Facebook Ailesi

Custom Search

16 Nisan 2016 Cumartesi

Yay Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Yay Burcu Temmuz 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Temmuz 2016'da Venüs Pluto ile karşıt açı oluşturuyor..Geleceğimizi ilgilendiren iş veya ilişkiler için imzalar atabilir yeni taktikler geliştirebiliriz. Kısa seyahatlere çıkabilir ortaklaşa atacağımız her adımı iyi değerlendirebiliriz.

4 Temmuz Yengeç burcunda oluşan Yeniay; Pozitifi rahat iyimser yeni duygular içerisinde ruhsal yeni adımlar atabilirsiniz. Yurtdışı seyahatinizle ilgili yenilikler yaşayabilir uzun zamandır A.B.D. gibi çok uzak ülkelere gidebilir burada huzurlu vakitler geçirebilirsiniz.aynı zamanda kendinizi güvende hissedeceğiniz heyecanlı fikirlerle yeni adımlar atacaksınız.

20 Temmuz Oğlak burcunda oluşan Dolunay; finansal konuların ön planda olacağı gibi para harcama konusunda kendini kaybedebilirsiniz. Bu dönem alacağın bir araba bir ev seni biraz maddi sıkıntıya sokabilir. Biraz daha beklemen adınıza daha iyi olacaktır. Ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelecek teklif pa rasal kazancına değer katacaktır.


22 Temmuz'da Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor; finansal konularda yeni ortaklılar ve yeni projelerle uğraşabilir radikal kararlar vererek önemli değişimler yaşayabilirler. Kredi çekme borç ödeme gibi konularda olumlu süreçler yaşayacaklar. Zihinsel an lamda güçlü olacaklar.

27 Temmuz Merkür Uranüs üçgen açısı; eğitim hayatınız medya ve yurtdışı konularıyla ilgili yeni fırsatlar ve deneyimler içerisinde olacaksınız. Şans her zaman sizinle en kolay biçimde olacaktır. Yayıncılık ve medya ile uğraşan yaylar bu dönemde büyüyecek ve değişimler yaşayacaklar. Bilinç düzeyimizde sıçramalar olup zihinsel anlamda eski inanç ve kalıplarınızdan kurtulacaksınız.

29  Temmuzda Merkür Mars ile kare açı oluşturuyor;  burcunda miras prim vergi gibi konularda uzun zamandır elde edemediklerini alabilirler. Cinsel bakımdan çok ateşli olabilirsiniz. Partnerinizi telefon görüşmelerini cezp edebilir cinsel boyutunuzu hareketlendirebilirsiniz. Yeni bir ilişki ye başlayan akrepler için ilişki yoğun geçecektir. Eşinizden ve ortağınızdan maddi destek görebilirsiniz.

30 Temmuz'da Uranüs geri hareketine başlıyor..Sağlık sorunlarımızın yoğun olacağı özellikle ruhsal olarak, dış dünyadan geri çekileceğimiz tatminsizlikler yaşayacağımız hayatımızda değişiklik yapma konusunda istek duyacağımız bir dönemde olacağız. Tamamen yenilenme sürecine giriyoruz ve eskiye ait tüm sıkıntılarımızdan sıyrılacağımız, ruhsal yönden gelişeceğimiz bir süreç yaşayacağız.

30 Temmuz'da Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor. İçsel sıkıntılarımızın çoğalacağı sağlık ve ruhsal sorunlarımızın ortaya çıkacağı bir dönem. Bazı kayıplar yaşayabiliriz. Bu dönemde Kendini arındırma ve dinlendirme çalışmaları size yararlı olacaktır. Ayrıca çevrenizde bulunan gizli düşmanlarınızı da dikkate alın.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder