Facebook Ailesi

Custom Search

12 Nisan 2016 Salı

Koç Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Koç Burcu Temmuz 2016 Aylık Burç Yorumu


1 Temmuz 2016'da Venüs Pluto ile karşıt açı oluşturuyor.. Yakın çevre ve akrabalarımızla iletişimimiz pozitif ve fazlaca olacaktır. Yazma konuşma mail trafiğimizin yoğun olacağı bir dönemde olacağız. Yeni kişilerle tanışıp tempomuzun çok hızlanacağı bir döngü içerisine giriyoruz.

4 Temmuz Yengeç burcunda oluşan Yeniay; bu dönemde aşk hayatına odaklanacağız. Yeni ilişkiler içerisine girip gerçekten bizi mutlu edecek yeni hisler tecrübe edebiliriz. Hamile kalmak isteyen balıklar hamile kalabilir ve sağlıklı doğum yapabilir. Aşk hayatı kötü giden balıklar pozitif gelişmeler yaşayarak yeni bir maceraya adım atabilirler. Bu dönemde adım attığınız ilişki çok sağlam ve kalıcı olacak. Aynı evi pay laşmaları mümkün.

20 Temmuz Oğlak burcunda oluşan Dolunay; kariyer alanında kontrolde olacağınız ve iyi bir çalışma ortamı yaratacağınız bir dönemdesiniz. Sizden yaşça olgun yabancı uyruklu bir kadından alacağınız destek sizin adınıza çok elverişli olacak. İş arkadaşlarınızla yaşayacağınız duygusal patlamalara dikkat edin.


22 Temmuz'da Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor; Ailemiz ve evimizle ilgili iletişimde hareketlilik başlayacaktır. Ev değiştirebilir ya da evin içinde önemli değişimler yapabiliriz. Aynı zamanda ailemiz le geçmiş zamanda zaman da kalan sorunların çözümleriyle uğraşacağız.

27 Temmuz Merkür Uranüs üçgen açısı, aşk hayatınızda Keyifli eğlenceli geliştirici bir dönem içerisine gireceksiniz. Uzun zamandır yaşadığınız gerginlikler geride kalacak.Hem aşk hayatınızda hem şans oyunlarında çok şanslı olacaksınız. Çocuk sahibi olan koçlar çocuklarıyla iletişimlerinin en güzel dönemini yaşayabilirler. Çocuk sahibi olmayanlar ise çocuk sahibi olacaklar. Bu süreçte yetenekleriniz daha yaratıcı daha kararlı ve potansiyellerinizde daha şanslı olacaksınız.

29  Temmuzda Merkür Mars ile kare açı oluşturuyor; Hem evimizde hoş güzel vakitler geçireceğiz hem de ailemizle huzurlu ve sakin bir döneme geçiş yapacağız. Evimizi dekore edebilir pratik çözümler üretebiliriz. Sindirim sistemimize de ayrıca dikkat etmemiz gerek bir dönem.

30 Temmuz'da Uranüs geri hareketine başlıyor.. Bu süreçte kişisel dönüşüm, finansal güvence cinsellikle ilgili durumlar konusunda test edileceğiniz ve özellikle fazla sorumluluklar alacağınız bir döneme geçiş yapacaksınız.yaşadığınız bazı konularda krizler ve yüksek değişimler yaşayabilirsiniz.

30 Temmuz'da Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor.. Kredi vergi alacak borç gibi finansal konularda kayıplar ve aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu dönem parasal konuları önemsemeniz ve iyi değerlendirmeniz gerekmekte. Aynı zamanda cinsel arzularınızın çoğalacağı ve gizli ilişkilere girebileceğiniz bir dö nemdesiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder