Facebook Ailesi

Custom Search

14 Nisan 2016 Perşembe

Yengeç Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Yengeç Burcu Temmuz 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Temmuz 2016'da Venüs Pluto ile karşıt açı oluşturuyor ve kendimizle çok fazla zaman geçireceğimiz fikirlerimizin çoğalacağı zihinsel olarak aktifleşeceğimiz bir dönem. Kısa mesafeli yolculuklar da artışlar gö züküyor. Önemli anlaşmalar yaparak faydalı bir süreç içerisinde olacağız.

4 Temmuz Yengeç burcunda oluşan Yeniay; Finansal konularda hareketli olumlu gelişmeler içerisinde olacak. Yeni pahalı taşınır taşınmaz mülk satın alabilir. Manevi değerlerinize de çok önem vereceği niz bir süreçtesiniz.

20 Temmuz Oğlak burcunda oluşan Dolunay; ilişki anlamında çok fazla sosyalleşeceği ve kendini partnerine daha fazla ifade edeceği bir süreç içerisinde olacaklar. Yurtdışı veya yurtiçi seyahatlerinde tanışacakları biriyle önemli bir ilişkiye bir adım atıp uzun zamandır duygusal anlamdaki boşluklarına son verebilirler. Ortaklıklar konusunda önemli bir döneme geçiş yapacaklar.


22 Temmuz'da Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor; parasal konularda kaynaklarınızın artacağı genişleyeceği maddi anlamda çok güçleneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu süreçte fazla harcama yapmamaya çok dikkat edin. Müsriflik size çok şey kaybettirebilir bu dönemde. Ev araba gibi istediğiniz şeyleri satın alabilirsiniz.

27 Temmuz Merkür Uranüs üçgen açısı, kendilerine ve özel bakımlarına çok para harcayacakları bir süreç içerisine giriyorlar. Aynı zamanda çevreyle uyumlu bir süreç yaşayacaklar. Çıkacakları tatilde bütün gözler üzerlerinde olacaktır.

29  Temmuzda Merkür Mars ile kare açı oluşturuyor; çocuklarımızın ihtiyaçlarıyla ilgili sorumluluğumuzun artacağı çocuk yapma konusunun gündeme geleceği yaratıcılığımızda durgunluk yaşayacağımız, aşk konusunda ise bazı sınırlamalar içerisinde olacağımız ve kendimizden yaşça büyük kişilerle vakit geçirip eğlenebileceğimiz bir sürece gireceğiz. Şans oyunlarından uzak durmamız gereken bir dönem. Bu süreç içerisinde derin ve ciddi aşk ilişkileri kurabileceğimiz gibi ilişkide evlilik yada ayrılık gibi ciddi kararlar alabiliriz.

30 Temmuz'da Uranüs geri hareketine başlıyor.. aşk konularında canlanma yaşarlarken çocuklarımızla ilgili beklenmedik gereksiz sorunlar yaşayabiliriz. Riskli yatırımlardan uzak durmak gerekiyor. Aynı za manda gizli aşk ilişkilerine hevesler görülebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder