkiler içerisine giripo gerçekten bizi mutlu edecek yeni hisler tecrübe edebiliriz. Hamile kalmak isteyen boğalar hamile kalabilir ve sağlıklı doğum yapabilir. Aşk hayatı kötü giden boğalar pozitif gelişmeler yaşayarak yeni bir maceraya adım atabilirler. Bu dönemde adım attığınız ilişki çok sağlam ve kalıcı olacak. Aynı evi paylaşmaları mümkün.

7 Ağustos Merkür Neptün ile karşıt açı oluşturuyor. Ailemiz ve evimizle ilgili iletişimde hareketlilik başlayacaktır. Ev değiştirebilir ya da evin içinde önemli değişimler yapabiliriz. Aynı zamanda ailemizle geçmiş zamanda zaman da kalan sorunların çözümleriyle uğraşacağız.

13 Ağustos 2016 tarihinde Satürn ileri hareketine başlıyor.. Hem evimizde hoş güzel vakitler geçireceğiz hemde ailemizle huzurlu ve sakin bir döneme geçiş yapacağız. Evimizi dekore edebilir pratik çözümler üretebiliriz. Sindirim sistemi mize de ayrıca dikkat etmemiz gerek bir dönem.


18 Ağustos Kova burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor; kariyer alanında kontrolde olacağınız ve iyi bir çalışma ortamı yaratacağınız bir dönemdesiniz. Sizden yaşça olgun yabancı uyruklu bir kadından alacağınız destek sizin adınıza çok elverişli olacak. İş arkadaşlarınızla yaşaya cağınız duygusal patlamalara dikkat edin.

30 Ağustos 2016 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor..Aşk hayatımızda faaliyetlerde artışlar olacak. Yeni spor ve sanatsal hobiler edinebiliriz. Yaratıcılığınız çok fazla artacağı gibi özellikle kitap yazma gibi önemli projelerin üstesinden gelebiliriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder