Facebook Ailesi

Custom Search

21 Nisan 2016 Perşembe

İkizler Burcu Ağustos 2016 Yorumu

İkizler Burcu

İkizler Burcu Ağustos 2016 Aylık Burç Yorumu

2 Ağustos 2016 Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor; yeni ay evinizle ilgili yenilikler yapabilir hatta uzun süredir ev satın almak istiyorsanız bu konuda yeni adımlar atabilirsiniz. Aynı zamanda özellikle an nenizle ilgili uzun süredir yaşadığınız sıkıntılar sona ermekte.

7 Ağustos Merkür Neptün ile karşıt açı oluşturuyor.. yakın çevre ve akrabalarımızla iletişimimiz pozitif ve fazlaca olacaktır. Yazma, konuşma, mail trafiğimizin yoğun olacağı bir dönemde olacağız. Yeni kişilerle tanışıp tempomu zun çok hızlanacağı bir döngü içerisine giriyoruz.

13 Ağustos 2016 tarihinde Satürn ileri hareketine başlıyor.. Önemli ve yararlı anlaşmalar imzalayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Fikirleriz düşünceleriniz değer kazanacak. Çevremizle eğlenceli uyumlu zamanlar geçireceğiz.


18 Ağustos Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor.. Bu dönemde duygusal olarak çok pozitif ve iyi bir döneme geçmeden önce biraz baskı altında hissedebilirler. Uzun zamandır kendini güvende hissettiği ortamları bırakarak yurtdışı seyahatleri ile ilgili planlar yapmaya başlayabilirler. Aynı zamanda eğitim hayatınızda tek düzelikten çıkıp yeni bir sürece gireceksiniz.

30 Ağustos 2016 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor.. ailemiz ve evimizle ilgili iletişimde hareketlilik başlayacaktır. Ev değiştirebilir ya da evin içinde önemli değişimler yapabiliriz. Aynı zamanda ailemizle geçmiş zamanda zaman da kalan sorunların çözümleriyle uğraşacağız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder