Facebook Ailesi

Custom Search

24 Nisan 2016 Pazar

Yay Burcu Ağustos 2016 Yorumu

Yay Burcu Ağustos 2016 Aylık Burç Yorumu


2 Ağustos 2016 Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor.. Kariyer hayatınızda daha çok sorumluluk alacağınız ve yeni işlere olumlu şekilde adım atacağınız bir dönem. Toplumdaki yerinizde kalıcı adımlar atı yorsunuz.
 
7 Ağustos Merkür Neptün ile karşıt açı oluşturuyor.. Yabancı ülkeler eğitim gibi konularla iletişimde yeni aktiviteler içersinde olacaklar. Yeni fikirler ve yeni bakış açıları geliştirerek geleceğe önemli adımlar atacaklar.

13 Ağustos 2016 tarihinde Satürn ileri hareketine başlıyor. Bu dönem şehir dışı iletişiminiz yolculukları çok fazla olacağı gibi üniversiteye hazırlanan yaylar şehirdışı-ülke dışında bulunan üniversiteleri kazanabilirler. Aynı zamanda çevremizle olan iletişimlerimizde duygusal tepkilere önem verelim.


18 Ağustos Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor; özellikle aşk ve sanatta kendilerini geliştirecekleri farklı bir dönem içerisinde olup ufuklarını genişletecekler. Eğlenceli keyifli uzun seyahatleri olabilir. Deneyimlerini zen ginleştiren yaylar bu dönemde kendilerine çok de ğer katacaklar

30 Ağustos 2016 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor.. Kariyerimizde yeni kararlar alarak önemli iletişimlerde bulunabilir yeni sözleşmeleri bize kazanç getirecek imzalar atabiliriz. İşimize bağlı yapacağımız seyahatlerden uzun vadeli önemli adımlar atılabilir..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder