Facebook Ailesi

Custom Search

4 Nisan 2016 Pazartesi

Zeynep Turan 4-10 Nisan 2016 Haftası Burçlar

Zeynep Turan

Astrolog Zeynep Turan 4 - 10 Nisan 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Yorumu

Güneş Satürn 120’lık açısı, özellikle kariyer evini çok etki altına bırakan birkaç günlük bir süreci ifade ediyor. Aşk itirafları dolu bir gün olabilir. Çarşambayı heyecansız kapatmak pek mümkün olmayabilir. Hayatın merkezi belki bu dönem sadece sen değilsin ama sosyal hayatından elini ayağını çekmiyorsun.

Arzularını arka plana itme! Cuma itibariyle, fikirlerini uygulamaya dökmek ve her anlamda güçlenmek arzusu tetikleyebilir. Haftanın ortası artık ve çalışma hayatında yeteri kadar verim alamadığını düşünüyorsan sebebi yüksek ego krizleri yaşayan bir iş ortamında olman

Keskin düşüncelerini paylaşırken sert sözler çıkabilir ağzından. 7 Nisanda burcunda yaşayacağın Yeniay cazibeli tarafını ortaya koymana vesile olurken, ikili ilişkilerde yaşayacağın fırsatlar geçmişe dönük yaşamaman gerektiğine vurgu yapıyor. Haftanın son günü imzasını atan Güneş Uranüs ruhu, asıl ruhuna ayrıcalık katacaktır. Çılgın eğlenceli partiler hafta sonu seni bekliyor!

Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Haftanın ilk günlerinden itibaren gücü ve hedeflerini belirlemek için girişimlerde bulunuyorsun. Yönetici gezegenin Venüs ile Koç buluşması bazı rakiplerin bu günlerde yeniden ortaya çıkmasına neden olabilir. İş hayatında renk katacağın görüşmeler ve ileriye dönük işlere adım atabilirsin.

Mesafe belirlerken kibirli durabilirsin. Merkür burcuna geçiş yapıyor. Aile ilişkileri ve evinin genel ortamı beklenmedik sürprizlere açık olabilir. Yeni alınan kararlar ve düzen değişikliği seni de etki altında bırakıyor. Yakın çevrenle zıt düşeceğin kariyer planın hakkında ki konuşmalarda inatçı ve sivri bir tutum sergileyebilirsin. Biraz daha yapıcı ve iyi bir dinleyici olarak bu süreci
değerlendirmelisin.

Sahsına muasır bir Boğa burcu..Bir aşk içine düşersen sakın şaşırma hızlı geldiği gibi çabucak elinden kayıp gitmesini istemiyorsan emek vermen gerekebilir. Güneş Uranüs kavuşumu haftanın son günü bir Pazar esintisi ile gerçekleşiyor. Eşine sorgulayıcı yanını, heyecanını bastıramadan yansıtıyorsun. Onu ikna etmen gereken bazı konular olabilir ama yaklaşımını kontrol etmen gerekebilir.

İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; hızlı ve enerjisi yüksek bir haftaya başlıyorsun. Geleceğe yönelik hedeflerin konusunda daha duyarlısın.. Yeni düşünceler ve fikirlerle hayal ettiklerini gerçekleştirmen için fırsatlar eline geçiyor. Bir yandan sosyal hayatın canlanırken yeni arkadaşlıklar edinebilmek için farklı ortamlarda yer alıyorsun.

Güç içinde! Güneş Satürn 120’lığı 5 Nisan’dan itibaren cesur bazı atılımlar yapmaya teşvik edebilir. Bu dönem eğer kendi işinin sahibi isen yeni müşteriler edinebilirsin. Uluslararası sözleşmeler ve seyahatler söz konusu olabilir. İkili ilişkilerde biraz daha itinalı olman gerekebilir. Hafta ortasına geldiğinde bireysel ihtiyaçlarını biraz daha ön planda tutmak isteyebilirsin.

Süper star etkisi bir hafta sonu 7 Nisanda yaşanacak Yeniayla birlikte değişken ruh halini kontrol etmen gerekebilir. Yakın çevrenin seni anlamasında kuvvetli etkiler bırakabilir. Hafta sonunda itibaren yanlış anlaşılmalara neden olan konuları çözüyorsun. Bedensel hem de fiziksel rahatlamaya çok ihtiyaç duyacaksın. Eski arkadaşlarından haberler alman var olan ilişkilerini yeniden gözden geçirmene vesile oluyor.

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; ruhsal olarak kendini harika hissediyorsun. İkili ilişkilerinde, iş ve arkadaşlıklar gibi konularda yapıcı etkiler söz konusu. Baharın etkisi ile her şeye daha ılıman bakıyorsun. Bu da aile içi konuları çözümleyebilmeni sağlıyor.

Özel hayatınla öne çıkıyorsun..Venüs lider ruhlu Koç burcunda, haftanın ilk gününden itibaren arzu ve isteklerini ön plana çıkartmana fayda sağlıyor. İnsanların bencilliklerine artık tahammülün yok. Her kim olursa olsun insanların gerçek yüzlerini onlara deşifre edebiliyorsun. Bu da sana amaçlarında kazanç sağlıyor. Sosyal çevrende etkili rol alırken gerçek dostların kıymeti gözünde artıyor. Cesur adımlar atmana neden olacak bazı gelişmeler bu dönem yatırım yapman için doğru süreci sana işaret ediyor olabilir.

Maceraya atılmadan önce bir dakika düşünmelisin! Haftanın ortasından itibaren 7 Nisan tarihinde özellikle Yeniayın desteği ile hırslı ve cesur atılımlar yapman söz konusu. İlişkilerinde belirleyici faktörler oluşturmak için tüm cazibeni kullanmaktan yanasın. Gizli işler peşinde koşman mümkün bu aralar ancak ufak maceralar büyük işler açabilir.  Hafta sonu itibari ile yeteneğini konuşturuyorsun. Eğer bu günlerde keşfedilirsen sakın şaşırma, üzerinde düşünmen gereken bazı gelişmeler yaşayabilirsin. Cumartesi özellikle hobilerin ya da özel uğraşların için profesyonel düşünmeye başlıyorsun.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; bu haftaya hedeflerini belirleyerek başladın. Haftanın ilk gününden itibaren hangi konularda revizyon ve değişim yapman gerektiğini biliyorsun. Sağlığına da bu süreçte önem veriyorsun. Kendine iyi gelecek bazı aktivitelere zaman ayırmak istiyorsun.

Sorumluluk göbek adın! Güneş Satürn 120’lığı, 5 Nisanda burcunda etkili olacaktır. Artık potansiyelinin farkındasın. Üretmeden duramıyor, adeta beynindeki düşüncelerden uyumaya vakit bulamaya bilirsin. Hafta ortasına doğru yeni projeler karşılığında sorumlulukların da artabilir. Çalışma planında gerçekleşen değişiklikler, gecenizin gündüzünüze karışmasına neden olabilir. Bir yandan da senden ilgi bekleyen bir sevgilin ya da eşin olduğunu hatırlıyorsun bu hafta.  7 Nisandan itibaren ilişkilerine dair izleminlerin belirginleşiyor.

Meydan okumak mı yoksa kendini yaşamak mı? Hafta sonu meydana gelen Güneş Uranüs kavuşumu sayesinde bir süredir değişen düşüncelerine paralel durumlar yaşamana neden oluyor. Benlik duygun ön planda iken fikirlerin ile herkesi şaşırtabilirsin. Bir süredir cesaret edemediğin işlere bu vesile ile adım atabilirsin. Ayrıca gönüllünü fetih eden  gizli kahramanının kim olduğunu artık sevdiklerinle paylaşıyorsun.

Başak Burcu Haftalık Yorumu

Haftanın ilk günü Ay karşıt burcun Balıkta yükseliyor. İş yerinde tutarsız bir yaklaşımla karşılaşman söz konusu olabilir. Bu durum planladığın programın biraz da olsa altüst olmasına ve yeniden mesai geçirmen gereken birkaç güne işaret edebilir. İnsanları anlamak ve onlar için elinden gelen toleransı göstermekte bu hafta da çok başarılısın. Kendine güvenin haftanın ortasından itibaren ilişkilerinde başarılı konuşmalar yapmanı sağlıyor. 7 Nisanda gerçekleşen Yeniay, duygularına rehberlik ediyor.  İkili ilişkilerde daha cesur ve talep kâr olabilirsin.

Hasret bitiyor…Sende farkındasın. Hayat bu sıralar sana cömert davranıyor. Ancak ufak tefek aksayan işler hızını azaltabilir. Ay ile yönetici gezegenin Merkür kavuşumu bugün beklemediğin bazı iptallerin ve gecikmelerin oluşmasına neden oluyor. Finansal hesaplar ve bütçe takibi, ödemelerin istediğin gibi gelişmemesi hafta sonu için yaptığın düzenlemeleri bozabilir.

Hafta sonunda, duygusal bir tatmin yaşıyorsun. Güven duyacağın sözler ve bağların kuvvetlenmesi aile içi dengeleri destekleyecektir. Pazar günü Güneş Uranüs kavuşumu meydana geliyor. Yakından takip etmek isteyeceğimiz bültenler mesleki olarak detaylandırmamız gereken durumları işaret edebilir. Bugün düşüncelerimizi özgürce ve sıra dışı yansıtabiliriz.

Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Pazartesi haftanın ilk günü Ay Güneş 45’lığı ile yargıların ne kadar yüzeysel kalabileceğini görüyoruz. Anlamadan dinlemeden kimseye haksızlık etmek istemiyorsun bu yüzden sosyal hayatında gelişen bazı konularda yapıcı olmaya tarafsın.  İşlerine odaklanmak isterken bazı ilişkilerini toparlamak bu haftanın konusu olabilir. Rasyonel olmayı başarırsan yeniden iş yerinde ekip ruhunu kazandırabilirsin. Eğer ticaretle uğraşan bir yatırımcı isen ülke gündemini bu hafta yakından takip etmen gerekebilir. Böylece risk almaktan ya da akıllıca kararlar alman kolaylaşır.

Fikirlerine saygı duyduğun kişilerle bir aradasın..Haftanın ortasında gerçekleşen Güneş Plüton karesi, 6 Nisandan itibaren önemli işlere adım atmana vesile oluyor. Fikirlerine önem verdiğin kişilerle bir arada olacağın organizasyonlar gerçekleşebilir. Uzun süredir üzerinde çalıştığın projeni sunma fırsatı yakalayabilirsin. 7 Nisan Perşembe günü Yeniay, karşıt burcun Koç’ta gerçekleşiyor… Etrafındakiler daha üretken ve sorumluluk sahibi bir Terazi etkisinde kalıyor.” Aşk için hiçte geç kalmadım” diyenlerden isen kimsenin tahmin edemeyeceği duygular yaşayabilirsin.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Yeni bir haftaya yönetici gezegenin Ayın Balık burcundaki yükselişi ile başlıyor.  Emin olduğun bazı kararlarında değişiklik yapman gerekebilir.  Pişmanlık değil bu ama bu günün koşulunda kendi menfaatini düşünmek zorunda kalabilirsin.  Ancak profesyonel yaklaşımın yeni fikirlerin ile dikkat çekebileceksin.  Çarşamba gününden itibaren sosyal ilişkilerinde alacağın haberler farklı stratejiler alman gerektiğine vurgu yapıyor. Sakın tavırların ile yapıcı ilişkiler kuruyorsun ve çevrene örnek oluyorsun.

Bu günlerde kendin için neler yapmak istediğinden eminsin.

 Hafta sonundan hemen önce Mars etkisi ile Koç burcunda yaşanacak Yeniay, isteklerini bir katına daha çıkartıyor.  Cuma ve Cumartesi gününü birbirine bağlayan konular gündeme gelebilir. Sosyal olarak hareketlilik gözlenecektir.  Birlikte zaman geçirmek için can attığın yakın dostlarınla keyifli bir hafta sonu geçirebilirsin. Yeni ilişkin ya da evliliğinle ilgili anlatacağın o kadar çok şey var ki, kimsenin derdi tasası var mı aklına bile gelmiyor! Düşüncelerin baskın ve kuralcı yaklaşımın çocukların tarafından bir isyan haline dönüşebilir. Aman dikkat!

Yay Burcu Haftalık Yorumu

Hafta başı itibari ile kariyer hayatındaki kararlılığın herkese göstermek niyetindesin. Verimli iş toplantıları ve ortaklıklar söz konusu olan işlerde farklı seçenekler sunuyorsun. Özellikle ticaret, hizmet sektörü, teknoloji gibi alanlarda senin için büyümeler söz konusu olabilir. Salı günü özellikle yakın çevrene karşı olan hassasiyetini vurgular konuşmalar yapabilirsin. İhmal ettiğin bazı ilişkilerin için elinden geleni yapıyorsun. Özellikle anne ve anne ailesiyle bağların kuvvetleniyor.

Prestijin artıyor…Cumartesi günü Ayın konumu rutin işlerde yoluna koyman gereken işlere işaret ediyor. Bu günlerde yalnız kalarak bahar temizliğine koyulman seni çok rahatlatacaktır. İhtiyacın olmayan eşyaları bölüştürmek sana iyi gelecektir.  Uzun soluklu işler geleceğini belirlemende etkili olacaktı bu yüzden katılacağın toplantı hafta sonu da olsa sana çok şey kazandıracaktır. Ay karşıt burcun İkizlerde, duyacağın sözlere önce durup değerlendirmelisin. Hemen celallenmen kimseye faydası olmayacaktır. Yeteneklerin ile bu günlerde destek görüyorsun.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Haftanın ilk günlerinde siyasetin ve gündemin ticarete, yatırımlara nasıl yansıyacağına önem veriyorsun. Bir dizi koşturma ile geçen hafta içinde önemli iş görüşmeleri ve kararlar alman gerekebilir. Hiçbir şeyi boşlamıyorsun bu dönem ancak bu kadar detaylı düşünmek seni bir süre sonra yoracaktır.  Güneş Satürn 120’lığı, Salı gününden itibaren verimli bir ekip çalışması yapman mümkün olabilir. Sosyal medyayı aktif kullanman takipçilerini artırırken yeteneklerini paylaşmak için küçük iş adımlar atıyorsun.

Bol rekabetli günlere hazır ol..Çünkü bu günlerde popülerliğin artıyor. Her ne kadar rekabet rüzgârına kapılmak istemesen de ego savaşlarının ortasında kalabilirsin. İş çevrenden, arkadaş çevrene kadar hak ettiğini almak için elinden geleni yapıyorsun. Perşembe günü ilişkilerine bakış açın ve arzuların seni olur olmaz isteklere yöneltebilir.  Aşkını belli etmek için elinden geleni yapıyorsun.

9-10 Nisan tarihlerinde artık kendine zaman ayırmak için elinden geleni yapıyorsun. Güneş ile kavuşan Uranüs, dalga dalga gelen benlik duygunu tetikleyecektir. Dinlenmek ve biraz uzaklarda gönlünü eğlendirmek isteyebilirsin.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

Güneş Satürn 120’lığı cesaret oluşturacağın konularda açılım yapmanı sağlıyor. Mükemmel olmak için elinden geleni yapıyorsun ve herkesin bu günlerde takdirini topluyorsun ancak verilen sözlerin yerine gelmemesi hayal kırıklıklarına neden olabilir. İlişkilerinde belirleyici olmak taraftarısın ancak kimseyi kendine benzetemeyeceğinin farkındasın.  Hafta ortasına doğru katılacağın etkinlikle ve toplantılar tarih, sofistike gibi konularda araştırmalar ve yeni şeyler öğrenmene neden oluyor.

Kendi dünyanı aydınlatmaya ihtiyacın olduğunu sende biliyorsun.

Perşembe günü yaşanan Yeniay ile duyguların coşuyor.  Sevdiğin kişi ya da eşine senden beklenmeyecek kadar aşk sözcükleri dökebilirsin. Cuma günü akşamüstü dışarda olmak ve sosyal olarak kendine yer edindiğin çevrende renkli hikâyeler katmana neden olacaktır. Eğlenceli hallerin birilerinin dikkatini çekiyor.

Sevdiklerine ve ailene karşı cömert yaklaşımların büyüklerinin gözlerini boyamana neden oluyor. Ağzın laf yapıyor! Güneş Uranüs kavuşumu, özgür ruh halini yansıtacağın bir güne işaret ediyor.  Düşüncelerini yeteneklerin ile birleştiriyorsun, medya, iletişim ve yazı işleri gibi konularda parlak atılımlar yapabilirsin. Kaleme aldığın konular paylaşımlarını güçlendiriyor.

Balık Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftanın ruh hali; detaylarla boğulmadan önce yaşamın tanıdı unutmamalısın! Artık seni aşan başlangıçlara hazırsın çünkü silkelenmek için kendinde o gücü bulacaksın. Sözünün eri kendinden emin insanlarla bu dönem yol almak istiyorsun artık şansız gibi gördüğün konularda atılımlar başlıyor.

Bu haftaya Ay burcunda yükselirken başlıyoruz.

Sen bile değişen fikirlerine hâkim olamıyorsun, nasıl başkalarınınkine yetişmen mümkün olabilir. Bir değini iki etmediğin eşine bu dönem laf geçirmek biraz zamanını alacaktır. Gökyüzü seni iş konularında sınamayı bırakırken ilişkilerde beklenmedik sürprizler yaratabilir. Sağlık olarak bedeninde yaşadığın güç kaybı metabolizmanı etkisi altına alabilir. Bu sıralar sosyal etkinlikler ve arkadaşlarınla zaman geçirmek sana iyi gelecektir.

İstikrarlı bir sürece kazanca dönüştürüyorsun.

Aşırıya kaçabilecek heyecanlar yaşaman söz konusu olabilir. Zevkli ve yaratıcı tarafını sevdiğin kişiye yansıtman onun da farklı heyecanlar duymasına neden oluyor. Hafta sonundan hemen önce Ay Boğa burcunda konumlanıyor. Ruhun artık dinlenmeyi çok hak ediyor. Bir yandan yarım kalan işlerine yoğunlaşmak istiyorsun anca sağlığın bahar yorgunluğuna destek verir nitelikte…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder