Facebook Ailesi

Custom Search

9 Mayıs 2016 Pazartesi

10 Mayis 2016 Günlük Burç Yorumu

10 Mayıs 2016 Salı Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
Kendinizi bir anda çözümsüz veya gergin ortamların içerisinde bulabilirsiniz. Olayları çözmeye ya da sakinleştirmeye çalışmak yerine, zaman kazanmaya çalışmanızda fayda var. Zira, birkaç gün içinde olayların seyri değişebilir.

BOĞA
Bu hafta sonu, ani gelişen olaylar nedeniyle planlarda değişiklik yapılması gerekebilir. Olumsuz gelişmelere veya yapılan kötümser yorumlara takılmamalı ve en sempatik halinizle iyisini düşünmelisiniz.

İKİZLER
Ticari, maddi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde risk alma eğiliminiz yüksek. Beklenmedik gelişmeler olması durumunda mantıklı hareket etmeniz gerekiyor. Ani tepkilerden ve kararlardan uzak durmalısınız.


YENGEÇ
Ani gelişmeler nedeniyle kafanız karışabilir. Neyse ki, bu gelişmelerin sonuçları birkaç gün içerisinde normal bir zemine oturabilir. O nedenle ani tepkilerden kaçınmakta fayda var.

ASLAN
Bir iyi bir kötü davranışlar içerisine giren, iniş çıkışlı tavırları olan kişiler nedeniyle zorlanabileceğiniz bir hafta sonundasınız. Bu kişilere neyi, nasıl yapacağını veya farklı yol, tavır, iş ya da yöntemleri öğretmeye çalışmak yerine gözünüzü kulağınızı iyi açıp olan biteni takip etmenizde fayda var.

BAŞAK
Bazı olaylar ya da durumlarla ilgili soru işaretleriniz ya da belli bir işin olup olmayacağı konusunda şaibeler söz konusu olabilir. Olayların istendiği gibi gelişebilmesini istiyorsanız, bu soru işaretlerini kafanızdan atmanız gerekiyor.

TERAZİ
Aniden ortaya çıkabilecek karışıklıklar söz konusu olabilir. Böyle bir durumda, kendinizi veya karşı tarafı olayların iyi yönünü görmesi için ikna etmek yerine, keskin zekânızı kullanarak ortaya çıkan durumları çözmeniz daha doğru olacaktır.

AKREP
Çevrenizdeki kişiler görevlerini yerine getirmekten ya da işlerini tamamlamaktan imtina ediyor olabilirler. Bu hafta sonu, bu kişilere neler yapmaları gerektiğini anlatmaya çalışmanız ilişkilerinizi gerebilir.

YAY
Elde olmayan durumlar ya da rahatsız edici olarak adlandırılabilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Bu gibi bir durumda soru işaretleri kafaya yerleşebilir, ama ne olursa olsun her şeyin dışında kalmalısınız. Sakın unutmayın!

OĞLAK
Bazı kişiler, siz kendi bildiğiniz yoldan gitmek istemenize rağmen bazı konuları istedikleri gibi halletmeniz veya onları takip etmeniz için ısrarcı olabilirler. Sakinliğinizi korumanızda ve yapabildiğiniz kadar uzlaşmacı davranmaya çalışmanızda fayda var.

KOVA
Sağlığınızı veya maddi durumunuzu etkileyebilecek bazı durumlar ya da gelişmeler söz konusu olabilir. Aslında ortada çok önemli bir şey olmamasına rağmen, mantıklı ve sakinliği koruyarak davranmakta fayda var.

BALIK
Bazı kişilerin ısrarcı hareketleri ya da inatçılıkları nedeniyle zor anlar yaşayabilirsiniz. Ancak, sakinliğinizi korumalı ve politik davranmalısınız. Zira, birkaç gün içinde olayların seyri değişebilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder