Facebook Ailesi

Custom Search

10 Nisan 2016 Pazar

Oğlak Burcu Haziran 2016 Yorumu

Oğlak Burcu Haziran 2016

Oğlak Burcu'nu Haziran 2016'da Neler Bekliyor?

5 Haziran 2016 İkizler burcunda oluşan yeni ay, öncelikle duygu dünyanızda iniş çıkışlar yaşayarak yeni huylar edinebiliriz. Yeni ortaklıklara veya evliliğe imza atabilir kendimizi güvende hissedeceğimiz bir döneme geçiş yapıyoruz. Kadınlar ile daha olumlu ilişkiler içerisinde olacağız. Annemizle olan ilişkimiz de yenilikler yaşamamız mümkün.

9 Haziran'da Mars ile Merkür karşıt açı oluşturuyor; evliliğinizle ilgili ilişkinizi yeniden gözden geçireceğiniz bir zamana geçiş yapacaksınız. Mesafeler sorgulanmalar tartışmalar oluşabilir. Bu dönem evlilik ve ortaklı imzası atmama ya çalışın.

20 Haziran'da Dolunay yay burcunda; moraliniz bozuk ve duygularınız kırılgan olabilir. İnzivaya çekilmeniz bu dönem de sizin için daha iyi olacaktır. Yoksa psikolojik olarak kendinize zarar verebilirsiniz. Aynı zamanda bazı yaylar gizli cinselliği yüksek ilişkilere de girebilirler.


21 Haziran'da Güneş Yengeç burcunda ve günlük hayatınızda ki sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir ve açık bir şekilde anlaşılamama sorunu yaşayabiliriz. İşimizle ilgili destekleyici sorunlarla karşılaşabilir, yararlı dialoglar içerisinde bulunabiliriz. Bu dönem kilo almamaya dikkat edelim.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder