Facebook Ailesi

Custom Search

11 Mayıs 2016 Çarşamba

12 Mayis 2016 Günlük Burç Yorumu

12 Mayıs 2016 Perşembe Günlük Astroloji Burç Yorumu

Koç
Kendinizi yeterince yaratıcı, akıllı veya doğru planları yapabilir durumda bulmuyorsanız, elinizdeki olanakları veya sahip olduğunuz şeyleri hayatınıza daha iyimser bakmanızı sağlayacak şekilde yeniden düzenlemelisiniz.

Boğa
Evinizi, ailenizi veya gayrimenkul konularını ilgilendiren başlıklarda önemli adımlar atabileceğiniz günlerdesiniz. Yakın gelecekte, bu konularda harcayacağınız zaman ve enerjinin boşa gitmediğini görebilirsiniz.

İkizler
Önerileriniz, davetler veya yapacağınız teklifler geri çevrilmeyecektir. Dolayısıyla, tüm sempatikliğinizi ve çekiciliğinizi kullanıp isteklerinizin gerçekleştirilmesi bekleyebilirsiniz.


Yengeç
Uzun zamandır üzerinde yoğunlaştığınız ya da olmasını istediğiniz konularda belli girişimlerde bulunabilirsiniz. Olayların üzerine giderek amaçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Aslan
Özel yaşamınızı veya ailenizi istediğiniz yönde değiştirebileceğiniz veya çekidüzen verebileceğiniz bir dönemdesiniz. Dolayısıyla, bu konulardaki görüşmelere bir an önce başlamanızda fayda var.

Başak
Özel ilişkinizi düzenleyecek olan bazı kaynakları devreye sokabilirsiniz. Bazı ilişkilerinizde kafa karışıklıklarına neden olan veya çözümsüz gibi görünen konuları çözme ihtimali söz konusu olabilir.

Terazi
Gerçekleştirmeyi çok istediğiniz planlarınızı diğerlerinden ayırıp, bir an önce o yöne doğru ilerlemenin yolunu bulmalısınız. Akıllı yöntemler ve doğru bir organizasyon, istediğinizi elde etmenizi sağlayabilir.

Akrep
Bugünlerde benimseyeceğiniz tavırlar, seçeceğiniz yollar veya kullanacağınız yöntemler size istediğiniz şöhreti getirebilir. İmajınızı güçlendireceğiniz veya pozisyonunuzu kuvvetlendireceğiniz başarılı bir süreçtesiniz.

Yay
Çözümü zor konuların varlığı sizi içten içe rahatsız ediyorsa, yakın bir zaman dilimi içerisinde yapacağınız anlaşmalar, bu durumu düzeltmenize olanak sağlayacak yeni düzenlemeler yapmanıza yardım edebilir.

Oğlak
Doğru alanlarda çaba göstermeniz gerekiyor. Seçeneklerinizi azaltmalı ve sizin için en faydalı alanda enerjinizi sarf etmelisiniz. Seçeneklerinizden bazıları gerçekten çok fazla şey vaat ediyor olabilir.

Kova
Özel yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda uzun vadeli ilişki, işbirliği ya da işlere odaklanmalısınız. Bulacağınız yollar, çözümler veya yöntemler hemen uygulamaya konulamasa da, gereken yaratıcılığa sahip olabilir.

Balık
Biraz geri planda kalıp neler olup bittiğini veya ortaya çıkan durumları gözlemlemenizde fayda var. Her ne kadar kontrolü ele almak isteseniz bile, şimdilik gözlemci olmak daha yararlı olacak gibi görünüyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder