Facebook Ailesi

Custom Search

21 Nisan 2016 Perşembe

Yengeç Burcu Ağustos 2016 Yorumu

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Ağustos 2016 Aylık Burç Yorumu

2 Ağustos 2016 Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor.. Bulunduğunuz yerden ayrılıp şehir dışında başka bir yere yerleşeceğiniz gibi aynı zamanda uzun zamandır huzursuz olduğunuz bir konuda iletişim ağınız da ye nilikler olacak.

7 Ağustos Merkür Neptün ile karşıt açı oluşturuyor..Finansal konularda kazançlarının artacağı aynı zamanda pratik çözümler üretecekleri bir dönemde olacaklar. İş konusunda girişimlerinden olumlu yönde kar sağlayacaklar.

13 Ağustos 2016 tarihinde Satürn ileri hareketine başlıyor.. Bu dönemde parasal anlamda önemli adımlar atacaklar. Değerli hediyeler alabilir veya verebilirler. Para kazançlarında büyük artışlar olacaktır.


18 Ağustos Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor.. Çok kuvvetli duygusal tecrübeler yaşayacakları aynı zamanda ruh halinde uzun zamandır süregelen korkularından kurtulacakları bir döneme geçiş yapacaklar. Hisleri çok kuvvetli olacağı gibi bu dönemde görecekleri rüyalara dikkat etmelerini tavsiye ederim. Parasal sıkıntıların sonuna geldiler.

30 Ağustos 2016 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor.. yakın çevre ve akrabalarımızla iletişimimiz pozitif ve fazlaca olacaktır. Yazma, konuşma, mail trafiğimizin yoğun olacağı bir dönemde olacağız. Yeni kişilerle tanışıp tempomuzun çok hızlanacağı bir döngü içerisine giriyoruz.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder