Facebook Ailesi

Custom Search

7 Nisan 2016 Perşembe

Yengeç Burcu Haziran 2016 Yorumu

Yengeç Burcu Haziran 2016

Yengeç Burcu'nu Haziran 2016'da Neler Bekliyor?


5 Haziran 2016 İkizler burcunda oluşan yeni ay, hedeflerinize odaklanacağınız hislerinizle hareket edeceğiniz yapıcı ve şanslı girişimlerde bunacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Hamilelik ve doğum haberleri alabilirsiniz. Olumlu enerjiniz herkese bulaşacak.

9 Haziran'da Mars ile Merkür karşıt açı oluşturuyor; işlerinizde aksamalar engeller, ifade güçlüğü ve harekete geçememe gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönem içerisinde bazı fırsatlar karşınıza çıksa da daha iyi fırsatlar retrodan sonra size gelecektir. Bu nedenle dikkatli düşünüp karar verin.

20 Haziran'da Dolunay yay burcunda; iş hayatınızda olumsuz kalıplardan kurtularak daha mantıklı ve doğru şekilde adımlar atacaksınız. Negatif baskınız sona eriyor.
Yurtdışı bağlantılı iş alanında önemli ge lişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık konusunda sinir siste minize dikkat etmenizi öneririm.

21 Haziran'da Güneş Yengeç burcunda, platonik aşklar yaşayarak olumsuz bir süreç içerisine girebilirler. Ayrıca sevdikleri insanlara veya çevrelerine yardımcı olabilirler fedakarlıklar yapabilirler. Bazı konular da kendilerini psikolojik baskı altında hissedip daralabilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder