Facebook Ailesi

Custom Search

1 Nisan 2016 Cuma

Zeynep Turan Nisan 2016 Burç Yorumu


Zeynep Turan

Astrolog Zeynep Turan; Nisan 2016'da Burçların Aşk,Evlilik,Kariyer ve Sağlık Yorumları

Koç Burcu Nisan 2016 Aylık Yorumu

Ayın ilk günlerinde Güneşin Satürn  ile yapacağı açı, ruhuna uygun kısıtlanmadan, bonkörce atılımlar yapmana vesile olabilir.  Planlarında bir aksama yaşamamak adına oyun içinde başka bir macerayı denememelisin. Geçmişle hesaplarının henüz kapanmadığını düşünüyorsan harekete geçmenin şimdi tam zamanı.

Kariyerinde yükselişe geçmeye hazır ol! Ayın ilk günlerinde gösterdiğin cesur atakları bu sefer ilişkilerine yansıtıyorsun. Geri almak istediğin ödünç para, patronunla memnuniyetsiz konuşmalar, beklentini karşılamayan sevgilin ya da eşine bolca söz söylemenin ve yüksek bir ego ile haddini bildirmenin eşiğine gelebilirsin. Ancak bu etki senin bir yandan yanlış adımları nasıl hesap edebileceğin anlamına da geliyor. Bazı konuşmalar, konuların açığa çıkmasına neden olunca haksızlığa uğradığını fark edebilirsin.

Bazı konular çözüm buluyor. Enerjini arttıracak ve bazı problemlere çözüm bulmanı sağlayan Güneş Plüton karesi,  burçunda  etkisini gösterecektir.  İlişkilerinde gergin bekleyişler bu vesile ile son bulabilir. İkili ilişkilerde yaşadığın kaygıların nedensizliği ortaya çıkabilir.  Bitti mi? Hayır! Kariyerinde ön plana çıkmaya, hatta şöhret getirebilecek ve başarı elde edebileceğin konularla ilgili büyük teklifler alabileceğine de vurgu yapıyor.

Yeniay burcunda yükselişe geçiyor! 7 Nisanda tarihinde burcunda gerçekleşecek Yeniay; ne kadar para kazanacağını, hayatında ne kadar büyük değişimler olabileceğini, her değişimin yeni bir kapı açtığını, her zorluğun farklı fırsatlar sunduğunu öğretecektir sana...22 Nisanda yaşanacak Dolunay ise geçmişteki emeklerinin ve disiplinin karşılığını bu dönemde almana yardımcı olacaktır. Ayrıca seyahatlerinle ilgili problemlerin çözülürken, kendine olan güvenin yerine gelecektir.

Boğa Burcu Nisan 2016 Aylık Yorumu

6 Nisan’da gerçekleşen Merkür Boğa konumu. İş konuları gündeme getirirken; yöneticin ya da patronunla yapacağın  konuşmalar gerilmene neden olabilir. Eğer evliysen, eşinin düşünceleri de bu kararlar üzerinde etkili olacaktır. Kendi işini yapmayan bir Boğa burcuysan, çalıştığın yerdeki değişimler seni şaşırtacaktır.

Aksilikler sona eriyor…7 Nisanda gerçekleşecek olan Yeniay sosyal ortamlarda yer alman için seni destekliyor. Güzel haber ise 8 Nisan’dan sonra bütün problemlerini daha rahat çözebileceksin. Sosyal ortamlardaki rahat tutumun etrafında birçok yeni insanla tanışmana vesile olacaktır. Özellikle uygulamak istediğin projelerin var ve eğer eğitim alıyorsan okul ya da kariyer gelişiminde büyük güncellemelerin ve düzenlemelerin olacağını işaret ediyor.


Duygular fora! Bir de verdiğin sözleri tutsan…Venüs Mars 120’lığı, 12 Nisan‘da yoğun günlerin kapıda olduğunu işaret ediyor. Dengeli ve mesafeli olduğun hangi ilişki varsa taleplerin karşı taraf için değişebilir. Daha dikkat çekmek isteyebilirsin. Sözünün dinlenmesini isteyebilirsin, özellikle yönetici isen ekip arkadaşların seni ciddiye almaları yanı sıra senle empati kurmak konusunda anlayışlar bekleyebilirsin

Hobilerin sana para kazandırabilir… Güneş Boğa burcuna 19 Nisan’da geçiş yapıyor. Eğlenmenin değerini anladığın bir gün olabilir. Keyif aldığın alanlardan para kazanılabileceğini düşünüp, insanların rahatlamak için yaptığı veya seçtiği şeyleri meslek edinmeye kallışabilirsin. Yeni girdiğin çevre içinde hareketlerin dikkat çekici bulunabilinir, biraz daha dikkatli olmanda fayda var. Olduğun gibi görünmek yerine kibirli olduğun hakkında dedikodular keyfini kaçırabilir.

Karşıt burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Karşıt burcunda gerçekleşen Dolunay, 22 Nisan itibari ile hayatlarımızı belirlememiz de yardımcı oluyor. Bazı alışkanlıklarını bitirirken; 7 Nisan’da Koç burcundaki Yeniay inatla vazgeçmediğin düşüncelerini yenileriyle değiştirmesine neden oluyor. Yeni hobiler, şehir ya da semt değişikliği tecrübe edebileceğin gibi; uzun zamandır aşamadığın korkular ve takıntıların üstesinden gelmeyi de başarıyorsun. Yeniay’ın senin hayatında çok etkili olacağını ve birleştirici etkileri olacağını işaret ediyor.


İkizler Burcu Nisan 2016 Aylık Yorumu

Güneş Satürn 120’lığı 5 Nisan tarihinde senin gibi özellikle değişken burçları cesur bazı atılımlar yapmaya teşvik edebilir. Bu ay iş yerinde oldukça yoğun günler yaşayabilirsin. Gökyüzünün sertliğinden payına düşeni almak istemiyorsan bu günlerin arifesinde ilişkilerini sakin bir yapı ile yönetmelisin. Nisan ayının ortalarına kadar iletişim alanında sakin ve gözlemci olmanı tavsiye edeceğim. Eğer yazı, kitap ve benzeri programların var ise bu konularda başarılı olabilir, öne çıkabilirsin. Önemli konuşmaları 7 Nisan’a kadar yapman gerekebilir.  Yeniay ile birlikte ilişkilerinde güç kazanmak ihtiyacı duyabilirsin. Özellikle özel hayatında göstereceğin cesaretli hareketler ve karalılığın eşin ve sevgilin tarafından fark ediliyor

Marsın geri hareketine dikkat! Duygusal hayatın, arkadaşlarınla olan iletişimin, eğlence yaşamın ve varsa eğer çocuğunla ilgili gelişmeler 17 Nisandan itibaren yönlendirmenin çok önemli olacağı işaret ediyor.  Eğer kendini umutsuz bir âşık olarak görüyorsan, bu günlerde aşk hayatınla ilgili “net” gelişmeler yaşanabilir. Maddi konulara gelecek olursak, bağımsızlığına ilan etmen için yoğun bir çaba sarf edeceğini söyleyebilirim. Ailesiyle iş yapan bir İkizler burcuysan ya da aranızda her hangi bir maddi bağ varsa, bu döngüler parasal konularda ayrılıklar yaşamanıza neden olabilir.

Şans gezegeni düz seyrine geçiyor…Gökyüzü rahat durur mu hiç? 22 Nisan Dolunay, Akrep burcunda gerçekleşirken, sana yüksek hayal gücü ve kuvvetli sezgiler verebilir, hislerinde zaman zaman abartıya kaçıp, kuruntuya düşebilirsin. Anlayışlı ve kararlı davranırken zaman zaman ısrarcı bir tutumda sergileyebilirsin. Nisan ayı, zihninin hızlı çalıştığı bir ay. Özellikle de ayın 28’inde Merkür Boğa burcunda geri giderken hiç aklında olmayan çevrelere girebilirsin. Kariyerinle ilgili olarak da küllerinden doğmaya hazır ol derim. Yaratıcı fikirler, çevrendeki insanları da etkilerken; grup çalışmalarında başarılı olabilirsin.

Yengeç Burcu Nisan 2016 Aylık Yorumu

5 Nisan’da Venüs Koç burcunda gerçekleşirken ailenle ilgili gelişmeleri ön plana çıkarırken, beklenmedik durumlar yaşamana sebep olabilir. Bu süreçte ailene daha fazla vakit ayıracağını ve onların sorunlarıyla ilgileneceğini vurguluyor. Kontrol sende olsun isterken, birilerinin kalbini kırabilirsin. Bu sürecin olumlu geçmesini arzu ediyorsan empati yeteneğini ortaya çıkartabilirsin. Bir yandan hassas olman alınganlığının üst seviyede olabileceğini gösteriyor.

Güneş Plüton kare açısı; 6 Nisan’da gerçekleşiyor. Yüksek egolu insanlar arasında kalmana ve sınanmana neden olurken duygusal anlamda gönül verdiğin dostluklarını sorgulaması gerekebilir. Bu dönem gözlemci olmanı tavsiye ederim.  7 Nisanda gerçekleşecek Yeniay,  hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını işaret ediyor. İnsanların konuşmasına ve açıklama yapmasına fırsat vermelisin.  Aynı zamanda cesur atılımlar için bu döngüden faydalanmalısın.

Plüton seni korkutmasın. 18 Nisan’da karşıt burcun Oğlak’ta başlayacak Plüton gerilemesi , eski koşulları ortadan kaldırarak, yeni şartlar oluşturmasına vesile olabilir. Bu gerileme senin ilişki, ortaklık, evlilik evinde etkili olacağı için hayatına bir nevi bahar temizliği yapacaksın. 19 Nisan’da Güneş Boğa burcuna geçiş yapıyor  ve kendini çok rahat ifade edeceğin günlere vurgu yapıyor.  22 Nisanda Akrep burcunda yaşanan Dolunay, hümanist bir yapıya bürünmene yardımcı olabilecek. Eğitiminle ve yeni sitemlerle ilgili fikirler edineceksin. Bu bir aylık süreçte seyahatlerin de artabilir. Bu aralar yanından vitaminini eksik etmemen gerektiğini de söyleyebilirim.

Aslan Burcu Nisan 2016 Aylık Yorumu

Ayın ilk günlerinde 5 Nisanda Güneş Satürn 120’lığı burcunda etkili olacaktır. Kolay kolay bozulmayan dengenin sarsıldığını ve karmaşanın içine daldığını hissedebilirsin. Sakin ol ve bir sonraki hamleni düşün. Yeteneklerini konuşturmayı becerebilirsen, deneyimlerin sistemi sorgulamaktan vazgeçecektir.

Çevrene karşı duyarlılığın artıyor…7 Nisanda gerçekleşecek Yeniay, özellikle cömert, samimi davranışlarına yansıyacaktır. Kendini daha güçlü hissedecek misin? Evet! Oluşan gökyüzü hareketi öfkene sahip çıkman gerektiğini hatırlatırken, hayatın kumandasını elinde tutma isteğini daha da güçlendirecektir. Çevrendeki insanlara olan duyarlılığın artarken, sağlam bir duruş sergilemeyi tercih edeceksin. İsteklerini göstermek senin için bu dönem zor olamayacaktır ancak kıskançlık gibi konuları dikkatle yönetmelisin.

Şansın sana geri dönüyor! Bir süredir aşkın yetersizliği ile boğuşmuş olabilirsin. Tamam, şimdi sıkı dur, çünkü Jüpiter sana jestlerini yapmaya devam edecek. 10 Nisan’dan itibaren, her zaman yanı başında bir destekçin olduğunu daha iyi anlayacaksın.

19 Nisandan itibaren Güneş Boğa burcuna geçiyor, kendine renk katmak isteyebilirsin. Bu nasıl olacak dersen? Önce dolaplarını temizlemek ve yerlerine cici kıyafetler alarak başlayabilirsin.  Yeni bir işe girdiysen, çevrende kıskançlıklara neden olacak kadar dikkatleri üzerine çekebilirsin. Kendine özel zamanlar ayırmak isteyebilirsin.

Dolunay, Akrep burcunda gerçekleşiyor. Akrep burcunda Dolunay, 22 Nisan tarihinde gerçekleşiyor. Senin gibi sabit burçları etkisi altına almayı becerebilen bir süreçe hazır olmalısın. Kişilik haklarına kim müdahale ederse etsin,  önüne kim çıkarsa çıksın savaş veriyorsun ve kazanıyorsun. Öyle ki bir süredir çözülmeyen meselelerin artık temiz bir sayfa açarak geleceğe yönelmelerin söz konusu olabilir.

Başak Burcu Nisan 2016 Aylık Yorumu

Aynı günlerde yaşanan Venüs Koç burcuna geçişi, sabırsız tarafını öne çıkartarak genç ruhunda bazı esintiler yaşamana neden olabilir. Aşkını doya doya yaşamak isterken talepkâr tarafın çocuksu isteklere dönüşebilir. Maddi konularla ilgili beklediğin yerlerden haberler alman mümkün. Eline para geçeceği gibi aynı şekilde kontrolün dışında harcamalar da yapabilirsin.

Merkür konuşmana yardımcı oluyor! Merkür, inatçı burç Boğa’da konumlanmışken, onun ruhunda var olan açık sözlülük ve metaneti sende içinde taşıyor olacaksın. Ancak iş yerinde özellikle "arkamdan konuşuluyor mu" hissinden bir türlü kurtulamıyorsun, güvendiğin insanların bu dönem etrafında olmasını tercih ediyorsun.  Ancak yılın en şanslı burcu olduğunu unutma, özellikle Nisan ayının önüne sunduğu fırsatları ve riskleri doğru yönetirsen, ilişkilerde, finansal konularda ve kariyerinde çok ciddi ivme kazanabilirsin.

Hobilerini işe çevir ve kazan! 17 Nisan’da Mars’ın geri hareketi Yay burcunda gerçekleşiyor. Her güzel şeyin bir sonu vardır edasıyla kendini aşk hayatında gösterebilir. Mars liderlik cazibe, sabırsızlık, gençlik gibi konuları etkisi altına alırken, belli başlı konularda kısıtlanmışlık hissi ile boğuşabilirsin, arkadaşlarına vakit ayıramamaktan şikâyet edebilirsin.

19 Nisan’da Boğa burcunda geçen Güneş, geleceğini garanti altına alman açısından akıllıca seçimler yapmanı sağlayacaktır.. Kimlerle iş birliği yaptığına ve kimlere güvendiğine dikkat ettiğin bu günlerde; artık hayatı daha bilinçli yaşadığını fark edeceksin. İleriye dönük kararlar vermek istiyorsan, önce geçmiş hesaplarını kapatmalısın diyerek küçük bir tavsiye de vereyim.

22 Nisan Dolunay ve civarındaki günlerde potansiyelini kullanmak için elinden geleni yapıyorsun. Yeni bir mekân değişikliği ya da iş ortaklığı söz konusu olabilir. Sevdiğin insanın senden uzaklaşması söz konusu değilken, onun elinden tutmak için gösterdiğin çabalar aslında ihmal ettiğin bazı konuları yeniden gündeme getirebilir.

Terazi Burcu Nisan 2016 Aylık Yorumu

Ayın ilk günlerinden itibaren devam eden gökyüzü desteği bu açı ile daha yüksek işler ve tecrübeler yaşamana neden olacaktır. Tuttuğunu nihayet koparıyorsun, özellikle sektördeki gelişmeleri yakından takip ederken başarılar elde edebilirsin. Yine ortamlarda sık sık boy göstereceğine eminim.

7 Nisan’da Koç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Aşkını dilinden düşürmediğin, sürekli konuşma ihtiyacı duyduğun, bol bol yeni maceralara atıldığın bir dönemdesin. Eğer bekâr bir Terazi’ysen, yüzeysel ve fazla derinleşmeyen aşklar yaşayabilirsin.

Gelelim Plüton gerilemesine… 18 Nisan’da Oğlak burcunda geri gitmeye başlayacak Plüton, bu da demek oluyor ki, geçmişine dönüp hayatına şöyle bir baktığında özellikle yer, yurt, aile konularında büyük değişimler yaşadığını göreceksin. Taşınabilirsin, ailenin yanından ayrılabilir ya da geri dönebilirsin, ani bir kararla yurt dışına gidebilirsin.

22 Nisan Akrep burcunda yaşanacak Dolunay, ne kadar başarırsan başar yine de ruhunda seni tatmin etmeyen bir şeyler olmalı ki için rahat değil. Özellikle yeni başlayan ilişkileri mercek altına alacak bu Dolunay etkisi, tamamen bazı şeylere aslında bizlerin karar verdiğini gösterecektir. Geçmişte aldığın kararlardan bugün mutlu olmayabilirsin.

Akrep Burcu Nisan 2016 Aylık Yorumu

Nisan ayında savaşını her zaman olduğu gibi kendi içinde yaşarken; insanların merhamet duygularını da analiz edebilirsin. Merkür Boğa burcunda, 6 Nisan itibari ile sosyal çevrende kuracağın diyaloglarda dikkatli olman gerektiğine işaret ediyor “bundan sonra herkes hak ettiği değeri görecek!” dedirtecektir.

İş yerinde tekrar adından söz ettirme zamanı!  7 Nisanda Koç burcunda oluşacak Yeniay, çalışma hayatını, sağlık ve yöneleceğin günlük konuları toparlayıcı etki ile sahip çıkmana vesile olabilir. Mücadele ederken neye emek harcadığını görmene yardımcı olabilir bu döngü.

Akrep burcu denildiğinde akla tutku, cinsellik ve fırtınalı ilişkiler de geliyor değil mi? “Ben biraz eğlenmek, kafa dağıtmak istiyorum” diyorsan seni 17 Nisan’a yönetici gezegenin Mars’taki gerilemesine doğru bir adım atalım istersen.  Bu tarihte aşk, eğlenmeyi, konuşmayı, araştırmayı seven bir ruh yapısına geçiyor.

Bu geçiş seni ciddi bir birliktelik yaşama fikrinden uzaklaştırıp, arkadaş çevreni genişletme ve daha flörtçü hareket etme fikrine yakınlaştırabilir. Cinsellik yine ön planda… Fakat bu sefer tarzını ve isteklerini biraz değiştiriyorsun…

18 Nisan’da ise Plüton Oğlak burcunda geri gitmeye başlıyor. İletişim evinde geri giden bir Plüton, kişinin ağzının sıkı olmasına yol açar. Hele bir de senin gibi ketum bir burca etkisinin nasıl olacağını tahmin edebilirsin bence. Yakın çevrene karşı sergileyeceğin gizemli davranışlar, onlardan bir şeyler sakladığını düşünmelerine yol açabilir

Bağışlamak kadar hafifletici bir duygu yoktur. 22 Nisan’da Akrep burcunda oluşacak Dolunay ise daha çok çalışma koşullarını vurguluyor. Çalıştığın ortamda rahatsız olduğun bir durum mu var? Çözüm bulmak için bu etkiyi kullan! Konuş, iste ve al… Kariyerin açısından güzel bir dönem oluşturabilirsin. Ulaşılmaz sandığın kişilerle veya önemli mevkilerdeki insanlarla iş yapmaya hazır ol diyebilirim.

Yay Burcu Nisan 2016 Aylık Yorumu

Nisan ayı yeni sorumluklar, yeni kazançlar ve yatırımlar getiriyor! Bu ay o kadar yoğunsun ki, evinin yolunu yine unutacaksın diyebilirim. Hem gezerim, hem işimi yaparım diyorsan, gök kubbeden sana tam destek! Çünkü yaşananlar bir nevi seni buna itiyor! Yerinde durma ama işleri yoluna koymayı da unutma… Mesaj alındıysa, gelelim bu ayın önemli günlerine ve açılarına.

7 Nisan’da Koç burcunda oluşacak Yeniay ise finansal beklentilerine farklı fikirler getirecek. Küçük de olsa komisyon bazlı bir gelir elde edebilirsin. Ya da farklı gruplara girebilir ve önemli kişilerle tanışabilirsin. Geleceğini düşünerek yapacağın her türlü araştırma, görüşme senin yararına olacaktır. Bu tarz görüşmelerin yoğun olacağı bu günlerde farklı teklifler alırsan hemen “hayır” deme...

Yine çantan elinde! Venüs Mars 120’lığı, maddi beklentilerin açısından etkili bir dönem yaşayacağına işaret ediyor. 12 Nisan itibari ile etkisini görmeye başlayabilirsin ve iş sorunların varsa bunları düzeltmen mümkün ancak bu dönem yönetime yakın tavırlar almak diğer kişilerin dikkatinden kaçmayabilir. Sevdiğimiz insanların da özel hayatları olduğunu düşünerek hareket edeceğimiz bu günlerde, yaratıcılığımız da en üst noktada olacak.

Hayal değil, kendine inan! Nisan ayı ise aslında yeni sorumluklar, yeni kazançlar ve yatırımlar getiriyor. 17 Nisan’da Oğlak burcunda gerilemeye başlayacak Plüton’un para evinde etkili olması seni huzursuz etse de, hayallerini gerçekleştirmek için cesur davranacağın kesin!

Gelelim bu ayın nazar boncuğuna… 22 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay ile içinde bulunduğun ortama yabancılık çekebilir; sözlerinin dikkate alınmadığını düşünebilirsin. Bu günlerde en görmek istemediğin insan modeli; suratsız ve olumsuz düşünen insan.  Dolunay bu endişelerini arttırırken, önceliklerini belirlemeli ve buna paralel olarak hareket etmelisin.

Oğlak Burcu Nisan 2016 Aylık Yorumu

Fikirlerini keskin bir şekilde ifade ederken, mağlubiyetini ya da mağduriyetini bir sonuca taşıyacaksın. Keskin çizgileri ve hatları olan bu ayın gök kubbesi kendi alanında ve işinde seni başarıya taşırken, bir yandan iş yaptığın insanlarla ilgili keskin kararlar alacağını işaret ediyor.

Ağzı iyi laf yapan insanlar kazanıyor…7 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay; iş, çalışma, hizmet etme, faydalı olma, sağlık, kişisel gelişim gibi konularda, pratiklik, zekâ ve hazırcevaplık kazanmanı sağlayabilir.

Alışkanlıklarını değiştirmek istiyorsan doğru bir aydasın. Seni üzenlerden kurtulmak istiyorsan ya da sana para kaybettiren iş yerinden ayrılmak niyetinde isen artık vakit kaybetmiyorsun. 18 Nisan Plüton burcundaki geri hareketi değişim ve dönüşüm demek! "Emek sarf et, mücadeleci ol ve istediğini elde et" diyor…Sosyal olarak ayın ikinci yarısından itibaren keyifli zamanlar geçiriyorsun.

22 Nisan’da Akrep burcundaki Dolunay, kariyer evinde etkili olacağı için bulunduğun statüde bazı değişimler meydana getirebilir. Bu gelişmelerin olumlu ya da olumsuz sonuçlanması, tamamıyla senin de stratejik davranmana bağlı. Alışkanlıklarını değiştirmen için önüne ışık olacak ve yeni bir yol sunacaktır. Yerinde sayan ve rutininden bir türlü kopamayan bir Oğlaksan, vay haline! Akrep’in ateşine maruz kalmak istemiyorsan onla ortaklaşa bir çalışma yap derim…

Kova Burcu Nisan 2016 Aylık Yorumu

Güzel haber, 11 Nisan’da Güneş yönetici gezegenin Uranüs İlişkilerdeki olumlu iletişimi destekliyor, toparlıyor, bir nevi duyarlılık katıyor. İlişkilerle ilgili olarak Nisan ayındaki en keyifli açı diyebilirim bu açıya… Eğer evli bir Kova isen tatil programları, aile ziyaretleri bu dönemde daha sık olacaktır. Ayrıca yine bu süreçte ailedeki kadın, kız kardeşler, teyzeler gibi kadın figürlerinin önemli kararlar aldığını gözlemleyeceksin.

17 Nisan’da Oğlak burcunda başlayacak olan Plüton gerilemesi, Eylül ayına kadar arka planda sana sufle vermeye devam edecek ve hayatının senin kontrolünde olduğunu açıkça belli edecektir. Güçlü olduğunu ve mantıklı kararlar aldığını çok iyi biliyorsun. Eğer hayatında değiştirilmesi gereken noktalar varsa, kendiliğinden düzelmesi için “zamana” bırakacağını hiç sanmıyorum.

Kafan rahat olduğu vakit harika işler çıkarıyorsun, 22 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay sayesinde, bazı iş görüşmeleri yapabilir; hatta bulunduğun şehirden farklı bir yerde çalışmak için adımlar bile atabilirsin. İletişimin hızlandığı günler aynı şekilde birlikteliklerin de güçlendiği günler... Partnerinle olan paylaşımını arttırabilir, onunla daha sık görüşmeye başlayabilirsin.

Balık Burcu Nisan 2016 Aylık Yorumu

Nisan ayı, iş hayatını canlandırmak için elinden gelen desteği sağlayacaktır.  Ancak iş ile aşk arasında kalabilirsin. İçinde nasıl bir cevher taşıdığını fark ettiğin anda, her şey yoluna girecektir.

Su grubunun en mantıklı burcusun ve sezgilerini adeta bir yol haritası olarak kullanmak istiyorsun. 5 Nisan Güneş Satürn 120’liği aynı zamanda bu durumunu destekler nitelikte fırsatları yakalamana neden oluyor. Özellikle iş açısından oluşan bazıgelişmeleri elinden kaçırmak istemiyorsun.

7 Yeniay Koç burcunda; İş hayatında pratik çözümler elde etmek için doğru bir zamanlama olabilir. Ancak senin aklın fikrin özel hayatında aksayan konularda. Yeni ilişkinde belirleyici rol almak istemem ve karşı tarafı etkilemek için yaptığın numaralar ayrıca mesai harcamana neden olabilir. Venüs Mars 120’liği 12 Nisan’da gerçekleşiyor ve iş ortamında herhangi bir dayanağı olmayan bazı konuşmalar çalışma arkadaşların arasında geçebilir. İmzalar atılmadan girişilen projelerin sonuçlanması biraz zor gibi duruyor.

17 Nisan’da Mars’ın gerilemesi ile finansal açıdan ortak paylaşımlar önem kazanacaktır. Miras, kredi ya da hukuksal yollarla eline yüklü miktarda para geçebilir. Dolunay, Akrep burcunda 22 Nisanda gerçekleşiyor. Ayın son günlerinde oluşacak bu gökyüzü hareketi, kısa seyahatlerini destekliyor. Kendin için yeni bir düzen kurmak isteyebilir, kardeşlerinle, yakın çevrenle bile iletişimini farklı yollardan ilerletebileceğini işaret ediyor.  Kullandığın üslupta değişiklikler yaşanabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder