Facebook Ailesi

Custom Search

17 Nisan 2016 Pazar

Kova Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Kova Burcu Temmuz 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Temmuz 2016'da Venüs Pluto ile karşıt açı oluşturuyor. Aşk hayatımızda faaliyetlerde artışlar olacak. Yeni spor ve sanatsal hobiler edinebiliriz. Yaratıcılığınız çok fazla artacağı gibi özellikle kitap yazma gibi önemli projelerin üstesinden gelebilriz.

4 Temmuz Yengeç burcunda oluşan Yeniay; ön celikle duygu dünyanızda iniş çıkışlar yaşayarak yeni huylar edinebiliriz. Yeni ortaklıklara veya evliliğe imza atabilir kendimizi güvende hissedeceğimiz bir döneme geçiş yapıyoruz. Kadınlar ile daha olumlu ilişkiler içerisinde olacağız. Annemizle olan ilişkimiz de yenilikler yaşamamız mümkün..

20 Temmuz Oğlak burcunda oluşan Dolunay; moraliniz bozuk ve duygularınız kırılgan olabilir. İnzivaya çekilmeniz bu dönem de sizin için daha iyi olacaktır. Yoksa psikolojik olarak kendinize zarar ve rebilirsiniz. Aynı zamanda bazı yaylar gizli cinselliği yüksek ilişkilere de girebilirler.


 22 Temmuz'da Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor; iş hayatında rekabet dolu bir sürece giriyorsunuz. Beklenmedik sorunlarla karşılaşabilir çok fazla çalışmak zorunda kalabilrisiniz. Sizden üst kişilerle ile yapacağınız tartışmalardan uzak durun. Ayrıca bazı oğlaklar kariyerlerindeki duruma son vererek kendi işini kurma planını hayata döndürebilirler.

27 Temmuz Merkür Uranüs üçgen açısı, İş ortamımızda ki becerilerimizde yeni geçişler olacağı gibi aynı zamanda olumlu bir dönemi değerlendireceğimiz için iş yerimizde yeni bağlayıcı adımlar atacağız. Zihinsel güç ve becerimiz artacak. Yaptığımız işlerde olumlu keskin bir süreç içerisinde olacağız. Sağlık açısından yeni, bir diyete başlayabilir aynı zamanda sinir sistemimizle ilgili olumlu gelişme ler yaşayabiliriz.

29  Temmuz'da Merkür Mars ile kare açı oluşturuyor; özellikle bekar kovalar bu dönem içerisinde evlenecekleri kişiyle karşılaşabilir ve çok şanslı ve mutlu bir evliliğe adım atabilirler. Hukuksal sorunlarımızın rahatlıkla üstesinden geleceğiz. Yeni tanıştığımız yabancı kişilerle özel zamanlar geçirebiliriz. Tecrübeli kişilerle yapacağımız ortaklıklardan faydalar sağlayacağız.

30 Temmuz'da Uranüs geri hareketine başlıyor.. Günlük hayatınızda ki sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir ve açık bir şekilde anlaşılamama sorunu yaşayabiliriz. İşimizle ilgili destekleyici sorunlarla karşılaşabilir yararlı dialoglar içerisinde bulunabiliriz. Bu dönem kilo almamaya dikkat ede lim.

30 Temmuz'da Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor.. Kariyerimizle ilgili çok ciddi adımlar atacağımız mesleki yükseliş konusunda fazladan çalışacağımız ve mesleki zorluklarımızın farkına vararak yeni gelişmeler içerisinde adım atacağımız birdönemdeyiz. Ayrıca evlilik konusunda ciddi kararlar vereceğiz. Hırslarımızı kontrol altına almalıyız. haritanızda oluşan naçılara bakarak sıkıntı yaşayabilece ğinizi söyleyebilirim. Eğer planlarınızı doğru şekilde uygularsanız zirveye ulaşacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder