Facebook Ailesi

Custom Search

17 Nisan 2016 Pazar

Oğlak Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Oğlak Burcu Temmuz 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Temmuz 2016'da Venüs Pluto ile karşıt açı oluşturuyor. İş ortamımızda ki becerilerimizde yeni geçişler olacağı gibi aynı zamanda olumlu bir dönemi değerlendireceğimiz için iş yerimizde yeni bağlayıcı adımlar atacağız. Zihinsel güç ve becerimiz artacak. Yaptığımız işlerde olumlu keskin bir süreç içerisinde olacağız. Sağlık açısından yeni, bir diyete başlayabilir, aynı zamanda sinir sistemimizle ilgili olumlu gelişme ler yaşayabiliriz.

4 Temmuz Yengeç burcunda oluşan Yeniay; ruh haliniz duygularınız normalden daha farklı olabilir. Eskiye özlem duyarak bazı sıkıntılar üzüntüler yaşayabiliriz. Finansal konularda bazı korkular oluşabilir. ev arsa gibi miraslar da kalabilir bize.

20 Temmuz Oğlak burcunda oluşan Dolunay;  bu dönem alıngan kaprisli duygusal tepkilerinin çok dengesiz olacağı bir döneme giriyorsun. Kişisel meselelerin çok fazla ön planda olacak. Yetersiz hissettiğin her şey bir sonuca bağlanacak. Objektif olmaya özen gösterin.


22 Temmuz'da Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor; Geleceğimizi ilgilendiren iş veya ilişkiler için imzalar atabilir yeni taktikler geliştirebiliriz. kısa seyahatlere çıkabilir ortaklaşa atacağımız her adımı iyi değerlendirebiliriz.

27 Temmuz Merkür Uranüs üçgen açısı; miras vergi borç nafaka alacak gibi konularda özelikle ortaklaşa bir şeyler yapıyorsak başarılı olacağız. Eşimizin veya ortağımızın parasal konularında önemli gelişmeler yaşayabiliriz. Psikolojimizn düzeleceği bu dönemde mistik yeni konulara adım atabiliriz. Aynı zamanda kalp krizine dikkat etmemiz gerekir.

29  Temmuzda Merkür Mars ile kare açı oluşturuyor; ilişkimizde mutlu huzurlu ve birlikte keyif alacağımız bir döneme giriş yapıyoruz. Yeni ilişkiler içerisinde olup önemli adımlar atabiliriz. Ticaeri ortaklıkları mızda iyi etkiler içerisinde olacaktır.

30 Temmuz'da Uranüs geri hareketine başlıyor. Toplumsal sorumluluk alacağımız teknolojik konularda sorunlar yaşayacağımız geleceğe yönelik gerçekçi amaçlar edineceğimiz mesleğimizle ilgili hem para kazanıp hem de parasal engellerle karşılaşacağımız arkadaş çevremizde daralmalar yaşayacağımız bir dönem içerisine giriyoruz. Hem kariyerimizde hem hayat hedeflerimizde zorlanmıştık. Şimdi bunları yeniden gözden geçirerek farklı hedeflere yönelerek takım çalışmaları ile olumlu adımlar atabiliriz.

30 Temmuz'da Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor.. arkadaşlarımızla birlikte hareketli bir süreç içerisine giricez. Hedeflerimiz konusunda doğru adımlar atarak enerjimizi iyi kullanıcaz. Bazı arkadaşlarımızla aramızda sorunlar çatışmalar olabilir, bu olumsuz etkiler geçici olacağından negatif enerjinizi spor yapa rak atarsanız size daha yararlı olacaktır.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder