Facebook Ailesi

Custom Search

20 Nisan 2016 Çarşamba

Koç Burcu Ağustos 2016 Yorumu

Koç Burcu

Koç Burcu Ağustos 2016 Aylık Burç Yorumu


2 Ağustos 2016 Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor; iş hayatımıza odaklanacağımız mantıklı adımlar atacağımız bazen de duygusal olarak kırılgan olacağımız bir sürece giriyoruz. Evimizde bakım ve temizlik gibi durumlar ilgilenebiliriz. İş yerinde değişimler yapabi liriz. Ufak tefek mide hastalıklarına dikkat etmeliyiz.

7 Ağustos Merkür Neptün ile karşıt açı oluşturuyor.. Aşk hayatımızda faaliyetlerde artışlar olacak. Yeni spor ve sanatsal hobiler edinebiliriz. Yaratıcılığınız çok fazla artacağı gibi özellikle kitap yazma gibi önemli projelerin üstesinden gelebiliriz.

13 Ağustos 2016 tarihinde Satürn ileri hareketine başlıyor.. Aşk hayatımızın yenileneceği güçleneceği ve arzu ve zevklerimizin artacağı bir dönemdeyiz. Hem çocuklarımız ile hem partnerimiz ile olumlu ve yaratıcı faaliyetler içerisin de bulunabiliriz.


18 Ağustos Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor; egolardan arınacağın kendini dinleyeceğin duygu ve düşüncelerine güven duyman gereken bir döneme giriyorsun. Asosyal olabilirsin. Ayrıca ruhani ve mistik konularla fazla ilgileneceğin bir dönem olacak. Yurtdışından edineceğiniz yeni arkadaşlarınızla hoşça vakitler geçirebilirsiniz.

30 Ağustos 2016 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor.. İş ortamımızda ki becerilerimizde yeni geçişler olacağı gibi aynı zamanda olumlu bir dönemi değerlendireceğimiz için iş yerimizde yeni bağlayıcı adımlar atacağız. Zihinsel güç ve becerimiz artacak.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder