Facebook Ailesi

Custom Search

6 Nisan 2016 Çarşamba

Boğa Burcu Haziran 2016 Yorumu

Boğa Burcu Haziran 2016

Boğa Burcu'nu Haziran 2016'da Neler Bekliyor?

5 Haziran 2016 İkizler burcunda oluşan yeni ay, bulunduğunuz yerden ayrılıp şehir dışında başka bir yere yerleşeceğiniz gibi aynı zamanda uzun zamandır huzursuz olduğunuz bir konuda iletişim ağınız da yenilikler olacak. Çevrenizle olan duygusal bağı nız kuvvetlenecek.

9 Haziran'da Mars ile Merkür karşıt açı oluşturuyor; özellikle iletişim konusunda aksilikler yaşayabilir çevreyle olan iletişimlerinizde yanlış anlaşılmalar yaşayabilirisiniz. Anlaşmaları sözleşmeleri imzalarken dikkat etmeniz gerekmektedir. Yakın yolculuklarda bavullarınızı bi letlerinizi kontrol edin.


21 Haziran'da Güneş Yengeç burcunda bu dönemde parasal anlamda önemli adımlar atacaklar. değerli he diyeler alabilir veya verebilirler. Para kazançlarında büyük artışlar olacaktır.

20 Haziran'da Dolunay yay burcunda; çok kuvvetli duygusal tecrübeler yaşayacakları aynı zamanda ruh halinde uzun zamandır süregelen korkularından kurtulacakları bir döneme geçiş yapacaklar. Hisleri çok kuvvetli olacağı gibi bu dönemde görecekleri rüyalara dikkat etmelerini tavsiye ederim. Parasal sıkıntıların sonuna geldiler.


30 Haziran 2016 tarihinde Mars ileri evli boğalar için bazı sorunların çözümlenmesini işaret ediyor.. İlişkisi olan Boğa burçları için sevgililerle barışma zamanı..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder