Facebook Ailesi

Custom Search

24 Nisan 2016 Pazar

Oğlak Burcu Ağustos 2016 Yorumu

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu Ağustos 2016 Aylık Burç Yorumu

2 Ağustos 2016 Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor.. Pozitifi rahat iyimser yeni duygular içerisinde ruhsal yeni adımlar atabilirsiniz. Yurtdışı seyahatinizle ilgili yenilikler yaşayabilir uzun zamandır A.B.D. gibi çok uzak ülkelere gidebilir burada huzurlu vakitler geçirebilirsiniz.aynı zamanda kendinizi güvende hissedece ğiniz heyecanlı fikirlerle yeni adımlar atacaksınız

7 Ağustos Merkür Neptün ile karşıt açı oluşturuyor. Finansal konularda yeni ortaklılar ve yeni projelerle uğraşabilir radikal kararlar vererek önemli değişimler yaşayabilirler. Kredi çekme borç ödeme gibi konularda olumlu süreç ler yaşayacaklar. Zihinsel anlamda güçlü olacaklar.

13 Ağustos 2016 tarihinde Satürn ileri hareketine başlıyor.. Miras prim vergi gibi konularda uzun zamandır elde edemediklerini alabilirler. Cinsel bakımdan çok ateşli olabilirsiniz. Partnerinizi telefon görüşmelerini cezp edebilir cinsel boyutunuzu hareketlendirebilirsiniz. Yeni bir ilişki ye başlayan akrepler için ilişki yoğun geçecektir. Eşinizden ve ortağınızdan maddi destek görebilirsiniz.


18 Ağustos Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor; finansal konuların ön planda olacağı gibi para harcama konusunda kendini kaybedebilirsiniz. Bu dönem alacağın bir araba bir ev seni biraz maddi sıkıntıya sokabilir. Biraz daha beklemen adınıza daha iyi olacaktır. Ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelecek teklif parasal kazancına değer katacaktır.

30 Ağustos 2016 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor.. Yabancı ülkeler eğitim gibi konularla iletişimde yeni aktiviteler içersinde olacaklar. Yeni fikirler ve yeni bakış açıları geliştirerek geleceğe önemli adımlar atacaklar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder