Facebook Ailesi

Custom Search

5 Nisan 2016 Salı

Koç Burcu Haziran 2016 Yorumu

Koç Burcu Haziran 2016

Koç Burcu'nu Haziran 2016'da Neler Bekliyor?


5 Haziran 2016 İkizler burcunda oluşan yeni ay evinizle ilgili yenilikler yapabilir hatta uzun süredir ev satın almak istiyorsanız bu konuda yeni adımlar atabilirsiniz. Aynı zamanda özellikle annenizle ilgili uzun süredir yaşadığınız sıkıntılar sona ermekte.

9 Haziran'da Mars ile Merkür karşıt açı oluşturuyor ve ve aile hayatında onarımlar olumsuz durumlar terslikler oluşabilir. Yanlış iletişimden dolayı tartışmalara dikkat etmek gerekiyor. Eve eşya almak taşınmak ev almak gibi durumlar için aynı zamanda uygunsuz bir zamandır.

20 Haziran'da Dolunay yay burcunda; bu dönemde duygusal olarak çok pozitif ve iyi bir döneme geçmeden önce biraz baskı altında hissedebilirler. Uzun zamandır kendini güvende hissettiği
ortamları bırakarak yurtdışı seyahatleri ile ilgili planlar yapmaya başlayabilirler. Aynı zamanda eğitim hayatınızda tek düzelikten çıkıp yeni bir sürece gireceksiniz.

21 Haziran'da Güneş Yengeç burcunda önemli ve yararlı anlaşmalar imzalayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Fikirleriz düşünceleriniz değer kazanacak. Çevremizle eğlenceli uyumlu zamanlar geçireceğiz.

30 Haziran 2016 tarihinde Mars ileri hareketine başlıyor. Hayatınızdaki erkek figürleri olan anlaşmazlıklar düzeliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder