Facebook Ailesi

Custom Search

25 Nisan 2016 Pazartesi

Kova Burcu Ağustos 2016 Yorumu

Kova Burcu

Kova Burcu Ağustos 2016 Aylık Burç Yorumu


2 Ağustos 2016 Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor;  Ruh haliniz duygularınız normalden daha farklı olabilir. Eskiye özlem duyarak bazı sıkıntılar üzüntüler yaşayabiliriz. Finansal konularda bazı korkular oluşa bilir. Ev arsa gibi miraslar da kalabilir bize.

7 Ağustos Merkür Neptün ile karşıt açı oluşturuyor.. Geleceğimizi ilgilendiren iş veya ilişkiler için imzalar atabilir yeni taktikler geliştirebiliriz. Kısa seyahatlere çıkabilir ortaklaşa atacağımız her adımı iyi değerlendirebiliriz.

13 Ağustos 2016 tarihinde Satürn ileri hareketine başlıyor..   ilişkimizde mutlu huzurlu ve birlikte keyif alacağımız bir döneme giriş yapıyoruz. Yeni ilişkiler içerisinde olup önemli adımlar atabiliriz. Ticaeri ortaklıklarımızda iyi etkiler içerisinde olacaktır.


18 Ağustos Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor;  Bu dönem alıngan kaprisli duygusal tepkilerinin çok dengesiz olacağı bir döneme giriyorsun. Kişisel meselelerin çok fazla ön planda olacak. Yetersiz hissettiğin her şey bir sonuca bağlanacak. Objektif olmaya özen gösterin..

30 Ağustos 2016 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor.. Finansal konularda yeni ortaklılar ve yeni projelerle uğraşabilir radikal kararlar vererek önemli değişimler yaşayabilirler. Kredi çekme borç ödeme gibi konularda olumlu süreç ler yaşayacaklar. Zihinsel anlamda güçlü olacaklar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder