Facebook Ailesi

Custom Search

11 Nisan 2016 Pazartesi

Kova Burcu Haziran 2016 Yorumu

Kova Burcu Haziran 2016

Kova Burcu'nu Haziran 2016'da Neler Bekliyor?

5 Haziran 2016 İkizler burcunda oluşan yeni ay, iş hayatımıza odaklanacağımız mantıklı adımlar atacağımız bazen de duygusal olarak kırılgan olacağımız bir sürece giriyoruz. Evmizde bakım ve temizlik gibi durumlar ilgilenebiliriz. İş yerinde değişimler yapabi liriz. Ufak tefek mide hastalıklarına dikkat etmeliyiz.

9 Haziran'da Mars ile Merkür karşıt açı oluşturuyor; iş hayatınızda sorunlar uğraşabilrisiniz. İş arkadaşlarınızla olan iletişim de aksaklık yaşanabilir. Aynı zamanda sağlık sorunlarınaa özellikle sindirim sisteminize eğilmeniz gereken bir dönemde olacakasınız.

20 Haziran'da Dolunay yay burcunda; egolardan arınacağın kendini dinleyeceğin duygu ve düşüncelerine güven duyman gereken bir döneme giriyorsun. Asosyal olabilirsin. Ayrıca ruhani ve mistik konularla fazla ilgileneceğin bir dönem olacak.
Yurtdışından edineceğiniz yeni arkadaşlarınızla hoşça vakitler geçirebilir ve çeşitli toplantılara katılabilir ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizde önemli süreçler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde geleceğinize tekrardan bakarak yeni hedefler oluşturabilirsiniz.

21 Haziran'da Güneş Yengeç burcunda, aşk hayatımızın yenileneceği güçleneceği ve arzu ve zevklerimizin artacağı bir dönemdeyiz. Hem çocuklarımız ile hem partnerimiz ile olumlu ve yaratıcı faaliyetler içerisin de bulunabiliriz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder