Facebook Ailesi

Custom Search

8 Nisan 2016 Cuma

Terazi Burcu Haziran 2016 Yorumu

Terazi Burcu Haziran 2016

Terazi Burcu'nu Haziran 2016'da Neler Bekliyor?

5 Haziran 2016 İkizler burcunda oluşan yeni ay; Kariyer hayatınızda daha çok sorumluluk alacağınız ve yeni işlere olumlu şekilde adım atacağınız bir dönem. Toplumdaki yerinizde kalıcı adımlar atıyorsunuz.

9 Haziran'da Mars ile Merkür karşıt açı oluşturuyor; işinizle ilgili bazı belirsizlikler ve ertelemeler sizi üzebilir. İş hayatınızda iletişimde sorunlar yaşayabilir sinirlenebilirsiniz. Hoşgörülü olmaya özen gösterin. Yarım kalan işlerinizi tamamlamanız gereken bir süreçten geçeceksiniz. Ani kararlar vermemeye çalışın.

20 Haziran'da Dolunay yay burcunda; bu dönem şehir dışı iletişiminiz yolculukları çok fazla olacağı gibi üniversiteye hazırlanan teraziler şehirdışı-ülke dışında bulunan üniversiteleri kazanabilirler. Aynı zamanda çevremizle olan iletişimlerimizde duygusal tepkilere önem verelim.


21 Haziran'da Güneş Yengeç burcunda, özellikle aşk ve sanatta kendilerini geliştirecekleri farklı bir dönem içerisinde olup ufuklarını genişletecekler. Eğlenceli keyifli uzun seyahatleri olabilir. Deneyimlerini zenginleştiren teraziler bu dönemde kendilerine çok değer katacaklar.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder