Facebook Ailesi

Custom Search

13 Nisan 2016 Çarşamba

Boğa Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Boğa Burcu Temmuz 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Temmuz 2016'da Venüs Pluto ile karşıt açı oluşturuyor. Finansal konularda kazançlarının artacağı aynı zamanda pratik çözümler üretecekleri bir dö-nemde olacaklar. İş konusunda girişimlerinden olum lu yönde kar sağlayacaklar.

4 Temmuz Yengeç burcunda oluşan Yeniay; yeni ay evinizle ilgili yenilikler yapabilir hatta uzun süredir ev satın almak istiyorsanız bu konuda yeni adımlar atabilirsiniz. Aynı zamanda özellikle annenizle ilgili uzun süredir yaşadığınız sıkıntılar sona ermekte.

20 Temmuz Oğlak burcunda oluşan Dolunay;; bu dönemde duygusal olarak çok pozitif ve iyi bir döneme geçmeden önce biraz baskı altında hissedebilirler. Uzun zamandır kendini güvende hissettiği ortamları bırakarak yurtdışı seyahatleri ile ilgili planlar yapmaya başlayabilirler. Aynı zamanda eğitim hayatınızda tek düzelikten çıkıp yeni bir sürece gireceksiniz.


22 Temmuz'da Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor; ev konusunda önemli gelişmeler yaşayacaklar. Ev alabilirler ya da evin içerisine yeni bir birey katılabilir. Özellikle gayrimenkul konusunda uzun zamandır uğraştığınız sorunlar sona eriyor. Ev alamasanız bile evinizi baştan aşağı yeniden dekore edebilirsiniz. Aynı zamanda ailenizden önemli faydalı desteklerde görecek evlilik konusunda yeni adımlar atacaksınız. Psikolojik sorunlarınızda faydalı bir dönem içerisini gireceksiniz.

27 Temmuz Merkür Uranüs üçgen açısı; önemli ve yararlı anlaşmalar imzalayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Fikirleriz düşünceleriniz değer kazanacak. Çevremizle eğlenceli uyumlu zamanlar geçireceğiz.

29  Temmuzda Merkür Mars ile kare açı oluşturuyor; iş ortaklıkları için uygun bir dönemin başlangıcındasınız. İlişkiler konusunda ciddi ve sorumluluk alacağınız ilişkiyi sağlamlaştıracağınız zorlamaları ve engelleri bitireceğiniz bir dönem olacak. Bu dönemde ciddi ortaklıklar ve anlaşmalar gündeme gelecek. Olumsuz giden evlilikler bitebilir veya sorumluluklarımızın bilincinde olup yeni bir döneme başlayacağız. Geçmişe ait beraberlikler yeniden gündeme gelebilir.

30 Temmuz'da Uranüs geri hareketine başlıyor. Ortak çalışmalarda ve ilişkilerinizde zorlayı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Eleştirilere maruz kalarak gerilimler yaşayabilirsiniz. Bu beklenmedik sorunlara olum lu yaklaşmanızı tavsiye ederim.

30 Temmuz'da Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor..Yakın çevre ve akrabalarımızla iletişimimiz pozitif ve fazlaca olacaktır. Yazma konuşma mail trafiğimizin yoğun olacağı bir dönemde olacağız. Yeni kişilerle tanışıp tempomuzun çok hızlanacağı bir döngü içerisine giriyoruz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder