Facebook Ailesi

Custom Search

25 Nisan 2016 Pazartesi

Zeynep Turan 25 Nisan-1 Mayıs Haftası Burçlar

Zeynep Turan

Astrolog Zeynep Turan 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu


Haftanın ilk günü gökyüzünde büyük uçurtma ile başlıyor. Bazı konularda şanslı olduğunu düşünürken bazen de umutsuzluğa düşebilirsin. Artık kendin için yol alma zamanı olduğunu biliyorsun. Günlük hayatta seni yoran ufak tefek aksaklıklar olacaktır. Çocuklar ve aile düzeni gibi… Eğer yalnız bir Koç burcu isen haftanın ilk günlerinde birilerinden etkilenmen söz konusu olabilir. Tahmin etmediğin kadar ilgi görebilirsin. İletişim konusunda aksaklık yaşadığın her ne varsa bu hafta daha rasyonel olman gerekebilir. İş yerinde adaptasyon güçlüğü çekebilir ya da ilgi toplamak için garip konuşmalar yapabilirsin. “Nedir bu şimdi” deme.  Marsın etkisi hale üzerinde seyir ediyor.

Merkür geri harekatı başlıyor!

İş ve çalışma ortamında ön plana çıkmaya başlıyorsun. Ancak kendini birkaç günlük bir süreçte bitkin ve yorgun hissedebilirsin. İletişimde beklemediğin kopukluklar oluşabilir. Destek almak için danışacağın kişilerden cevap alman zorlaşabilir.  Ödemeler ile ilgili sıkıntılar yaşıyorsan, beklemediğin bir kazanç fırsata dönüşebilir. İlişkilerinde mesafe alamadığını düşünüyorsan çabuk yıldın demektir. Bu sana yakışmaz ama aklında başka biri de olabilir. Onla görüşmek için can atabilirsin.

Hafta sonu “bitpazarına rağbet yağar” gibi eski hesapların açılmasına sende şaşırıyorsun.  Caziben bu sıralar çok yüksek ve girdiğin her ortamda dikkat çekiyorsun. Ancak gözlerden uzak bir aşk macerası bu günlerde ilgini çekebilir. Biraz daha kendine dönmek isteyebilirsin, arzuların önemli olacak.

Boğa Burcu


Ayın 25’i Pazartesi itibari ile kendi kabuğundan sıyrılmak için mücadele ediyorsun. Bu günlerde kendine amaç edindiğin her konuda başarılar gösterebileceksin. Eğer kilo, beslenme, görüntünde bazı değişiklikler yapmak gibi dertlerin olduğunu düşünüyorsan hemen harekete geçebilirsin.
Sağlığına özellikle dikkat etmen gerekir. Kıştan kalma bazı alışkanlıklarını değiştirmek isteyeceksin.  Kolesterol, yağ ölçümü gibi konulara özen göstermelisin. Yine de acele etmeden atımların dikkatli ve yavaş seyirde gideceğini şimdiden kabul etmen gerekebilir. Daha çok sosyal ortamlarda yer alıyor daha çok para harcamak istiyorsun ama kendini dizginlemen gerekebilir.  İlişkin aksamalar hissediyorsan sebebini kendinde değil başkasında bulma peşindesin.

Sabrın sınanıyor!

Çarşamba itibari ile kendini önemli kararlar almak zorunda hissedebilirsin. Bazı zorluklara katlanmak durumunda kalacağını hissesiyorsun ancak baştan çizmen gereken yollarda olmalı. Yeni bir iş, yeni bir ev ve düzen gibi… Özellikle bugün radikal kararlar almak yerine öncelik vermen gereken işlere yoğunlaşmalısın. Ancak bu şekilde sağlıklı düşünebilirsin. 28 Nisanda yaşanacak olan Merkür Retrosu burcunda gerilerken bazı meselelerin su yüzüne çıktığına da tanık olabilirsin. Eğer inanmadığın, ikna olmadığın konular var ise bu günlerde gerçekler ortaya çıkabilir. Hayatının dönüm noktası bu yıl içinde başlayabilir. Eğer daha detaylı sana özel kısımları okumak istersen ayrıntılı haftalık muhakkak göz atmalısın.

İkizler Burcu

Kariyerin bu sıralar önemli olacak. Beklentilerini karşılayacak işlerde rol alıyorsun. Yabancı ortaklı işlerde başarıların oluşabilir. Ancak onay almak gibi konular istemeden aksayabilir. Sabretmek zorundasın! Pazartesi gökyüzünde büyük uçurtma ile başlıyor. Kritik konularda ciddi araştırmalar yapman gerekebilir. Küçük detayları atladığın için büyük fırsatları kaçırmak istemezsin sanırım… Kalbin yeni bir aday için atıyorsa senden şanslısı yok çüncü o da senin için aynı şeyleri düşünüyor olabilir. Hafta ortasına doğru çok şaşıracağın konular gündeme gelebilir. Eskilerde kalmış biri hikâyenin yeniden gündeme gelmesini gereksiz bulabilirsin. Aman hayat bu!  Bu özel konuların içeriğini merak ediyorsan, ayrıntılı bölümünden detayları okuyabilirsin.

Yeniden doğmuş gibi olabilirsin.

28 Nisanda iletişim gezegenin Merkür Boğa burcunda geri hareketi başlıyor. İş hayatında bazı düzenlemeler yapman gerekebilir. Bir ekip ile çalışıyorsan tercih yapmak zorunda kaldığın bir süreç yaşayabilirsin. Bu senin için zor bir karar olabilir ancak işlerin ilerlemesi için mecbüri de olabilir. Eğer organizasyon ve büyük etkinlikler için uygun tarih ya da yer arıyorsan ay sonuna kadar geri dönüş bekleme! Sen her ne kadar hazırda olsan cabuk geri dönüş olmayacaktır.

Ancak hafta sonu evde oturma niyetinde değilsin.

Atak, eğlenceli ve pahalı mekânlarda zaman geçirmen çevren tarafından dikkat çekiyor. Henüz ilişkin yeni sonlanmış olabilir ya da bir ayrılık arifesinde olabilirsin. Bu kadar rahat hareket etmen dikkatleri toplamana neden oluyor. Ay Kova burcunda entelektüel yaklaşımlarında bir ivme var. Sende bu tarz işlerde başarılı olmak için azimlisin. Üzerinde çalıştığın projenin ön kabulü seni heyecanlandırıyor. Ancak detaylarını çok iyi belirlemen gereken konular var. Araştırma yapmak için gökyüzünün konumu yerinde, biraz çalışmak için hafta sonunda bir gününü ayırabilirsin.

Yengeç Burcu

İlk günden itibaren masanda bekleyen dosyalar seni stres altına alabilir. Bu sıralar miden ağrına dikkat etmelisin. Gerekiyorsa kontrolden geçmen uygun olur. Çünkü bütçe, planlama, raporlama derken daha da artabilir. Gökyüzü senden yana! Sadece hareket etme konusunda farklı motivasyonlar uygulayabilirsin kendine. Tembellik senin tercih ettiğin bir durum değil ama hafta ortasına doğru iven düşüyor. Salı günü yönetici gezegenin Ay Uranüs ile 120’lık açı yapıyor. Şartların değişmesi için elinden geleni yaptın şimdide bunların verilerini topluyorsun. Bazı ödemeler canını sıkabilir ama genel olarak Mayıs ayında rahatlaman mümkün olabilir. Hatta 2009 yılından kalma bazı işlerin toparlandığını görebilirsin.

27 Nisan, ülke gündemi için hareketli bir dönemi işaret edebilir. Bu sıralar takip etmen gereken konularda endişe duymamalısın. Küçük hayaller büyük işlere imza attırtabilir ya da tam tersine beklentiler istenilen boyuta ulaşılamaya bilir. Özel hayatına müdahale ediliyor gibi düşünmenin nedeni ailenin senden beklentisi ise sende biraz kendini ifade edebilmelisin.

Merkür 28 Nisandan itibaren geri hareketine başlıyor.

Aşkından yollara düştün ise, bu sıralar üzülmeyi bırakmalısın. Gökyüzü kaçırdığın fırsatların yanında sana yenilikler de sunuyor. Seninle konuşmak için can atan birileri var ama aklını kendine ve çevrene vermelisin. Görüntün dâhil tüm yenilikler güneş gibi yüzüne yansıyor. Venüs Boğa burcunda geçiş yapacak hafta sonu istediğin gibi yani kendi zevkin dâhilinde yaşaman mümkün. Hem hobilerine hem de özel çalışmalarına yoğunluk vermek istiyorsun. Bir süreliğine çevrenden uzak kalmak için kısa mesafeli bir tatil planlayabilirsin.

Aslan Burcu

Mücadele için hazır olmadığını kimse söyleyemez. Sakinleşmen gereken konularda kendini şartlandırmalısın. Ekip yönetiyorsan çalışma arkadaşlarını, eşin ise konu onunla arandaki buzların erimesi şart. Nedenine gelirsek ortak haklar konusunda kararlar alman gerekebilir. Aile içinde düzenin yeniden toparlanması için büyükle araya girebilir. Ancak asıl olan senin ne beklediğin olmalı! Böyle kritik günlerde dostunu düşmanını görebileceksin. Çok eskiler kalmış bazı konuların bugün önüne fırsat olarak gelmesine şaşırabilirsin.

Hafta ortası, rüzgâr ters yönden esebilir. İletişim açısından kuvvetli etkiler var. Eski dostlar, hesabının kapandığı eski iş yerin ve buna benzer konularda olumlu geri dönüşler oluşabilir. Belki de vefa borcun olan insanlar var etrafında bu süreçte elinden geleni yapmak için girişimlerde bulunabilirsin.  Yanlış anlaşmaları bu vesile ile toparlayabilirsin.  Ödemeler konusunda dikkatli olunması gerekir. Haftanın son iş günü kapatmak zorunda kalacağın birden fazla ödeme ya da fatura ile baş etmek zorunda kalabilirsin. İş seyahatlerin sırasında tanışacağın  bu kişi ile aranızda bambaşka bir şey başlıyor olabilir.

Hafta sonu karşıt burcun Kova’da yükselen Ay sayesinde gireceğin ortamlarda renkli manzaralar ile karışabilirsin. Şaşkınlığını gizlemeyeceğin insan ilişkilerine tanık olabilirsin. Bu sıralar yeme ve içme düzeninde dengesizlik var, kendini biraz daha iyi bakmalısın. Enerjin düştüğünde kendini mutsuz hissedebiliyorsun.

Başak Burcu

Ayın son günlerine giriyoruz. 25 Nisan Ay Mars kavuşumu henüz sakince evde oturmanın zaman yok dedirtebilir. Yeni fikirlerin için çalışmalar yapıyorsun ve müntahapların her kim ise etki altına rahatlıkla alabiliyorsun. Geçmişteki tecrübelerin faydasını görüyorsun. İnsan kazanmak bu dönemler senin çok işine yarıyor. Bu sıralar yapmak arzusunda olduğun projelerin var ise hiç tahmin etmediğin kişilerden yardım görebilirsin.  İlginç yaklaşımları olan yeni bir grup insanla aynı yerde çalışmak zorunda olabilirsin senin gibi disiplinli biri için şartlar zorlayıcı gelebilir.

Bu aralar popüler olduğunun farkında mısın?

İlişkilerinde detay arayan biri isen senin için yaptıklarını görmen gerekir.  Gözüne girmek için komik görüntüler sergilemesi alay konusu olabilir ama bu durum sanki senin de hoşuna gidiyor. Jüpiter’in burcunda devam eden geri hareketi bugünlerde kendini sana gösterebilir. Eğer uzun zamandır aşkını bulamadığını düşünüyorsan katıldığın seminer ya da kursta tanıştığın biri dikkatini çekebilir. Sezgilerinden bu sıralar şaşmamalısın, senin de hissettiklerine karşılık var.

Sabrın selamati!

Perşembe günü yönetici gezegenin Merkür’de Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Eğer ertelediğin duyguların varsa bu dönem aşk başını almış gidebilir.  Yıllar önce yaşadığın benzer duygular seni duygulandırabilir ancak bu günlerde konuya çok farklı bir bakışla yaklaşıyorsun. Kendi çıkarını düşünmen seni benzer duygulardan kurtaracaktır.  Sosyal olarak kendini bir düzen kurmak derdindesin. Bir süredir seni rahatsız eden ilişkiler var ve bunlara tanık olmak istemiyorsun. Gerekirse yalnız kalmayı tercih edebilirsin

Hafta sonu estetik duygunu destekleyen uğraşlar edinmek istiyorsun. Kitaplarına ve evine zaman ayırmak için özel bir alan yaratma çaban olacaktır. Odanı ya da çalışma alanını değiştirmek için girişimlerde bulunuyorsun. Yalnız kalmaya ve dinlenmeye ihtiyacın var. Kas ve kemik sistemini desteklemek için biraz güneşe çıkabilirsin

Terazi Burcu

Senin için odaklanmak zor olmayacaktır. Gökyüzü ayrıca mücadele gücün için seni destekliyor. İstediğin her ne ise ulaşmak zor olmayacaktır. Ancak bu dönem sıkı rakiplerinle karşılaşabilirsin. Üstelik dost gördüğün kişilerin akıllarındaki niyetleri öğreniyorsun. İnsan tanımak senin için her zaman çok önemlidir. Kaybettiklerin yanında kazandıklarının önemini daha çok görüyorsun. Bu sıralar uzun soluklu bir ilişkine hoşçakal demek üzere olabilirsin. Ancak ailen tarafından ikna edilebilirsin. Yeni aşklar içinde aklının ucundan geçmeyen gelişmeler var. Yıllar sonra eski aşkınla bir sokak arasında karşılaşabilirsin.

İşte ve kariyerde eski hesaplar temizleniyor.

Rahat hareketlerin ile bulunduğun ortama huzur vermen, gergin geçen birkaç gün için avantaj olacaktır. Eğer aile şirketinde sorumluluk var ise farklı pozisyonlar için teklif alabilirsin.

27 Nisan Ay Güneş 120’lığı haftanın ortası ve Nisan ayının bitmesine günler var. Bu günlerde duyacağın her şeye çok şaşırabilirsin. Hayal kırıklıklarının yanında hiç ummadığın şeylerde olacaktır. Evlilikleri biten ya da alsa bir araya gelmez denilen kişilerin birleşmesi gibi konular gündeme gelebilir. Birilerinin emri altında çalışmak yerine kendi işini kurmak isteyebilirsin. Önceden attığın adımlar varsa şimdi geri dönüşler olabilir.

Merkür’ün gelişi ruhundan belli

Merkür gerilemesi ayın 28’inde başlıyor. ilişkine sahip çıkar bir izlenim vermen gerekebilir. Sonradan başının ağrımasını istemiyorsan gereksiz kişilere karşı daha ketum ve mesafeli olmalısın. Önemli konuşmalarını diğer insanlarla yapmaman gerekir. Sonradan pişmanlık oluşabilir. Ailenin yanında olmasını istediğin bir durumun var ise, fikirlerine saygı duymalısın. Bu sıralar ağır sporlardan kaçınmalısın. Mars gerilemesi bu haftada etkili, aksi ve ani oluşacak kazaları tetikleyebilir.

Akrep Burcu

Büyük uçurtma ile haftaya başlamış olduk.  Çok uzun zamandır beklediğin haberlerin bu sıralar geliyor olması tesadüf olmasa bile gerilemelerin de etkisini unutmaman gerekir.  Yurtdışında bağlantısı olan her işte çözülmeler var. Mars sayesinde duyman gereken konularda aydınlanma yaşayabilirsin. Bambaşka bir manzara ile karşılaşman mümkün olabilir. Sevgilinle aranızdaki düşünceleri sorgulamanın nedeni gerçek duyguları yansıtmaması olabilir.  Salı günü Ay Uranüs gibi 120’lık açı yapıyor. Yaratıcılık gerektiren konularda atılımlar yapman gerekebilir. Bir mimarlık projesi ya da buna benzer bir dosya üzerinde çalışmak zorunda kalabilirsin.

Hafta ortası, sosyal çevrende yoğunluk var…

9 yıl önceki tecrübelerinin bir benzerini bu sıralar yaşamaya başlayabilirsin. Nedeni bilmediğin bir özlem duyuyorsun eski yaşantına. Hatırlarsan sana dezavantajları olmuştu. Sağlıklı yaşam için değişimlerin başlamışken kendini korumak durumunda olmalısın. Ay Güneş 120’lığı sezgilerinin elbette kuvvetli olduğu bir dönemi işaret ediyor. İçinden çıkamayacağın aşk ilişkilerine bulaşmamanda fayda var. Kıymetini bilecek birileri çok yakınında…

Yaratıcılık yaşamına yansıyor.

Merkür, 28 Nisanda geri gitmeye başlıyor. Hedeflerine odaklanırsan tercihlerinde yanılmayacağın bir dönem olacaktır. İş birliklerini mantıklı süreçlerde yönetmelisin. Sırf bu yüzden yöneticinle aranı toparlanman gerekebilir. Hafta sonu çalışmaya devam demek zorunda kalabilirsin. Eğer şehir dışında isen orada geçireceğin birkaç gün çalışıyor olmana rağmen iyi gelecektir. Bu vesile ile yeni insanlar tanıyorsun. Bu sıralar beslenmene dikkat etmelisin. Protein eksikliği kan düşüklüğüne neden olabilir.

Yay Burcu

Haftanın ilk günü Ay Mars 120’lığı ile özgür yapını her alana yansıtıyorsun. Popüler yanını hissetmeyen olmayacak bu sıralar. İşte özellikle etki altında bıraktığın yeni patronların ve grup arkadaşların olabilir. Hırslısın ve başarıların hakkında kendini konuşturmaktan yanasın.  Enerjini ya da potansiyelini göstermek için çabalıyorsun. Eğer evli bir Yay burcu isen ya da bir ilişkin var ise; bu durumdan en karlı çıkan yine eşin ya da sevgilin oluyor. Marsın geri hareketi burcunda etkisine devam ederken iptal olan o kadar şeye şahit olduk ki artık bu hafta tuttuğunu kopartma peşindesin.

Bildiğini okuyan bir güne hazır ol!

28 Nisan günü Merkür geri hareketine başladı ve uzun bir sürede devamlı etkisini burcunda gösterecektir. Gökyüzü bir yandan en olmadık durumlarda şans getirirken bir yandan çileden çıkabileceğin konular olabileceğini işaret ediyor. Hem çok arzulu ve azimli hem de bitkin ve çaresiz hissedebilirsin kendini. Kimlerle ortaklık yaptığına bu dönem dikkat etmen gerekebilir. Bölüşülmesi gereken maddi koşullar var.

Dinlenmeye ihtiyacın var!

Gönlün ne isterse onu yapmaktan yana. Kimin için yardımda bulunman gerektiğini biliyorsun. Sosyal çevrende farklı ve radikal görünen kişiler var. Ailene ve arkadaşlarına onları kabul ettirmek zorunda hissetmiyorsun kendini.  Biraz da kendin için yaşamak taraftarısın. Mayıs ayı için bir tatil planı yapabilirsin. Eski sevgilinin çat kapı gelmesi herkesin ağzını bir karış açık bırakıyor. Arkasındaki nedeni soran çok olacaktır. Ve senin tepkinin ne olacağı merak konusu olabilir…

Oğlak Burcu

Gökyüzü, bu ilk haftada büyük uçurtma ile başlıyor. Senin gibi toprak grubunu etkisi altına alıyor.  Hem şansı bol hem de “tüh be” diyebileceğin birkaç günü temsil ediyor. Bu sıralar; panik, oyun bozucu, nedensiz tartışmalara vesile olan tutumlardan kaçınman gerekiyor. Haklı bile olsan bu gerilimin uzayabileceğini şimdiden söyleyebilirim. Marsın geri hareketi döneminde  sevgilinle birbirinize karşı daha anlayışlı ve yapıcı olmanızda fayda var. Eğer kalbin boş ise onu çalmak isteyen birileri var çok yakınında nerdeyse her gün sabahları karşılaştığın bu kişi hakkında sen ne düşünüyorsun? İletişim ılımlı ve nazik. Yeni buluşmalar çarpıcı sahnelere neden olabilir.

Yeniliklere evet demelisin!

Hafta ortasında alacağın haberler en nihayetinde emek verdiğin konularda kazandığını müjdeleyebilir. Ayın 27’si, Ay Güneş 120’lığı özellikle hizmet sektöründe parlak bir dönemin başladığını işaret ediyor. Sen yine de ülke ve dünya gündemindeki para piyasalarının durumlarını takip etmeden büyük işlere imza atma. Dışarı çıkıp biraz hava almaya ne dersin. Bir kahve teklifi ya da öğlen yemek için senden randevu kopartmaya çalışan biri var.

Geçmişe dair verdiğin sözler var.

Merkür boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Artık gergin olmak yerine yapıcı olma zamanı geldi. Ancak geçmişten hesapların tam olarak kapandığından emin olmalısın. İnatçı bir eski aşkın yeniden buluşmak için ısrarcı davranabilir. Ailene ve çocuklarına zaman ayırmak için harika planlar yapmak derdindesin ama herkesten farklı sesler çıkıyor. Orta yolu bulmak için yine sen bildiğini okuyabilirsin. Yeni bir ev ya da araba değişimi gerçekleşebilir.

Kova Burcu

25 Nisan, Ay Mars kavuşumu ile haftaya giriş yapıyoruz. Mücadele gücün hiç bitmeyecek kadar kendini iyi hissediyorsun. Hem kariyer hem de ilişkilerin için dengeler yerine oturuyor. Uzun zamandır hak ettiğin primi almak senin için önemli ama pozisyon konusundaki değişim daha çok sevinmene neden oluyor. Kendini hangi konumda koşullandırdın ise oralarda başarılı olman çok mümkün. Bu sıralar gönlün maceradan yana. Aşk olmak ve her şekilde bunu doya doya yaşamak istiyorsun. Tesadüflerde gönlün yok! uzun zamandır aklında olan birine açılmak için fırsat geliştirebilirsin.

26 Nisan Ay yönetici gezegenin Uranüs ile 120’lık açı yapıyor. Maddi konularda belirsizlikleri ortadan kaldırırken bir yandan sosyal hayattaki dengeleri oturtmak için karşına çok fırsat çıkacaktır. Hem iş hem de ticaret yapabileceğin ortamlarda yer alabilirsin. Özelikle kültür sanat gibi konularda farklı deneyimler yaşıyorsun.

Sürekli eski hesaplar mı açılıyor? Bundan çok keyif almayacağın kesin. Eskiyi değil yeni şeyler yaşamayı seversin. Gelene yeniden güle güle demek an meselesi! 28 Nisan Merkür gerilemesi ile karşı karşıyasın. Hassas olduğun noktaları başkalarının anlaması pek mümkün olmayacaktır. Kimsenin senin kadar duyarlı olmadığını düşünebilirsin. Maddi kayıplar yaşıyorsan alacağın teklifi parasal olarak değerlendirmek isteyebilirsin. Bu sıralar önceliğin ne ise onu yaşamak istiyorsun. Eğer ilişkine değer veriyorsan gizemli davranmaktan vazgeçmelisin. Arkadaşların bundan şikâyet ederse bozulma, alınganlık gösterme!

Balık Burcu

25 Nisan haftanın ilk günü itibari ile gökyüzü gündemin yoğun olacağının sinyallerini veriyor. İş toplantıların, mevkisi kıdemli söz sahibi insanlar ile tokalaşabileceğin bir gündesin. Hızlı olmak konusunda sıkıntıların var çünkü etrafta her şey ağır aksak gidiyor. Eğer çok şikâyetçi olmaz isen gün sonuna doğru her şey rayına oturacaktır. Önüne bakmak ve yeni hedefler belirlemek konusunda azmine herkes hayran kalabilir. Kim arkandan iş cevirmiş, kime aslında güvenmen gerekir bunları tek tek göreceğin bir süreçtesin.

Yazışmalarda hayli etkili sinyaller veriyorsun.

Şu sıralar sıradan iletişim ve konuşmalar seni pek tahmin etmeyecektir. Güzel sözler duymak için hayranların var. Böylelikle çevrende farkındalığın artıyor. Önemli kişilerle, şık ortamlarda bağlayıcı iletişimlerde bulunabilirsin. Konforlu yaşamak için elinden geleni yapmak isteyebilirsin. Eğer daha çok çalışmak ise evet, ilişkilerini kullanmak ise buna da evet...Dört gezegenin geri hareketi cümbüşlü günlere kucak açmanı sağlıyor. Güzel sanatlara bu dönem ilgin artabilir ayrıca estetik anlayışın görüntüne de yansıyacaktır.

Yaratıcılığın artıyor…

Cuma günü gerçekleşecek Ay Jüpiter 45’lığı yaratıcılığını arttırabilir. Farklı yatırımlar için seçenekler geliştirebilirsin. Eğer sanat dallarına ait bir alanda çalışıyorsan, tarzının dışına çıkabilirsin. Evli bir Balık burcuysan, eşinin ailesinden bu sıralar maddi destek görebilirsin. Geri çevirmeden önce bu fırsatı herkesin yararına dönüşecek bir duruma getirebileceğine inanmalısın. Belki de bu sayede yaz aylarını en çok sevdiğin şehirde geçirme imkânın olabilir.

Hafta sonun sana ait!

Beklenmedik misafirlere hazır ol! Bir akşam yemeğinde eski nişanlın ya da sevgilinle aynı ortamda karşılaşabilirsin. Hayli kıskanç olan eşin ya da sevgilinden bu durumu saklamaya çalışırken komik görünebilirsin. Fikir ayrılıkların yüzünden gergin olan ilişkin sekteye uğrayabilir. Daha açık ve doğal olmalısın. Ay Kova burcunda olduğu haftanın son günlerinde iddialı konuşmalardan uzak durmalısın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder