Facebook Ailesi

Custom Search

15 Nisan 2016 Cuma

Terazi Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Terazi Burcu Temmuz 2016 Aylık Burç Yorumu


1 Temmuz 2016'da Venüs Pluto ile karşıt açı oluşturuyor. Yabancı ülkeler eğitim gibi konularla iletişimde yeni aktiviteler içersinde olacaklar. Yeni fikirler ve yeni bakış açıları geliştirerek geleceğe önemli adımlar atacaklar.
4 Temmuz Yengeç burcunda oluşan Yeniay; çok sosyal olacağınız yeni arkadaşlar edinip yeni toplantılarda bulunacağınız aktif ve güzel bir dönemin içerisine giriyorsunuz. Bu dönem uzun zamandır arzu ve isteklerinize kavuşma ihtimaliniz çok yüksek.

20 Temmuz Oğlak burcunda oluşan Dolunay; bulunduğunuz şehrin dışında ev satın alabilirsiniz. Güvenliğinize çok önem vereceğiniz bir süreçten geçeceksiniz. Aynı zamanda uzun zamandır uzakta olan ailenizle yapacağınız paylaşımlardan mutluluk duyacaksınız.

22 Temmuz'da Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor; Kariyerimizde yeni kararlar alarak önemli iletişimlerde bulunabilir yeni sözleşmeleri bize kazanç getirecek imzalar atabiliriz. İşimize bağlı yapacağımız seyahatlerden uzun vadeli önemli adımlar atılabilir.

27 Temmuz Merkür Uranüs üçgen açısı; hem iş hayatınızda hem arkadaşlıklarınızda yepyeni olanaklarla karşılaşarak başarılı olacağınız önemli kapıları açacağınız bir dönem içerisindesiniz. Umut ve ideallerinizden faydalaranak önemli adımlar atacaksınız. Yeni arka daşlar edinebilir, arakdaş çevrenizden biriyle aşk ha yatına adım atabilrisinz.


29  Temmuzda Merkür Mars ile kare açı oluşturuyor..Parasal konularda güzel ve yararlı ve kazançlı bir dönem içine giriyorlar. Mesleki anlamda dikkat çekici bir süreçte olacaklar. Aynı zamanda iş konusunda çevre de ğişikliği yaşayabilirler.

30 Temmuz'da Uranüs geri hareketine başlıyor.. Kişisel kaynaklarımızı yeteneklerimizi sahip olduklarımızı değerlendireceğimiz ustaca pa raca kazanacağımız somut şeyler üreterek girişimde bulunacağımız ve kişisel yeteneklerimizi sağlamlaştıracağımız bir döneme giriyoruz. Ortaklaşa kazançlarımızda önemli güzel dengeler oluşacak. Maddi sıkıntımız varsa da bunların üstesinden kontrollü bir şekilde gelerek yenebiliriz.

30 Temmuz'da Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor.. Para konusunda zorlayıcı etkilerle karşılabilirler, kayıplar yaşayabilirler. Çok ince hesap yapacağınız bir dönem. Hırslı ve agresif yaklaşımınız size zarar verebilir. Gücünüzü doğru kullanırsanız eğer kazançlı çıkarsınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder