Facebook Ailesi

Custom Search

7 Nisan 2016 Perşembe

İkizler Burcu Haziran 2016 Yorumu

İkizler Burcu Haziran 2016

İkizler Burcu'nu Haziran 2016'da Neler Bekliyor?


5 Haziran 2016 İkizler burcunda oluşan yeni ay, finansal konularda hareketli olumlu gelişmeler içerisinde olacak. Yeni pahalı taşınır taşınmaz mülk satın alabilir. Manevi değerlerinize de çok önem vereceği niz bir süreçtesiniz.
 
9 Haziran'da Mars ile Merkür karşıt açı oluşturuyor.. Finansal konularda can sıkıcı aksilikler yaşayabilirsiniz. Ödemelerinizde gecikmeler olabilir. Parasal konularda ani kararlar almamaya dikkat edin. Maddi yatırım için retronun geçmesini beklemeniz yerinde olacaktır.


20 Haziran'da Dolunay yay burcunda; ilişki anlamında çok fazla sosyalleşeceği ve kendini partnerine daha fazla ifade edeceği bir süreç içerisinde olacaklar. Yurtdışı veya yurtiçi seyahatlerinde tanışacakları biriyle önemli bir ilişkiye bir adım atıp uzun zamandır duygusal anlamdaki boşluklarına son verebilirler. Ortak lıklar konusunda önemli bir döneme geçiş yapacaklar.

21 Haziran'da Güneş Yengeç burcunda, kendilerine ve özel bakımlarına çok para harcayacakları bir süreç içerisine giriyorlar. Aynı zamanda çevreyle uyumlu bir süreç yaşayacaklar. Çıkacakları tatilde bütün göz ler üzerlerinde olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder