Facebook Ailesi

Custom Search

13 Nisan 2016 Çarşamba

İkizler Burcu Temmuz 2016 Yorumu

İkizler Burcu Temmuz 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Temmuz 2016'da Venüs Pluto ile karşıt açı oluşturuyor.. Kendimizle çok fazla zaman geçireceğimiz fikirlerimizin çoğalacağı zihinsel olarak aktifleşeceği-miz bir dönem. Kısa mesafeli yolculuklar da artışlar gözüküyor. Önemli anlaşmalar yaparak faydalı bir sü reç içerisinde olacağız.

4 Temmuz Yengeç burcunda oluşan Yeniay; Bulunduğunuz yerden ayrılıp şehir dışında başka bir yere yerleşeceğiniz gibi aynı zamanda uzun zamandır huzursuz olduğunuz bir konuda iletişim ağınız da yenilikler olacak. Çevrenizle olan duygusal zamanlar içinde olacaksınız.

20 Temmuz Oğlak burcunda oluşan Dolunay; çok kuvvetli duygusal tecrübeler yaşayacakları aynı zamanda ruh halinde uzun zamandır süregelen korku-larından kurtulacakları bir döneme geçiş yapacaklar. Bu hislerin çok kuvvetli olacağı gibi bu dönemde görecekleri rüyalara dikkat etmelerini tavsiye ederim. Parasal sı kıntıların sonuna geldiler.


22 Temmuz'da Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor; Finansal konularda kazançlarının artacağı aynı zamanda pratik çözümler üretecekleri bir dönemde olacaklar. İş konusunda girişimlerinden olumlu yön de kar sağlayacaklar.

27 Temmuz Merkür Uranüs üçgen açısı; iletişimle ilgili her konuda güçleneceğiniz ve gelişeceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Bu dönemde kısa seyahatleriniz çok fazla olacaktır. Yakın çevrenizle ilişkileriniz çok kuvvetli olacağı gibi aynı zamanda bu çevreden çok fayda göreceksiniz. Bilincinizde ve zihninizde pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Şehir dışında biriyle yaşayacağınız aşk ilişkisi sizi yeni bir çevreye sokacaktır. Uzun zamandır kitap yazma düşüncesi olanlar için bu dönem çok verimli olacaktır.

29  Temmuzda Merkür Mars ile kare açı oluşturuyor; bu dönemde parasal anlamda önemli adımlar atacaklar. Değerli hediyeler alabilir veya verebilirler. Para ka zançlarında büyük artışlar olacaktır.

30 Temmuz'da Uranüs geri hareketine başlıyor. Daha düzenli ve disiplinli olacağımız çalışma ve sağlık konularına uzanacağımız fiziksel ve kişisel olarak arınacağımız, çalışmalarımızda verimliliğin ve öz disiplinin artacağı ve psikosomatik rahatsızlıkların ön plana çıkacağı bir dönem içerisine gireceksiniz. Yeni iş ve sorumluluklar içerisine girip çaba sarf edebiliriz. Çabalarımızın karşılığını olumlu şekilde göreceğiz.

30 Temmuz'da Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor..Çalışma ortamında ve sağlıkla ilgili konularda gerginlikler yaşayabilirler. Yanlış tedaviler kendilerine zarar verir. Hastalık ve kazalara dikkat.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder